Niski poziom Żelaza w CU

Artykuły naukowe związane z NZJ (zawsze pamiętamy o podaniu autora i źródła kopiowanego materiału).

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
rafze
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: pomorskie

Niski poziom Żelaza w CU

Post autor: rafze » 06 lip 2009, 13:28

Witam, mam problem poniewaz przy mojej chorobie mam bardzo niski poziom żelaza. Pomoga mi tylko kroplowki. Problem w tym ze nigdzie nie moge ich dostac. Tzn moj lekarz mowi ze sa pacjenci w szpitalach w gorszym stanie. Kiedys chodzilem na dzienny odzial hematologii gdzie dostawalem co jakis czas kroplowke ale mnie wypisali bo stwierdzili ze muszą zrobic redukcje pacjentów. Prywatnie jest to chyba za drogo. Zupelnie nie wiem co mam robic. Jestem z trójmiasta. moze ktos cos doradzi bo chodze z poziomem zelaza 14 a zadne tabletki czy syropy nie pomagaja tylko zwiekszają biegunki. Jdyna pomoc to kroplowki lub pewnie tez i zastrzyki ale niestety jak ju wspomnialem moj lekarz z Akademii Medycznej w Gdańsku rozklada ręce. kurcze, ten post to chyba nie tutaj napisalem

Natalka
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Kontakt:

Re: Niski poziom Żelaza w CU

Post autor: Natalka » 06 lip 2009, 15:55

Nie ma potrzeby zakładać dwóch takich samych tematów więc ten :locked:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Zablokowany

Wróć do „NZJ - artykuły naukowe”