OT z "szukam drugiej połówki w Poznaniu"

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Prosimy o krótkie przedstawienie się.
Jesli macie diagnozę lub jesteście bez diagnozy zapraszamy do działu "Ogólnie o chorobach NZJ".
Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Kontakt:

Re: OT z "szukam drugiej połówki w Poznaniu"

Post autor: Cinimini » 28 lis 2013, 16:45

Ja byłąm przeciwna takim portalom, uważałam, że nie jestem taka "ostatnia" żeby faceta przez net szukać ;). No, ale przyszedł babski dół i za namową mojej przyjaciółki, która poznała w ten sposób męża, inna narzeczonego - założyłam konto. Mowa o portalu sympatia.pl. Konto założyłam w piątek, w sobotę "spisaliśmy" się z moim mężem, a w niedzielę spotkaliśmy się w realu. I to był koniec mojej "kariery" na sympatii :D. Jesteśmy małżeństwem 3,5 roku, a przez rok byliśmy "twarzami" tego portalu.
WrednaTubisia pisze:No chyba żartujesz? Kumpel ma tam konto i same panie, które chcą na 1 noc faceta...
nie jest to prawda, a zboczuchy znajdą się wszędzie, nawet na katolickim portalu randkowym :wink:

Dodam tez że za moim przykładem poszedł mój Chrzestny (pan po 50-tce) i poznał tam miłą fajną kobitkę, a ja się z tego bardzo cieszę :)
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

sasia
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: sasia » 28 lis 2013, 20:19

Wtrącę się Wam do rozmowy... :)
Corleone pisze:Poznać się w necie można ale takie desperackie szukanie drugiej połówki na takich portalach jak badoo wydaje mi się słabe.
Po raz pierwszy chyba zgodzę się z Corleone ;) Co prawda, sama kiedyś szukałam, ale byłam lekko podłamana i potrzebowałam jakiejś rozrywki czy dowartościowania, sama nie wiem. W każdym bądź razie-nie kręci mnie to. Ale nie neguję takich sposobów-znam kilka szczęśliwych par, które się na sympatii poznały.

damian1986, jeśli mogę coś poradzić, podpowiedzieć. Z obserwacji i doświadczenia wiem, że szukanie związku na siłę nie ma sensu. Zazwyczaj niesie ze sobą kolejny zawód miłosny. Czasem wystarczy duży przypadek, zbieg okoliczności, takie życie :) Zastanów się też czy nie warto po takich przejściach trochę odpocząć od związków, pobyć samemu ze sobą. Wiem, że pierwsze tygodnie nie są proste, ale warto. Bo pakując się w pierwszy lepszy związek, gdy nie będziesz miał poukładanego swojego życia (a nie da się tego zrobić w ciągu tygodnia czy dwóch, potrzeba dużo więcej czasu), najbardziej skrzywdzisz tę drugą osobę... Ale to oczywiście tylko moja opinia :)
Never a failure, always a lesson.

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
województwo: pomorskie

Post autor: Alis » 29 lis 2013, 11:54

Wedłu mnie nie ważne jaki portal, bo znam szczęśliwe małżeństwa z badoo, czata, nk i innych, których nazw już nie pamiętam. Poprostu trzeba spotkac włąsciwą osobę, o zbliżonych wartościach i poglądach na dalsze życie. Obecnie ciezko jest poznać kogoś w tzw. realu. Ludzie sa bardziej zamknięci, nie nawiązują tak łatwo kontaktów jak to było kiedyś, kiedy nie było tego wirtualnego świata, dlatego moim zdaniem jak najbardziej nalezy korzystać z tych dobrodziejstw internetu, przynajmniej wiadomo czy ktoś chce poznać drugą osobę bo szuka i robi coś w tym kierunku zakładając konto na portalu randkowym.
damian1986 bardzo dobrze robisz, że szukasz drugiej połówki i otwarcie o tym mówisz. Wiadomo, że nic na siłe i jezeli masz być z kimś i się meczyć, tylko po to żebys nie był sam to szkoda zdrowia i nerwów. Natomiast gdy poznasz wartościową osobę z którą będziesz szczęśliwy to naprawdę uważam, że warto takiej szukać i dopomóc szcześciu a nie siedzieć i czekac aż sama zapuka do drzwi.
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
województwo: pomorskie

Post autor: Alis » 29 lis 2013, 15:46

no nie wiem...ale to znaczy ze jak ktos idzie do sklepu to ma zaczepiac ludzi i flirtowac bo jest domatorem i do tego introwertykiem i nie chodzi do kina, na imprezy. Niektorym latwiej nawiazac wirtualny kontakt bo sa zaluzmy niesmiali a tez chca kochac .
.
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 29 lis 2013, 20:08

A szukanie miłości na portalu randkowym - pewnie, że można ale to trochę tak jakby szukać jej w burdelu

po co doszukiwać się takich podtekstów ?
W takim myśleniu, to faceci w takich portalach to sami samce szukający seksu...
przecież to kompletna bzdura...
po co się uprzedzać do czegoś..
wszędzie są fajni ,a w ogóle samo słowo "wartościowi" budzi niepotrzebne szufladkowanie ludzi.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
cordo
Aktywny ✽✽✽
województwo: małopolskie

Post autor: cordo » 01 gru 2013, 11:12

1.
obyty.z.cu pisze:po co się uprzedzać do czegoś..
2.
obyty.z.cu pisze:znaczy,spotkanie kogoś w klubie to musi byc klubowiczka i imprezowiczka,z takiej będzie kiepska żona i matka dzieciom
jedno wyklucza drugie :razz:

Na dyskotekach można poznać naprawdę spoko ludzi. Chodzą tam wszyscy, ludzie z wielu klas społecznych, z różnymi zainteresowaniu. No chyba, że jakieś wiejskie dyskoteki to przepraszam :wink:

Awatar użytkownika
aga210
Początkujący ✽✽
Choroba: inna choroba jelita
miasto: Piotrków Trybunalski
Kontakt:

Post autor: aga210 » 01 gru 2013, 12:18

Wszędzie można poznać wartościowe osoby,a miłość znaleźć zarówno- w pracy, w sklepie, w klubie, nawet w necie:) Nie powinno się szufladkować osób- te z klubów to imprezowiczki, w necie faceci szukają tylko seksu. Na takie osoby można trafić wszędzie niezależnie od miejsca. Innym faktem jest choroba. Wiem, że są osoby, którym ona nie przeszkadza i potrafią wspierać swoje drugie połówki. Ja niestety na takie jeszcze nie trafiłam:( Jestem na żywieniu pozajelitowym i wcześniej czy później drugiej osobie zaczyna przeszkadzać, że nie zawsze można sobie ze mną coś zaplanować, bo nigdy nie wiem jak się będę jutro czuła. Romantyczna kolacja odpada, bo nie jem, alkoholu też się nie napiję, itd. itp. Ludzie wolą zdrowe osoby, żeby nie komplikować sobie życia:/

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 01 gru 2013, 14:27

cordo pisze:jedno wyklucza drugie

Na dyskotekach można poznać naprawdę spoko ludzi.
dlatego moje słowa były oddzielone,
pokazałem ,że szufladkowanie i stereotypy nic nie dają prócz negatywnego nastawienia.
Wszędzie można spotkać spoko ludzi,i na portalu randkowym,na forum,na dyskotece i ..choćby w poradni u lekarza.
Trzeba być otwartym,a dopowiedziałbym,że uśmiech pomaga w wszystkim,
tak w pokazywaniu siebie ,jak i zwracaniu uwagi na takie osoby.
Wystarczy tylko troche chęci i otwartości.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
And360
Początkujący ✽✽
województwo: małopolskie

Post autor: And360 » 01 gru 2013, 14:40

aga210, Zgodzę się. Ludzie nie lubią sobie komplikować życia.
W końcu trafisz na osobę dla której nie będzie ważne jak będziecie spędzać czas,będzie Cię kochać za to ze jesteś:)

"Są ta­cy, którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li, za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać, ni­komu służyć, ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od sa­mego życia. Za­myka się w sobie. "
Jan Twardowski

Niektórzy czekają prawie cale życie żeby spotkać druga polowe a niektórzy moment. Takie jest życie :roll:

McCarty

Post autor: McCarty » 01 gru 2013, 15:07

Agga pisze:aga210, Zgodzę się. Ludzie nie lubią sobie komplikować życia.
Na ogół ludzie właśnie lubią komplikować sobie życie:), ale jeśli chodzi o ten przykład który podała @aga210, to nie sposób się nie zgodzić. Inaczej się patrzy jak ktoś jest chory, a co dopiero wiązać się na całe życie z osobą zdrową. A później sie wszystko rozlatuje...

Awatar użytkownika
aga210
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: aga210 » 01 gru 2013, 21:40

Chciałabym wierzyć, że kiedyś znajdę jeszcze wartościowego faceta, który pokocha mnie taką jaką jestem, ale powoli tracę wiarę. Wszędzie wokół widzę jedynie pustych facetów. Moją kuzynkę mąż zostawił po 12 latach małżeństwa, bo przytyła, więc znalazł sobie szczuplejszą. Mój młodszy brat oglądają kiedyśjakiś serial w telewizji stwierdził, że bohater dobrze zrobił zdrdzając swoją chorą żonę, bo po co mu taka skoro może mieć zdrową.I to jest właśnie najgorsze-po co komplikować sobie życie i wiązać się z osobą chora skoro można mieć normalny, bezproblemowy związek z osobą zdrową

SZymon86
Początkujący ✽✽

Post autor: SZymon86 » 02 gru 2013, 16:59

Odbiję trochę piłeczkę bo My faceci jesteśmy trochę atakowani... W necie nie tylko faceci szukają seksu,właśnie też sporo kobiet w tym celu tam zagląda.Jest jedno brzydkie przysłowie ale przemilczę żeby się nie narazić żadnej z Pań ;)
Aga nie tylko faceci tak robią,nie tak dawno był tu wątek gdzieś nawet że dziewczyna zostawiła chłopaka bo nie powiedział jej na początku że jest chory tylko wyszło po czasie...
Sam znałem dziewczynę mężatkę która miała z gościem dziecko 2 z innego związku i jeszcze zdradzała go z 2 innymi :) oczywiście nie brałem w tym udziału,jestem porządny :) zakończyłem znajomość bo nie potrzebna mi taka koleżanka nawet na pogaduchy i kawkę...
I faceci i kobiety są źli,takie beznadziejne czasy mamy,naoglądają się seriali jakiś reality show czy coś i potem tak jest...

Znam parę osób,które poznały się w necie i są parą.Miejsce jak każde inne,w klubie w sklepie na ulicy czy gdziekolwiek też można trafić kogoś kto tylko jedno ma w głowie :)nie ma reguły moim zdaniem.
"Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu,ale na umiejętności działania mimo niego"

Awatar użytkownika
aga210
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: aga210 » 02 gru 2013, 22:44

Skąd wiesz, że to był powód? Ona może tak mówić bo jej wygodnie w to wierzyć. Lub rzeczywiście to prawda ale skoro przytyła to może mieć tylko do siebie pretensje. Z szacunku do partnera człowiek powinien dbać o to żeby mu się podobać.
Stąd wiem, żebył na tyle bezczelny, żeby jej to powiedzieć i nie tylko, bo mi też i całej rodzinie.
Eee nie sądzę żeby to była prawda, patrzysz na facetów przez taki pryzmat to wszędzie będziesz widzieć potwierdzenie.
To nie jest tak, że patrzę na wszystkich przez taki pryzmat. Mam wielu znajomych-facetów , z którymi rozmawiam szczerze na takie tematy i dokładnie wiem co mówię. Aczkolwiek wierzę, że są wyjątki

McCarty

Post autor: McCarty » 03 gru 2013, 11:55

Corleone pisze:Ale jak ktoś się zwiąże z osobą chorą to przynajmniej wiadomo, że kocha a nie jest w związku tylko z braku laku.
Być może rzeczywiście tak jest, ale pod warunkiem, że naprawdę kocha się kogoś, a nie jest się z kimś z litości.

Awatar użytkownika
aga210
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: aga210 » 03 gru 2013, 22:36

No ale spróbuj go zrozumieć. Ja ten uczynek w pełni usprawiedliwiam bo jak partnerka przestaje o siebie dbać to znaczy, że nie szanuje swojego partnera. Nie można oczekiwać miłości od drugiej osoby i nic od siebie nie wymagać. Niektórzy ludzie są na tyle bezczelni, że np nie dbają nawet o higienę, nie szanują partnerów, czepiają się o wszystko a potem jest wielkie zdziwienie, że ktoś ich zostawił. Wiadomo, że człowiek się starzeje i czasu nie zatrzyma ale wypadałoby dbać o siebie na tyle żeby dalej podobać się mężowi/żonie.
A nie pomyślałeś o tym,że jej nadwaga może wynikać z choroby i być niezależna od niej?? Po urodzeniu dziecka zaczęła mieć problemy tarczycą i to nie zależy od niej

Zablokowany

Wróć do „Centrum Powitań dla Nowych Użytkowników”