Ceść

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Prosimy o krótkie przedstawienie się.
Jesli macie diagnozę lub jesteście bez diagnozy zapraszamy do działu "Ogólnie o chorobach NZJ".
Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
jowita1977
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: łódzkie

Ceść

Post autor: jowita1977 » 26 mar 2014, 07:23

Miałam tego nie robić ale po poczytaniu forum i poznaniu złośliwości niektórych postanowiłam napisać kilka słów .Bardzo proszę o nie komentowanie mojej pisowni gdyż w wieku kilku lat wyjechałam polski i język polski był przeze mnie żadko używany więc niestety robię mase błędów jeśli to możliwe to proszę o poprawienie bez komętarzy

Kangurek
Debiutant ✽
Choroba: CU u rodzica
województwo: mazowieckie

Re: Ceść

Post autor: Kangurek » 26 mar 2014, 21:56

Ja czytam to forum już jakiś czas i nikt nie jest tu złośliwy ani nie zwraca na pisownię uwagi. Tak więc spoko. Pisz ile chcesz. Na pewno ktoś ci odpowie.

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

Post autor: magda281 » 26 mar 2014, 22:23

cześć :)
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 26 mar 2014, 22:24

Kangurek pisze:ani nie zwraca na pisownię uwagi.
można skorzystać z programu pokazujacego błedy,choćby w wyszukiwarce.
Problem jest nie w zwracaniu uwagi,tylko w zrozumieniu.a to oznacza brak odpisywania.
Na forum jednak nie widziałem uwag,,,w regulaminie już tak
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Zablokowany

Wróć do „Centrum Powitań dla Nowych Użytkowników”