CU/CD a Jelito Drażliwe

Wszelkie choroby jelit, poza CD i CU

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Tomy
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: śląskie

Re: CU/CD a Jelito Drażliwe

Post autor: Tomy » 14 lut 2007, 11:28

anisr pisze:Dlatego po prostu polecam zajęcie się bardziej chorobą główną, jeśli będzie skutecznie leczona to inne dolegliwosci może tez ustapią?Czego serdecznie zyczę :)
I święta prawda! :brawo: Ja też tylko to chciałem powiedzieć.

A tak btw. to w tym wątku chodziło o problemy Natanaela, więc raczej zdecydowanie trzeba w jego przypadku wykluczyć jako powód tych problemów miesiączkę :razz:

Pozdrawiam
Tomy

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: ranka » 14 lut 2007, 16:08

no i pieknie bo macie racje:) :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Natanael
Początkujący ✽✽
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Natanael » 15 lut 2007, 22:39

No miesiączke to warto by było skreślić w moim przypadku.
Jednak mimo wszystko wydaje mi sie ,że można mieć te dwie choroby i jak to podkreśliła moja lekaż "jedno drugiego nie wyklucza". Tylko prosze nie kłućmy sie w tym momencie kto ma racje ( to właśnie mnie od tego forum odwodzi, więkrzość ludzi ma ego więkrze niż bule przy zaostrzeniach. Zostaje tylko czytać ich kłutnie z nadzieją ,że coś pomocnego w nich będzie)
W każdym razie zgadzam sie "anisr",że odkąd zacząłem walczyć z konkretną chorobą CU były jakieś efekty. Ale również pragne dodać iż mam bezkrwawe biegunki ,które bardzo mnie frustują i stresują. Gdy jestem spokojny jest dużo lepiej

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Nat
22 lata - CU
...Ufać Bogu to wszystko co nam zostało...

Tomy
Doświadczony ❃

Post autor: Tomy » 16 lut 2007, 15:28

He he taka mała refleksja mnie naszła. Może lepiej się w ogóle nie wypowiadać?
Bo najpierw Patryśka (pozdrawiam :flowers: ) postraszy super doktorem, a potem jeszcze Natanael pisze o wielkim ego :)

Żeby nie zbaczać z tematu. Natanael, jeżeli lepiej się czujesz z tym, że masz dwie choroby, to Twój wybór. Ale samym narzekaniem jeszcze nikt colitisa nie zaleczył. Może powiedz lepiej kiedy miałeś zrobioną taką całościową kolonoskopię. Nigdy? :wink:

Pozdrawiam
Tomy

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: małopolskie

Post autor: Patryśka » 17 lut 2007, 13:23

Tomy pisze:Bo najpierw Patryśka (pozdrawiam :flowers: ) postraszy super doktorem
Oj haa haaaaa :P Alez sie usmialam :P Wiesz juz jakos nie zamierzam chwalic tutaj nikogo ani tym bardziej ganic bo sprowadze gniew bogow :P Koncze moj watek w tym definitywnie i w ogole przepraszam bardzo ze go zaczelam... :prosze:

Awatar użytkownika
anisr
Początkujący ✽✽
Choroba: CD u dziecka

Post autor: anisr » 18 lut 2007, 18:48

Zrobiło sie troszke nieprzyjemnie :oops: a ja np chciałam sie tylko podzielic z Toba sposobami na "ibs" które u mojej córki sie sprawdziły...
Natanel, uwierz, gdybym uwierzyła mojemu pierwszemu lekarzowi to nie wiem co by z Olgą teraz było...
Może warto chociaz skonsultować sie z kimś innym, jesli nie chcesz słuchac rad innych forumowiczów?Mi- i mojej córce przede wszytskim te rady bardzo pomogły :)
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje że Cię nie uraziłam.
Tomy, Ciebie równiez pozdrawiam-i podziwiam za chęć pomocy i opanowanie :)
Pozdrawiam Ania
------------------------------------------------------------------
Olga 9 lat, 136 cm, 27 kg, obecnie 3*0,5 g salofalk, czopki salofalk 1*0,25, dicoflor, Clinutren junior w trakcie diagnozy i zmiany leczenia

Zablokowany

Wróć do „Inne Choroby Jelit”