Nowa strona o NZJ - odpowiedzi na często zadawane pytania oraz Baza lekarzy i placówek - "Jelito w Ogniu"

Wątki z linkami do arykułów/programów/wywiadów związanych z NZJ.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Nowa strona o NZJ - odpowiedzi na często zadawane pytania oraz Baza lekarzy i placówek - "Jelito w Ogniu"

Post autor: Noelia » 27 sty 2020, 05:40

Hej Kochani 💜
Chciałabym Was zaprosić na stronę, którą napisałam razem z Karolem (Mefim) i nad którą będziemy nadal pracować, doskonalić ją i rozwijać 😊
Jest tam Niezbędnik - FAQ - czyli odpowiedzi na często zadawane (na naszym Forum czy na grupach Fb) pytania dotyczące Nieswoistych Chorób Zapalnych Jelit (NZJ), a także Baza lekarzy i placówek zajmujących się naszymi problemami.
Byłoby super, gdybyście dodali tam swoich specjalistów oraz opinie na temat wizyt - gdy baza się rozwinie, to bardzo przyda się nam wszystkim chorującym 🍀

"Jelito w ogniu" https://jelito.astheria.pl/
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

romek
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
miasto: warszawa

Re: Nowa strona o NZJ - odpowiedzi na często zadawane pytania oraz Baza lekarzy i placówek - "Jelito w Ogniu"

Post autor: romek » 27 sty 2020, 11:36

Brawo :roll: to jest to co już dawno Ci mówiłem, że powinnaś zrobić. Ale mam nadzieję, że do naszego forum wrócisz i go nie opuścisz. Twoje odpowiedzi były dla mnie bardzo pomocne

BlackRose
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Re: Nowa strona o NZJ - odpowiedzi na często zadawane pytania oraz Baza lekarzy i placówek - "Jelito w Ogniu"

Post autor: BlackRose » 28 sty 2020, 00:21

Super!!! 😍😍 Wspaniały pomysł! 👍🏼 Bardzo przydatne 😃 I tak jak romek mam nadzieje, ze wrócisz na forum bo brakuje Ciebie. Ja tez się rzadko udzielam ostatnio ale czytam regularnie.

Awatar użytkownika
Orzelek
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: śląskie
miasto: Częstochowa

Post autor: Orzelek » 29 sty 2020, 23:09

Bardzo fajny pomysł z tą stroną :tak:
Wszystko bardzo przystępnie i konkretnie wytłumaczone szczególnie dla pacjentów świeżo zdiagnozowanych :roll:
25.11.2011 - ileostomia
01.12.2011 - kolostomia
21.11.2012 - usunięcie ileostomii

Bez leków !!

:tak: Remisja :tak:

1 % z PITa wspomaga Jelita

Pozdrawiam :roll: :flowers: :przytul: :*

Piotrek B.
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie

Post autor: Piotrek B. » 30 sty 2020, 12:49

Super jest ta strona!! Naprawdę brawo! :) Wiele odpowiedzi mi się przydało. Gratuluję pomysłu! :super:

Dansa
Początkujący ✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: łódzkie

Post autor: Dansa » 09 lut 2020, 19:04

Świetna STRONA :jupi: Pozdrawiam :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „NZJ w mediach”