Praca magisterska

Tutaj prosimy o pomoc i pomagamy:
w wypełnianiu ankiet, petycji;
w pracach magisterskich, naukowych (nie zapominamy o pełnym tytule i nazwisku promotora)
oraz w tworzeniu poradników itp.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
agnieszkakola
Debiutant ✽
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: pomorskie

Praca magisterska

Post autor: agnieszkakola » 17 lis 2015, 21:38

Dzień dobry,

Jestem studentką IV roku neurobiopsychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Choruję na mikroskopowe zapalenie jelit. Osobiste doświadczenia zainspirowały mnie, aby swoją pracę magisterską oprzeć o badanie procesów uwagowych u osób chorujących na nieswoiste zapalenie jelit, skupiając się w szczególności na kwestiach energetyzacji, a więc inicjowania i podtrzymywania uwagi. Chciałabym sprawdzić, czy szeroko pojęte problemy z koncentracją, szybciej pojawiające się zmęczenie, mogą pojawiać się w wyniku choroby. Do badań potrzebować będę przynajmniej 25-osobowej grupy chorych, najlepiej w wieku 40-55 lat. Niestety nie jest to badanie w formie ankiety, a więc wymagać będzie poświęcenia godziny bądź dwóch na spotkanie ze mną. Obecnie mieszkam w Gdyni, pochodzę z Torunia, zatem dojazd w granicach całego Trójmiasta bądź okolic mojego rodzinnego miasta nie będzie żadnym problemem, a i inne regiony Polski postaram się odwiedzić, jeśli zajdzie taka potrzeba:). Pracę planuję rozpocząć po nowym roku. Jeśli znalazłby się ktoś, kto zechciałby mi pomóc i poddać się badaniu, a przy okazji dowiedzieć się trochę więcej o sobie, byłabym bardzo wdzięczna. Być może ktoś z Was sam zaobserwował u siebie kłopoty z koncentracją, z dłuższym poświęceniem się jednej czynności i będzie ciekaw wyników prowadzonych przeze mnie badań. Wszystkie osoby zainteresowane poproszę o kontakt:)

Pozdrawiam

Zablokowany

Wróć do „Petycje, ankiety, prace naukowe”