CU, CD i inne zapalne choroby jelit
Forum otwarte dla wszystkich chorych na nieswoiste zapalenia jelit,
dla ich rodziców, partnerów i osób zainteresowanych.

Diety - czerwone buraczki ?

sebasw - 04-01-2006
Temat postu: czerwone buraczki ?
Czy u Was po zjedzeniu czerownych buraczkow polawia sie czerwony kolor podczas wyproznien ?

najadlem sie wczoraj i dzis cos jakby krew sie pojawila... ale teraz nie wiem juz sam, czy to buraczki, czy krew :-/

Elpe - 04-01-2006
Temat postu: Re: czerwone buraczki ?
sebasw napisał/a:
Czy u Was po zjedzeniu czerownych buraczkow polawia sie czerwony kolor podczas wyproznien ?

najadlem sie wczoraj i dzis cos jakby krew sie pojawila... ale teraz nie wiem juz sam, czy to buraczki, czy krew :-/

Pojawia się, nawet u ludzi całkiem zdrowych. Odczekaj trochę, może to tylko buraczki...

Anonymous - 04-01-2006

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika
sebasw - 04-01-2006

mocz nie :)
Ajem - 05-01-2006

To napewno buraczki ja też tak mam :lol:
sebasw - 05-01-2006

nigdy juz nie zjem ;)
8monia1 - 06-01-2006

Czemu nie zjesz?? Buraczki są bardzo dobre i zdrowe... :wink:
No, ale nikomu przecież nie będę mówić co ma jeść...hihihhi...
Pozdrowionka

ranka - 07-01-2006

tak byc moze i to nie tylko po buraczkach... 8) pozdrawiam wszystkich
Anonymous - 09-01-2006

Jedz buraczki. Na pewno Ci nie zaszkodzą. A po nich niestety jest czerwony kolor w kibelku i tym sie nie przejmuj -to normalne. Ponad to buraczki są zasadotwócze i należy się nimi posilać raz na jakiś czas!
doem76 - 25-01-2006

Jeśli komuś nie odpowiada smak soku z surowych buraczków, polecam dodanie jednej sztuki do kilograma marchwi. Zabarwienie soczku będzie piękne, a sok pozostanie zdecydowanie marchewkowy :D
funia - 06-02-2006

Buraczki sa bardzo zdrowe, wnioskuje z tego ze co dwa dni mi je podawali po operacji w szpitalu
a ze kolorowo, mocze i nie tylko, to weselej :lol:

milkusia11 - 01-02-2007

a wlasnie buraczki sa szkodliwe powoduja biegunke
Mama Juleczki - 01-02-2007

Nic mi na ten temat nie wiadomo mikrusiu11 :wc: :?:
Możliwe jednak, że to jednostkowa reakcja organizmu, która właśnie u siebie obserwujesz..., a moż połączenie z innym produktem wywołuje biegunki?

milkusia11 - 01-02-2007

niewiem...ale jak bylma w szpitalu to dali naobiad zupe buraczkowa i wszyscy latali do kibla potem ktos powiedzial ze nie powinni nam dawac tej zupy bo buraki powoduja biegunki!
Mama Juleczki - 01-02-2007

możliwe,że w ostrej fazie choroby - wówczas niemal wszystko może zaszkodzić :!: