Praca magisterska, proszę o wypełnienie ankiety

Tutaj prosimy o pomoc i pomagamy:
w wypełnianiu ankiet, petycji;
w pracach magisterskich, naukowych (nie zapominamy o pełnym tytule i nazwisku promotora)
oraz w tworzeniu poradników itp.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
e-gosiak
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: mazowieckie

Praca magisterska, proszę o wypełnienie ankiety

Post autor: e-gosiak » 05 mar 2012, 21:44

Witam, Jestem studentką studiów magisterskich kierunek pielęgniarstwo UWM w Olsztynie. Przeprowadzam badania do pracy mgr na temat ROLA MESALAZYNY W CHEMOPREWENCJI RAKA JELITA GRUBEGO – OCENA STANU WIEDZY PACJENTÓW LECZONYCH Z POWODU NIESWOISTYCH CHORÓB ZAPALNYCH JELIT.
Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, poniżej zamieszczam link do ankiety i z góry dziękuję za pomoc.
http://moje-ankiety.pl/respond-19522.html

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
województwo: wielkopolskie

Re: Praca magisterska, proszę o wypełnienie ankiety

Post autor: obyty.z.cu » 05 mar 2012, 22:22

Który z objawów uważa Pan/Pani za najbardziej uciążliwe?
Można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź. W przypadku wyboru odpowiedzi INNE proszę wpisać w oknie komentarza jaki to był objaw.
krwawienie
biegunka
bóle brzucha
gorączka
zmniejszenie masy ciał
smieszne,jak wybrać z tego coś ?
WSZYSTKO !!
a tu jeszcze ciekawiej !!

ech.... te ankiety sa takie..... nie dorobione,albo wynikające z jakiekś takiej wiedzy...książkowej,gazetowej,.... napewno daleko odchodzacej od życia chorego.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

e-gosiak
Debiutant ✽

Post autor: e-gosiak » 05 mar 2012, 23:59

już poprawiłam 8 pytanie, takie błędy się zdarzają, dobrze że ktoś je "wytknie" wtedy można poprawić. dzięki i mimo wszystko proszę o wypełnienie ankiety.
A co do wiedzy książkowej i gazetowej to dodam że od roku choruję na wzjg może nie jest to długi czas ale zdążyłam poznać "uroki" tej choroby i myślę że można wybrać objaw który jest najbardziej uciążliwy, ja przynajmniej potrafię jeśli komuś dokuczają inne to jest opcja inny do zaznaczenia

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Choroba: mikroskopowe zap. j.

Post autor: Baby » 06 mar 2012, 11:06

e-gosiak pisze:już poprawiłam 8 pytanie, takie błędy się zdarzają, dobrze że ktoś je "wytknie" wtedy można poprawić. dzięki i mimo wszystko proszę o wypełnienie ankiety.
A co do wiedzy książkowej i gazetowej to dodam że od roku choruję na wzjg może nie jest to długi czas ale zdążyłam poznać "uroki" tej choroby i myślę że można wybrać objaw który jest najbardziej uciążliwy, ja przynajmniej potrafię jeśli komuś dokuczają inne to jest opcja inny do zaznaczenia
Dla mnie to powinnaś poprawić że piszesz tylko o CU i CD. Jako osoba z NZJ (ale nie CU ani CD) bo jak wiesz może być jeszcze mikroskopowe zapalenie jelita grubego (inne zapalne choroby jelita), zaczęłam wypełniać ankietę i się lekko wkurzyłam jak doszłam do pytania na co chorujesz CU czy CD. No na żadną z powyższych, inne NZJ więc musiałam skończyć :(
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Natalka
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Natalka » 06 mar 2012, 11:40

W pytaniu nr 10 jest błąd, bo np. przetoki czy masywne krwawienie nie są odległym powikłaniem choroby.
W pytaniu nr 11 odpowiedź "chorzy na chorobę Leśniowskiego-Crohna" jest nieprecyzyjna, chyba powinno być jeszcze w tej odpowiedzi "z umiejscowieniem choroby w jelicie grubym" albo "ze zmianami występującymi w jelicie grubym" :neutral:
Pytanie nr 21: brak możliwości udzielenia odpowiedzi negatywnej.
:smile:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

e-gosiak
Debiutant ✽

Post autor: e-gosiak » 06 mar 2012, 13:33

dzięki za uwagi dzięki nim mogę ulepszyć ankietę, samemu nie widzi się takich błędów:)

[ Dodano: 06-03-2012 ]
Baby pisze:
e-gosiak pisze:już poprawiłam 8 pytanie, takie błędy się zdarzają, dobrze że ktoś je "wytknie" wtedy można poprawić. dzięki i mimo wszystko proszę o wypełnienie ankiety.
Dla mnie to powinnaś poprawić że piszesz tylko o CU i CD. Jako osoba z NZJ (ale nie CU ani CD) bo jak wiesz może być jeszcze mikroskopowe zapalenie jelita grubego (inne zapalne choroby jelita), zaczęłam wypełniać ankietę i się lekko wkurzyłam jak doszłam do pytania na co chorujesz CU czy CD. No na żadną z powyższych, inne NZJ więc musiałam skończyć :(
Faktycznie w pracy w części teoretycznej pisałam że skupiam się na CU i CD ale że są jeszcze i inne choroby zaliczane do grupy NZJ ale w ankiecie też powinna być taka informacja.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 06 mar 2012, 14:01

szkoda,że nie udostępniasz wyników ankiety po jej wypełnieniu.
Byłoby miło móc się z nimi zapoznać po jej wypełnieniu.
Coś za coś :wink:
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

e-gosiak
Debiutant ✽

Post autor: e-gosiak » 06 mar 2012, 14:50

Już zmieniłam ustawienia, podgląd wyników jest już dostępny:) po zakończeniu badań w skrócie postaram się zamieścić najciekawsze wnioski również na forum:) wszyscy jesteśmy przecież zainteresowani tym tematem :)

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 07 mar 2012, 17:44

Podobny temat pisała Sylwia, ale tu ankieta jest inna. Ja niestety wypełniłam, bo było dalej, a to równało się wysłaniu. Łatwo ją usunąć bo tam same bzdury.
Zaznaczyłam < niż 15 lat. Brak w ankiecie opcji wykształcenie, co wpływa na wedzę.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Piciu
Znawca ❃❃

Post autor: Piciu » 09 mar 2012, 11:59

Oki doki , wypełniłem ankietę.

Awatar użytkownika
julianka
Początkujący ✽✽

Post autor: julianka » 10 mar 2012, 21:23

ankieta wypełniona :)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ala57
Aktywny ✽✽✽
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: Ala57 » 11 mar 2012, 12:45

ja tez wypełnilam :roll:

Awatar użytkownika
Chudziakowa
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Chudziakowa » 04 kwie 2012, 22:19

A mnie zaciekawiła ta ankieta bo nie wiem co to jest chemoprewencja i na pewno się pod szkole, choć wypełniłam :neutral:
27.02.2012 operacja,usunięte jelito kręte wraz z kątnicą. Od 28.03.12-Remicade

Zablokowany

Wróć do „Petycje, ankiety, prace naukowe”