Znaleziono 5 wyników

autor: mateo
09 sie 2016, 17:06
Forum: Nasza Psychika
Temat: Depresja związana z chorobą
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 11543

Re: Depresja związana z chorobą

Powinieneś poszukać specjalisty, który pomoże Ci odnaleźć sens w tym wszystkim. Samemu jest cięzko wyjść z depresji. Skoro uciekasz w świat marzeń, to wykorzystaj to i zacznij tworzyc opowiadania, powieści. Być może stanie się to Twoją odskocznią, pasją.
autor: mateo
09 sie 2016, 17:01
Forum: Nasza Psychika
Temat: Narzekanie nie służy nikomu
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 10511

Re: Narzekanie nie służy nikomu

To prawda, narzekanie to przekazywanie złej energii. Tylko się nakręcamy i czujemy gorzej. Czasem może się wydawać, że ponarzekanie na coś przynosi ulgę, ale to jak widać zludne wrażenie. Dobrze się jest wygadać, opowiedziec swoją historię, zapytać o radę, ale bez zbytniego marudzenia na swój los.
autor: mateo
09 sie 2016, 16:53
Forum: Nasza Aktywność
Temat: Trampolina
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3882

Re: Trampolina

Ruch fizyczny przyspiesza wydalanie, tak jest też u zdrowych ludzi. Nic dziwnego, że mała po skakaniu robi kupkę. Trudno powiedzieć, czy taki wysiłek może jej zaszkodzić. Ale jesli czuje się dobrze i ma energię do dalszych szaleństw, to może warto jej pozwolić?
autor: mateo
23 gru 2014, 10:45
Forum: Powikłania ze Strony Ukł. Pokarmowego
Temat: CU i ból z prawej strony pod zebrami
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4032

Re: CU i ból z prawej strony pod zebrami

Dzięki za wszystkie odpowiedzi... teraz po prostu widać na jakim poziomie jest moja wiedza w tym temacie. Trochę mnie uświadomiliście i trochę mi głupio, że tak podchodziłem do lekarzy, jak pisałem - myślałem, że taka diagnoza choroby jelit to moment w rozpoznaniu, widać jednak, że nie. Teraz rozumi...
autor: mateo
22 gru 2014, 14:16
Forum: Powikłania ze Strony Ukł. Pokarmowego
Temat: CU i ból z prawej strony pod zebrami
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4032

Re: CU i ból z prawej strony pod zebrami

Siemacie ludzie :) Mam problem, który zapewne sam spowodowałem, nie ma się co oszukiwać. Otóż prawdopodobnie mam zapalenie jelit, wszystko zaczęło się "niewinnie" jak to zawsze jest. Od tamtego roku zaczęły często nękać mnie problemy z skurczami jelit i wzdęciami... działo się tak po jakimkolwiek do...

Wyszukiwanie zaawansowane