JAJA Włosogłówki Świńskiej

Artykuły naukowe związane z NZJ (zawsze pamiętamy o podaniu autora i źródła kopiowanego materiału).

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
rafze
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: pomorskie

JAJA Włosogłówki Świńskiej

Post autor: rafze » 23 cze 2009, 11:15

Witam czy slyszal ktos juz o tej metodzie leczenia? Jest to nowa metoda ktorą stosuja juz w Stanach. Jajeczka wlosowki wypija sie razem z wodą. Po paru tygodniach pasozyty rozwijaja sie w jelitach i w jakis sposób leczą chore jelita. Podobno jest to skuteczna metoda i podobno lek ten ma wejsc niedlugo do europy. W niemczech jest firma dzieki ktorej mozna sprowadzic ten lek chyba z tajlandii. Mała buteleczka kosztuje z przesylka 200 euro. Lek ten to poprostu jajeczka ktore trzeba rozbeltac razem z woda i wypić. Nie ma smaku zapachu ani koloru. Poprostu wyglada jak woda. Z tego co wyczytalem jest to nowa ale bardzo skuteczna metoda w leczeniu CU CD.

Misia

Re: JAJA Włosogłówki Świńskiej

Post autor: Misia » 23 cze 2009, 11:17

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

rafze
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: pomorskie

Post autor: rafze » 23 cze 2009, 12:46

ja wiem ze to temat sprzed paru lat tylko chodzi o to ze dopiero teraz ten lek jest dostepny dla zwyklych ludzi. Nie ma go w polsce ale sa firmy poprzez ktore mozna ten lek zamowic, pozatym nie sadze by kto kolwiek z was tego leku juz uzyl wiec moje pytanie czy jestescie nim zainteresowani? Bo ja sie grubo nad tym lekiem zastanawiam mimo tego iz znajdzie sie kilku pesymistów

Natalka
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Natalka » 23 cze 2009, 12:49

rafze, majka podała Ci linki, żebyś mógł dopisać się do tych tematów, bo nie ma potrzeby zakładać kilku wątków o tej samej tematyce.
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Zablokowany

Wróć do „NZJ - artykuły naukowe”