LEKARZE GODNI POLECENIA

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
MARIA
Debiutant ✽
Choroba: CU u rodzica
województwo: wielkopolskie

Godny polecenia i zaufania lekarz

Post autor: MARIA » 04 paź 2004, 22:47

Cze?a Kochani
Ja ze swej strony polecam cudownego i kompetentnego lekarza-gastroenterologa cz3owieka o wielkim sercu, który wie doskonale, i? to, co robi dla pacjentów jest s3u?b? drugiemu cz3owiekowi. Leczy i wspiera. Ten lekarz to Ryszard Ch3odnicki ze Szpitala Wojskowego w Poznaniu. :oops:

Marcin (Go?a)

Lekarze

Post autor: Marcin (Go?a) » 10 paź 2004, 09:02

Witam,
Chcia3bym zapytaa, czy kto? z Was s3ysza3 i ma jak?kolwiek opinie (pozytywn? lub negatywn?) o doktrze Hadasiku (Katowice).
Jest to lekarz, który rozpozna3 u mnie CU,a poniewa? nikt na forum o nim nie wspomina - obecnie zastanawiam sie czy jest on lekarzem godnym zaufania (przynajmniej w kwestii CU) i czy nie powienienem zweryfikowaa jego diagnozy o innego lekarza.
Je?eli kto? ewentualnie nie chce wyra?aa negatywnej opinii na otwartym forum to zapraszam na priva (marcin_jestem@poczta.fm)
Pozdrawiam wszystkich,
Marcin

AnnaW
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono

Re: LEKARZE GODNI POLECENIA

Post autor: AnnaW » 02 sty 2005, 03:00

Lekarze godni polecenia to:
prof.dr hab n. med. Adam Dziki i dr n. med. Andrzej Sygut - obaj z Kliniki Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 5 w Lodzi.Uratowali mój ty3ek( dos3ownie i w przeno?ni).

Awatar użytkownika
Lawenda
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Lawenda » 26 sty 2005, 12:06

Witam,
ja osobi?cie mam dobre do?wiadczenia z prof. Ostrowskim z Kliniki Gastroenterologii w Warszawie i niez3e z chirurgami od Crohna z Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. prof. W. Or3owskiego,
ul. Czerniakowska 231, W-wa

Kinga
Początkujący ✽✽

Post autor: Kinga » 29 sty 2005, 08:47

Tez polecam prof. Ostrowskiego, leczylam sie u niego 3 lata (napoczatku bylam u prof. Bartnika ale po kilku wizytach zmienilam na Ostrowskiego).

Aga
Początkujący ✽✽
województwo: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Post autor: Aga » 10 lis 2005, 14:10

Kochani mam zapytanie moze ktoś leczy sie w Bydgoszczy a jezeli tak to poradzcie gdzie najlepiej udac sie z CD .Wolalabym oczywiscie bezplatnie bo dosyc ze placimy ogromne sumy za leki to jeszcze prywatne leczenie to juz w ogole z torbami pojde
Prosze bardzo o porade i podanie nazwiska albo chociaz poradni gdzie moglabym leczyc sie docelowo
Zazanczam ze jestem z Wloclawka wiec do Bydgoszczy chyba najblizej
Dzieki

Awatar użytkownika
funia
Aktywny ✽✽✽
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: funia » 01 kwie 2006, 16:08

mala prosba, piszcie moze w temacie od razu w jakim meiscie polecacie lekarza
albo moze jeszce lepiej osobne tematy zakladac, lekarz godny polecenia w... i nazwa.
latiwej bedzie przeszukac te dane!

nika
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --

Post autor: nika » 13 kwie 2006, 19:54

w Elblagu- gastroenterolog Kszysztof Niezgoda-Szpital Wojskowy, kompetentny, zyczliwy, dusza czlowiek.
Szkoda ze jestem tak daleko :(
Zycie nie jest, ani gorsze, ani lepsze od naszych marzen, jest tylko zupelnie inne.
William Szekspir

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 13 kwie 2006, 21:15

Coś dla dzieci - z południa Polski- dr Sładek ze szpitala dziecięcego w Prokocimiu. Dla dzieci super, patrzy na chorobe całościowo- widzi problemy swoich małych pacjentów.
Moge polecić, tym bardziej, że zaczyna od leczenia żywieniowego, które jest o wiele lepsze niż sterydy.
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

jutsuju
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: jutsuju » 13 kwie 2006, 21:42

Wejherowo. dr Andrzej Dubaniewicz, przyjmuje prywatnie i w szpitalu w Wejherowie. Facet jest świetny, niesamowity profesjonalizm w podejściu. gdy do niego polazłam to prawie godzine wywiad robił..i o wszystko wypytał z zyciem codziennym włącznie(ile spie, jem sport uprawiam itp.). Ponadto bardzo szybko diagnozę postawił i dobre (bo jednoznacznie działają) leki dobrał. A poza tym jest miły, kulturalny i pozostawia wrażenie jakby się było najważniejszym pacjentem (wszystkie Panie na oddziale takie wrażenie miały). Jakby ktoś chciał to na maila jakim nr telefonu służyć mogę.

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: jaryszek » 29 maja 2006, 18:15

A ja nie polecam kliniki gastroenterologicznej dla dzieci we Wroclawiu(ul.Skłodowskiej), gdzie kierownikiem naczelnym jest profesor Iwanczak :twisted:

Naprawde za żadne skarby tam nie idzcie, u nich wcale nie leczylem sie tylko bardziej pograzalem...Chodzi o podejscie lekarzy do pacjentow...

Za to polecam Przychodnie Polskiej Fundacji Gastroenterologicznej w Warszawie przy ul.Warynskiego 10a.

No coz, odkad tam jezdze nie musze lezec w zadnych szpitalach i moge normalnie(prawie) zyc z crohnem. Naprawde warto tam pojechac.

Jak jakies pytania, piszcie :mrgreen:
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Awatar użytkownika
Feniks
Aktywny ✽✽✽

Post autor: Feniks » 31 maja 2006, 23:31

Polecam oddział chirurgii w szpitalu im. Orłowskiego w Wawie (już zresztą polecony wcześniej). Jeżeli ktoś ma byc operowany to tutaj są naprawdę nieźli specjaliści. Wiem co mówię, gdyż bardzo niedawno sprawdzałem to na swojej własnej skórze :???:

Misia

Post autor: Misia » 01 cze 2006, 09:19

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Awatar użytkownika
Feniks
Aktywny ✽✽✽

Post autor: Feniks » 01 cze 2006, 10:46

Piętro II - chirurgia ogólna- ordynator prof.dr.hab.n.med. Krzysztof Bielecki.Sam szpital to nic szczególengo, ale chodzi przecież o specjalistów.

Sophi
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: Sophi » 04 cze 2006, 20:46

Witam! Czy ktoś miał do czynienia z dr Gonciarzem? Bo ja na początku bardzo go chwaliłam, ale niestety mam coraz gorsze zdanie o nim. Spędzam pół dnia na tym, żeby pojechać do niego na wizytę, po czym jestem u niego w gabinecie zwykle 2 min, bo on nigdy nie ma czasu dla mnie (niestety nie leczęsięprywatnie!). Czy ktoś moze powiedzieć cośna jego temat?? :)

Zablokowany

Wróć do „Inne”