Strona 1 z 2

Re: Oddział Łódzki

: 23 lut 2015, 14:26
autor: michal_mg
czy w Łodzi działa ramię J-elity ? tzn wiem, że szyld jest... ale poza szyldem coś się dzieje?

Re: Oddział Łódzki

: 23 lut 2015, 14:43
autor: langusta
Nie . W zeszłym roku nic sie nie działo ale na jesieni tego roku planujemy zrobić Dni Edukacji i może wtedy będzie również Walne O/ Łódzkiego

Re: Oddział Łódzki

: 25 lip 2015, 23:19
autor: Krzysztof Ł
Jesień coraz bliżej. Dajcie znać. Wprawdzie na tym forum nie jestem weteranem, ale choruję już z 30 lat albo lepiej. chętnie podzielę się informacjami na temat PSC i CU. Obecnie od półtora roku CU w reemisji i PSC także - raczej.

Oddział Łódzki

: 14 sty 2016, 13:04
autor: michal_mg
czemu na "reklamówce" nadal w oddziałach jest Łódź - skoro się odłączyli i J-elita już w Łodzi nie działą?

wydzieliłam wątek, patkaas

Re: Oddział Łódzki

: 14 sty 2016, 21:25
autor: Mamcia
Oddział jest powoływany uchwałą Zarządu i rozwiązywany uchwalą Zarządu. To, że parę osób postanowiło się odłączyć nie wpływa na istnienie oddziału.

Re: Oddział Łódzki

: 15 sty 2016, 15:13
autor: michal_mg
tzn J-elita w Łodzi działa cały czas?

Re: Oddział Łódzki

: 17 sty 2016, 09:44
autor: Miska Ryżu
Oddział formalnie istnieje, obecnie jako Oddział Łódzki J-elity nie działa, ale może po Dniach Edukacji, które zorganizujemy tam na wiosnę jako Zarząd Główny, znajdą się osoby które będą chciały go pociągnąć, by znów zaczął żyć :-)

Re: Oddział Łódzki

: 17 sty 2016, 22:54
autor: michal_mg
istnieje, ale nie działa - dobre :D
Pacjent żyje, ale nie oddycha....

Re: Oddział Łódzki

: 17 sty 2016, 23:18
autor: Szaraja
Tak samo było na Podkarpaciu, istniał , "nie dychał", ale teraz są ludzie którzy chcą coś robić - wystarczy popatrzeć na facebooka oddziału, popatrzeć na ogłoszenia co się dzieje. Likwidować najłatwiej, ale jeśli jest choć jedna osoba która chce coś robić dla innych, to warto utrzymywać oddział. Michał stawiam flaszkę dobrego piwa, że w niedługim czasie znajdą się osoby które zaczną działać. Nie ma ludzi nie zastąpionych, jedni odchodzą drudzy przychodzą. Świat nie toleruje pustki, to tylko kwestia czasu. J-elita przez 10 lat swojego istnienia wiele przeszła, ale osiągnęliśmy jeszcze więcej. Sprawdź w aptekach ceny z 2005 roku i obecnie. Ja odczułam na swojej kieszeni działania J-elity. 10 lat temu za opakowanie leku płaciłam 500 zł, teraz 3,20. Od stycznia lek który kosztował jeszcze w grudniu 1500 zł kosztuje 3,20. To się z powietrza nie bierze. Masę pism, spotkań, udziałów w konferencji naszych przedstawicieli daje efekty. opiniujemy, upominamy się, czasem walczymy, chodzimy na spotkania w tym w ministerstwie, nie robią tego "duszki" tylko konkretni ludzie. Leczenie biologiczne kilka lat temu max- 3 dawki, teraz rok to standard. Zapraszam do współpracy, wiem że mieszkasz za granicą - ale pomagać można na różne sposoby, znajdź swoją działkę i zacznij coś co przyniesie innym radość , a Tobie satysfakcję.
Pozdrawiam

Re: Oddział Łódzki

: 17 sty 2016, 23:41
autor: Baby
michal_mg, słabe porównanie. Oddział formalnie jest tylko osoby z Zarządu Oddziału Łódzkiego nie działają bo się odłączyły ale to nic nie szkodzi, gdyż w Łodzi są inni ludzie, którzy na pewno chętnie wejdą do Zarządu i pomogą w organizacji Dni Edukacji. Dlaczego więc mamy rozwiązywać oddział jeśli są chętni do działania? Trzeba skompletować nowy Zarząd i zrobić Walne oraz wybory :) Póki co działają osoby mimo, że nie są w Zarządzie.

Re: Oddział Łódzki

: 18 sty 2016, 13:51
autor: patkaas
Szaraja pisze:Tak samo było na Podkarpaciu, istniał , "nie dychał", ale teraz są ludzie którzy chcą coś robić
A ci ludzie znaleźli się właśnie po Dniach Edukacji :) michal_mg, tyle razy tu pytałeś o ten łódzki, więc może sam chciałbyś coś tam robić? Formalnie oddział cały czas jest, potrzebny jedynie jest ktoś kto go ruszy ponownie.

Re: Oddział Łódzki

: 19 sty 2016, 11:21
autor: michal_mg
patkaas pisze:michal_mg, tyle razy tu pytałeś o ten łódzki, więc może sam chciałbyś coś tam robić?
pytanie było ciągle takie samo i pewnie bym jego nie powtarzał, tylko za każdym razem dostaję inną odpowiedź dlatego pomimo, że pytam tyle razy, to dalej nie wiem nic.
Ostatnią informacją jest ta, że oddział jest, ale ludzi nie ma - więc z kim mam tam niby gadać? - z oddziałem ?

Re: Oddział Łódzki

: 19 sty 2016, 12:07
autor: Szaraja
Jeśli to Tobie nie przeszkadza zwrócić się do ZG o co chodzi, skierują Cię do kogoś z Łodzi, albo rozwiążą problem. napisz na biuro@j-elita.org.pl

Re: Oddział Łódzki

: 20 sty 2016, 01:02
autor: michal_mg
Szaraja, nie wiem co oznacza ZG - ?

Re: Oddział Łódzki

: 20 sty 2016, 10:22
autor: Kinia87
michal_mg pisze:Szaraja, nie wiem co oznacza ZG - ?
Zarząd Główny?