microscopic colitis- pomocy

Wszelkie choroby jelit, poza CD i CU

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
deprim
Debiutant ✽
Choroba: CU
Kontakt:

Re: microscopic colitis- pomocy

Post autor: deprim » 19 maja 2007, 13:12

magdalene pamietasz jak za pierwszym razem nazwalem cie weteran hehehe :mrgreen: ojej dzis sie usmiecham tylko nawet weteranku powiem ci (biedny tomy tyle sie rozpisal o tych swiadczeniach ) nie zlozylem tego wniosku do ZUS wrocilem do pracy :mrgreen: a jak wyprzystojnialem 20 ponad kilo :mrgreen: dziewczyny za mna szaleja :mrgreen: co tu duzo gadac nie dosc ze przystojny i wesoly to jeszcze CUdak :mrgreen: :mrgreen:

Tysia powiedz ze to dla mnie :wink: hehehe widzisz tak jest jak sie jest wsrod swoich :wink: bedzie dobrze zobaczysz mnie ja tez mam to sluzowkowe zapalenie zoladka i myslisz ze sie tym przejmuje :lol: w :wc2: to mam jednym slowem :mrgreen: fakt czasem boli zwlaszcza rano ale glupi krwawnik mi pomaga ziolka zwykle ziolka lagodza objawy :mrgreen: Posluchaj ja jak przeczytalem na tym forum o innych co sa po operacjach nie maja jelit maja stomie albo sa po kilku to az mi wstyd bylo ze tak jeczalem a jeszcze nie jest tak zle :mrgreen: wogule nie jest zle :kroli: musisz z tym zwyczajnie :boks: tak jak deprim wstan rano i powiedz sobie "DZIS JESTEM ZDROWA" bo jak wstaniesz rano i zaczniesz sie zastanawiac jaka zrobie kupke itd sprawdzac papier itd znam to z wlasnego doswiadczenia :wink: bledne kolo ktore do niczego nie prowadzi :mrgreen: lykaj tabletki i do przodu :mrgreen: ja bylem tak glupi ze sie naczytalem ze mesalazyna moze spowodowac zapalenie miesnia sercowego czy osierdzia i co bralem tabletke to sie balem :smiech: ale ja glupi jestem w kazdej ulotce cos pisze a serce ze mnie boli to boli mnie ze stresu , a wiesz jak sie nakrecalem daj spokoj :evil2:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2007, 17:42 przez deprim, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: ranka » 19 maja 2007, 13:14

:roll: Kazdy sie myli ale powinno sie miec odwage powiedziec:przepraszam pomylilem/am sie,albo po prostu powiedziec :poszukam bo nie jestem pewny/a.
Ogolnie z tym IBS-em to po prostu zaczelam wertowac ksiazki i czasopisma i specjalisci szanowani w dziedzinie gastroenterologii tak wlasnie pisza wiec raczej sobie tego nie wymyslam( jak mi kiedys ktos tutaj sugerowal na forum odnosnie IBS,ale to stare dzieje). :)
A ze ja Alfa i omega nie jestem na studiach (lenistwo),to duzo rzeczy sprawdzam:)I jesli nie wiem to mowie:nie wiem. :roll:
Obrazek

tysia
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

Post autor: tysia » 19 maja 2007, 13:19

Deprim oczywiście , że to dla Ciebie :*

A swoją drogą to te dietki dla wybrańców jelita są niezłym środkiem na zrzucenie zbędnych kilogramków :mrgreen:
Czasami mam z tego niezły ubaw :D tylko ciekawe co zrobie jak już nie bede miała z czego chudnąć :mrgreen: ale nie ma to jak zobaczyć zazdrość w oczach największej jędzy w klasie ROTFL

Ranka dla Ciebie też buziaki :*
Ostatnio zmieniony 21 maja 2007, 17:43 przez tysia, łącznie zmieniany 1 raz.

Tomy
Doświadczony ❃
województwo: śląskie

Post autor: Tomy » 19 maja 2007, 13:29

heh Deprim, tyle sie nawymądrzałem o tych świadczeniach, a tu kicha, nawet nie skorzystałeś :evil: :lol:

A z tymi dziewczynami, to tutaj nie ściemniaj, o ile pamiętam, to Ty masz żonę i dzieci :razz:

A tak poza tym, to dobrze jest poczytać o takim "nawróconym grzeszniku". Pisz częściej, bo dobrze działasz ludziom na psychikę. Cieszę się, że wróciłeś do pracy i dajesz radę. Tak trzymać i nie popuszczać, wujek Tomy tak każe :mrgreen: :lol:

tysia
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: tysia » 19 maja 2007, 13:36

Heh :) to skoro już tyle pomagacie t pomóżcie jeszcze troszke :D

Chodzi o moich znajomych jak ja mam im szystko wytłumaczyć? Bo narazie to patrzą na mnie jak na dziwaczke jak im mówie że nie chce piwa albo kiełbaski z grilla?

nie ówie już o czymś mocniejszym albo o kawie i ciastkach z kremem które uwielbiałam a teraz jakoś bez nich zyje :mrgreen:

Nsjgorsze są te pytania szczególnie na jakiś imprezach rodzinnych "czemu nie jesz?a może Ci nie smakuje? itd...

Chce uświadomić swoich znajomych (rodzinke uświadomiła mama) ale nie chce żeby pomyśleli że trzeba się mną jakoś specjalnie zajmować ;)

Oh jakoś sie chba zaplątałam w tym poscie ale mam nadzieje że sie połapiecie o co codzi

Awatar użytkownika
deprim
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: deprim » 19 maja 2007, 14:19

Poczciwy stary :wink: hehe wujek Tomy ! Wiedza nie poszla w las innym moglem pomoc :mrgreen: miedzy innymi w kolejce do 4 wezwania czy faktycznie jestem chory :glupek: idioci !! :mrgreen: ale wazne ze jestem w swiecie zywych bardzo pomaga mi debridat powiem ci lek w sam raz dla mnie w :wc: jestem tylko rano lapiesz caly dzien mam spokoj :mrgreen: chlopie lepiej byc nie morze :mrgreen: z dziewczynami no to wiesz jak by to powiedziec niech zona jest zazdrosna lubie to hehe :aloha: ale jestem brutal :mrgreen: Wiesz Tomy troche mnie zrazilo zalatwianie tego po tym jak wniosek wypelnil pracodawca a w zus powiedzieli ze najwczesniej to za poltora miecha mnie wezwia :( troszke dlugo :roll: a pracodawca wypelnil ten papier jak jakis :glupek: az mi chlopa zal ze taki glupi :!: no ale tak jest jak sie kreci nie mogl prawdy pozaznaczac :!: Jedno pocieszajace to akurat nie w zus tylko inny osrodek Boze nie przypomne sobie gdzie sklada sie papiery na komisje o grupe do zatrudnienia ( tez wniosek wypelnial pracodawca) paierow tona :mrgreen: powiedziala mi babka ze na CU dzis nie problem juz bo podobno tak duzo jest teraz tego CU Stajemy sie slawni :mrgreen: to samo dowiedzialem sie od tej znajomej w zus ze renty tez sie ruszyly i z CU i Lesnia bo mowi ze to jakas plaga teraz ale jest coraz wiecej osob ktore sie odwoluja i zaczeli wierzyc ze te choroby nie sa takie lekkie na jakie wygladaja :!: a co tu gadac tyle rzeczy mi mowila w kazdym razie cos sie ruszylo , podobno bez reki gorzej dostac niz na lesnie albo CU :wink: wniosek z tego stwierdzilem ze poczekam z tym bo na chwile obecna jeszcze nie umieram wiec poszedlem do pracy :wink: Duza zasluga Zony kochanej mojej :zakochany: Tomy tak czy siak jestem twoim dluznikiem staruszku :wink:

Tysia ja mowie zawsze na co jestem chory :mrgreen: tylko po lacinie a jak sie pytaja co to jest to mowie poszukajcie sobie w necie :jupi: heheh z reguly nikt nie lapie a nastepnym razem sie juz nie pytaja chodz kolezanka mnie zaskoczyla pytaniem ile mam zajete jelita :wow: ale jak sie puzniej okazalo tato jej ma CU ponad 20 lat juz :mrgreen: tym bardziej sie umocnilem w tym ze bedzie dobrze i ze sie nie przekrece jak myslalem na poczatku :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2007, 17:45 przez deprim, łącznie zmieniany 1 raz.

tysia
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: tysia » 19 maja 2007, 15:15

dzięki za rady :* spróbuję coś z tego wykombinować na swój użytek :mrgreen:

Ps mam 19 lat :d a co? :wink:

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Choroba: CD

Post autor: tom-as » 19 maja 2007, 16:29

he he.. to jeszcze ja
tysia
Początkujący

a mogłabyś dokładniej napisać skąd jesteś?

ps. ciekawe czy z tego miasta o ktorym mysle ;)

tysia
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: tysia » 19 maja 2007, 16:32

A o jakim mieście myślisz? :mrgreen:

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 19 maja 2007, 16:34

tysia pisze:A o jakim mieście myślisz?
pierwszy zadalem pytanie ;p

tysia
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: tysia » 19 maja 2007, 16:38

ojoj :D powiem tak nie jestem z Katowic :) Mam bardzo blisko do Czech :)

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 19 maja 2007, 16:40

tysia pisze:powiem tak nie jestem z Katowic
nie myslałem o katowicach ;p
tysia pisze:Mam bardzo blisko do Czech
cieszyn?

ale juz napisz poprawna odpowiedz bo robimy tutaj OT co jest niewskazane

tysia
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: tysia » 19 maja 2007, 16:41

Nie Cieszyn :) Wodzisław :)

Tomy
Doświadczony ❃

Post autor: Tomy » 19 maja 2007, 16:42

deprim pisze:Wiesz Tomy troche mnie zrazilo zalatwianie tego po tym jak wniosek wypelnil pracodawca a w zus powiedzieli ze najwczesniej to za poltora miecha mnie wezwia
Dobrze zrobiłeś Deprim, nic tak chłopa nie trzyma w kupie :wink: jak to, że może iść normalnie do pracy.
deprim pisze:Tomy tak czy siak jestem twoim dluznikiem staruszku :wink:
hehe Deprim nie ma o czym mówić, tylko przestań mnie nazywać staruszkiem, bo mi moje wielbicielki płoszysz :lol:
magdalene pisze:bo ja na pewno nie należę do osób przestrzegających diety... jestem jedną z tych, która zaczyna się przejmować jak już ma nóż na gardle
No to witamy magdalene w klubie "dietetycznych grzeszników" :wink:
I w klubie "twórców tasiemcowych postów" tez witamy, bo post wyszedł Ci przepiękny :razz: Jutro będę zbierał skladki członkowskie z każdego klubu :lol:

tysia
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: tysia » 19 maja 2007, 16:51

Hmmm .... własie przejrzałam wszystkie swoje posty z tego forum... i stwierdzam fakt że straszna maruda ze mnie :oops:
Zrzędzę jak stara baba :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Choroby Jelit”