CU- ciemny śluz po czopkach

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Prosimy o krótkie przedstawienie się.
Jesli macie diagnozę lub jesteście bez diagnozy zapraszamy do działu "Ogólnie o chorobach NZJ".
Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Martka_89
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie

CU- ciemny śluz po czopkach

Post autor: Martka_89 » 08 wrz 2019, 12:30

Witajcie 😊
W 2010 zdiagnozowano u mnie CU. Chyba mam odpukac lagodna postac tej choroby, glowne objawy to śluz i krew, nie męczą mnie biegunki. W czerwcu przyszło zaostrzenie. Altualnie biorę ASAMAX 3x1 i salofalk 1g doodbytniczo, duspatalin doraźnie przy bólu brzucha, wcześniej brałam probiotyk i cipronex. Wyniki morfologi mam w normach , kalprotektyna 111.Teraz zalatwiam sie raz, brak jakichlowiek objawow itd Jest tylko maly czarny problemik. Zdarza sie, ze gdy super-dobrze sie przyjrzę, a w tym ukladzie nie ukrywam ze raczej sie przygladam 😊to zauwazam na poczatku kalu raczej oddzielony od niego malutki czarny, ciemny pasek ( o konsystencji śluzowej) Jest tego nieduzo a kolor stolca normalny.Moze mial ktos cos podobnego? Moze to jakas interreakcja z czopkiem? Z chwila rozpoczęcia leczenia żywa krew zmieniła kolor. Jest to ewidentnie na stolcu, ale martwię się ze może to coś z wyższych partii przewodu pokarmowego? Nie mam tez tego zawsze, w tej chwili raz-dwa na 3-4tyg. Może ktoś z was borykał się z podobnym problemem.....? Dziękuje za wsparcie i podpowiedzi!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Powitań dla Nowych Użytkowników”