Neuralgia mięśnia sromowego

Wszelkie choroby jelit, poza CD i CU

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pupa22
Początkujący ✽✽
Choroba: IBS
województwo: pomorskie
Kontakt:

Neuralgia mięśnia sromowego

Post autor: pupa22 » 26 kwie 2013, 15:22

Idąc do lekarza wyniki wyszło stosunkowo okey... tzn IBS ze strony jelit ale miałem napadowe bóle odbytu i lekarka skierowała mnie do neurologa która prosiła o zbadanie szybkości przewodzenia nerwowego i wyszło że mam zniszczony nerw sromowy... a dokładnie zespół kanału alcoka też nazywany neuralgią mięśnia sromowego... jest to bardzo żadna choroba podobna ale nie do końca do vulvodyni... Czy ktoś z was miał taki problem lub coś o tym zespole wie?
Przypuszczam, że początkowo będzie zabawa z witaminą b12 w zastrzykach a potem dalej jeśli nic nie pomoże ale może ktoś to jednak miał i poradzi jak to przechodził, na czym wyglądało leczenie itd...
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
malaperelka
Początkujący ✽✽
województwo: mazowieckie

Re: Neuralgia mięśnia sromowego

Post autor: malaperelka » 29 kwie 2013, 00:30

Ja mam kokcygodynię, czyli z tej samej "rodziny" chorób. U mnie wynika ze zwyrodnienia kręgosłupa i urazu na fitnessie. Generalnie nie ma lekarstwa na moją przypadłość, otrzymałam od lekarza informację, że w okresie zaostrzenia mogę sobie kupić taką poduszkę z dziurą w środku dla odciążenia... Ostatnio na szczęście jest lepiej, więc się tym nie przejmuję. Mam wrażenie, że lekarze nie do końca radzą sobie z tego typu chorobami.
Pozdrawiam,
A.
-----
Duspatalin x2, Sanprobi x1, UlgixMax Wzdęcia x3

pupa22
Początkujący ✽✽
województwo: pomorskie
Kontakt:

Re: Neuralgia mięśnia sromowego

Post autor: pupa22 » 30 kwie 2013, 01:36

Zobaczymy co dziś powie lekarka o tym... w sumie z tą poduszką to fajny pomysł bo pupa boli:( No ale może jutro coś dostanę...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Choroby Jelit”