Larwy??!!!!

Artykuły naukowe związane z NZJ (zawsze pamiętamy o podaniu autora i źródła kopiowanego materiału).

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
bambi
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

Larwy??!!!!

Post autor: bambi » 08 gru 2005, 08:14

8O
... 8O !
Znalazłam dzisiaj na www.wp.pl

Larwa – wyleczy jelita
To niezwykłe lekarstwo jest bezbarwne i bezwonne, nie ma smaku, można je wypić kilkoma łykami. Problem w tym, by najpierw pozbyć się wstrętu – preparat zawiera bowiem kilka tysięcy jaj włosogłówki świńskiej, z których powstają larwy żyjące w jelitach przez kilka tygodni. Skąd ten nieprawdopodobny pomysł leczenia larwami? Naukowcy zaobserwowali prawidłowość: jeśli w organizmie człowieka bytują pasożyty, nie choruje on na zapalenie jelit. Włosogłówką świńską można leczyć chorych, ponieważ żyje w ludzkim organizmie tylko przez dwa tygodnie, po czym jest wydalana na zewnątrz.
Na co pomaga? Stany zapalne jelit, z którymi nie potrafi sobie poradzić medycyna konwencjonalna; wrzodziejące zapalenie okrężnicy i choroba Leśniowskiego-Crohna.
Gdzie tak leczą? W krajach azjatyckich. W Polsce terapia nie jest jeszcze stosowana.

Mam zaostrzenie od sierpnia....jestem wykonczona i juz nie moge- pierwszy raz tak dlugo i tak ostro...MAM DOSC WSZYSTKIEGO... ale......no.....Larwy/a raczej larw nie dalabym rady lyknac..... 8O
A wy?
Jest CU-downie....
gg 3302143

Zablokowany

Wróć do „NZJ - artykuły naukowe”