dobra nowina?

Artykuły naukowe związane z NZJ (zawsze pamiętamy o podaniu autora i źródła kopiowanego materiału).

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: dobra nowina?

Post autor: Raysha » 11 kwie 2008, 18:16

Piciu pisze:I wsumie spotykałem się z opiniami lekarzy ,że to właśnie CU jest gorsze.
A ja się modliłam w duchu że jeśli mam mieć dwie choroby CU lub CD to wolę CU, bo jak lekarze mówili mi CU można wyciąć jelito a w CD nie i na dodatek jest niskorosłość i zaburzenia różne.

Piciu
Znawca ❃❃
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: Piciu » 13 kwie 2008, 00:37

@Mikrusiu módlmy się , lub bądźmy dobrej myśli i co najważniejsze nie traćmy nadziei ,że wkrótce lub wreszcie odkryją skuteczne lekarstwo na nasze choroby. A opinie lekarzy ,opiniami...

Aniijjaa
Początkujący ✽✽
województwo: opolskie

Post autor: Aniijjaa » 23 kwie 2008, 23:53

Już był spór na forum, która z chorób jest gorsza :roll:
ale nie można tutaj w czymś złym doszukiwać sie lepszych czy gorszych stron bo obie sa tym złem, jednak nie można mówić o wyleczeniu cu po usunięciu jelita grubego bo to jest okaleczenie do końca życia, które ma swoje konsekwencje, więc nabierając powietrza przy takich wypowiedziach nie potarfię się nie odezwać. Jeżeli są takie argumenty jak cudowne wyleczenie cu przez usunięcie jelita to może w człowieku krew sie zagotować. Przepraszam ale łagodniej nie potarfię tego nazwać a tym bardziej zrozumieć debilnego systemu.
Aniijjaa

Aniijjaa
Początkujący ✽✽
województwo: opolskie

Post autor: Aniijjaa » 24 kwie 2008, 10:53

Co do słów autorytetów lekarskich również i tutaj mam inne zdanie. To troszkę inaczej wygląda i jest. Jest zamieszczony cytat na forum własnie jak nabardziej jednego z największych autorytetów lekarskich, który twierdzi iż wyleczenie cu następuje poprzez usunięcie jelita grubego... Również w poradnikach jakie posiadam też napisane przez autorytet lek. wysuwa takie stwierdzenie- jest takich autorytetów więcej. Jakims dziwnym trafem jest zawsze poruszone cudowne uleczenie cu poprzez zabieg chirurgiczny w artykułach, mediach, książkach ale nikt nigdy z tych autorytetów nie porzerza informacji jakie sa tego konsekwencje. Zawsze pozostaje tylko ta część - usunąć... i ta część raz wypowiedziana pociaga za sobą konsekwencje i tylko ona jest zapamietywana i traktowana jako cos wspaniałego bo ratuje życie- jest pozytywnym zakończeniem lub zadawalającym jak ktoś woli. Czego można chcieć więcej i tutaj pwostaje problem, o ten wspaniały dar.Nie chcę tutaj wojny podobnej jaka juz kiedys została rozpętana prowadzić dlatego na tym pozostanę ale też i nie będę milczała jeżeli wszystko się przekręca.
Nikt z lekarzy, który musi dokonać takiego okaleczającego zabiegu w celu ratowania życia napewno nie jest zadowolony ale wysuwanie takiego argumentu jako karty przetargowej w walce o polepszenie warunków leczenia bez udzielenia informacji jakie są tego konsekwencje to troszkę zakrawa na zwykłe @. Wiele można zrozumieć i wiem, że te autorytety zaglądaja na forum, prowadzą walkę z naszym nieudolnym systemem tylko dlaczego nigdy nie ma tej drugiej części w ich wypowiedziach jakie sa konsekwencje takiej operacji??
Aniijjaa

Deniro_RS

Post autor: Deniro_RS » 24 kwie 2008, 13:02

Tu juz nic nie trzeba dodawać sprawa jest jasna i nad wyraz czytelna :brawo:

Zablokowany

Wróć do „NZJ - artykuły naukowe”