Spotkanie w czerwcu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Pasiaczek
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

Spotkanie w czerwcu

Post autor: Pasiaczek » 14 kwie 2007, 15:24

Na dzisiejszym Spotkaniu w Krakowie ustaliliśmy że najbliższe spotkanie będzie najprawdopodobniej 24 Maja o 18 ale to jest jeszcze do ustalenia.

Gośka znalazła jakiś ośrodek wypoczynkowy 40km koło Krakowa.

Planowany jest tam zjazd (prywatny) 15,16,17 żeby zobaczyć ośrodek i ogoleni żeby się dobrze bawić i spotkać wspólnie oraz we Wrześniu zjazd wraz z wykładami, możliwe że psycholog także pojedzie ale wszystko jest do ustalenia i część zarządu małopolskiego tam dzisiaj pojechała wiedz jak Gośka przyjedzie to powie szczegóły.

Zjazd w czerwcu byłby pełno płatny a na wrzesień postaramy poszukać sponsorów.

Prośba tylko żeby osoby chętne się zgłosiły szybko gdyż pasuje szybko dać zaliczkę.

Zapomniałbym o Cenie :
100zł za domek 5 osobowy / Doba
12- obiad
7zł - Kolacja, Śniadanie

Czyli za weekend cały wyszło by od osoby

40zł - nocleg
12 x 2 - obiad w sobote i niedziele
28 - dwie kolacje i 2 śniadanie

92zł za cały weekend

Podziękowania dla Gośki za inicjatywę.

tej, a o edycji tos zapomnial? :-P
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2007, 15:29 przez Pasiaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
Wyleczony??
Nie raczej źle zdiagnozowany na począdku ;/

Wsyzscy lekarze zgodnie ??
Nie. Pół na Poł

I co Robić ??

To co sie chce . :)

Gośka
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Re: Spotkanie w czerwcu

Post autor: Gośka » 14 kwie 2007, 17:11

http://www.pod-kamiennikiem.pl/
To jest ten ośrodek. Chętni -zgłoszenia do konca tygodnia- do Pasiaczka lub do mnie.Można tez na forum. Szczegóły w połowie tygodnia. Konieczne będzie aby wpłacić zadatek.

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: jaryszek » 15 kwie 2007, 09:49

A to nie koliduje ze spotkaniem u Zena babci ? :P
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
województwo: śląskie

Post autor: tom-as » 15 kwie 2007, 10:21

jaryszek pisze:A to nie koliduje ze spotkaniem u Zena babci ?
czesciowo tak.

propozycja ciekawa. jednak termin juz mniej ciekawy.

Gośka
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Gośka » 15 kwie 2007, 11:02

Termin ,który proponujemy to 15-17 c z e r w i e c , a więc chyba nie koliduje ze spotkaniem Zena /o ile dobrze przeczytałam/.

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 15 kwie 2007, 11:07

magdalene pisze:A to co jest 24 maja?
czwartek ;p

Awatar użytkownika
Pasiaczek
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

Post autor: Pasiaczek » 15 kwie 2007, 11:16

Nie wybrane osoby tylko sooby które chcą bo na ten wyjazd nie szukamy finansowania a ni nie bedzie spotkania z lekarzami ani z nikim taki wyjazd rekreacyjny a przyokazji zobaczyło by sie osrodek czy warto to spotkanie we wrześniu tam zorganizować
Wyleczony??
Nie raczej źle zdiagnozowany na począdku ;/

Wsyzscy lekarze zgodnie ??
Nie. Pół na Poł

I co Robić ??

To co sie chce . :)

Gośka
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Gośka » 15 kwie 2007, 11:22

To jest propozycja kolejnego spotkania nazwijmy to edukacyjnego z Panią dr Sładek nt.: leczenia nzj , a szczególnie leczenia biologicznego.Szczegóły- jak zwykle 2 tygodnie przed spotkaniem. Spotkanie 15-17 byłoby naszym takim prywatnym , integracyjnym piknikiem, którego koszty musimy ponieśc sami.Jeśli nam sie tam spodoba to kolejny taki wyjad, może już częściowo dofinansowany - mam nadzieję przez sponsorów, ktorych być moze do tego czasu udałoby się znaleźć.
Miałam tam być wczoraj - no niestety nie dotarłam - z przyczyn ode mnie niezależnych.Ale myślę, ze uda się pojechać we wtorek.I dlatego napisałam, ze szczegóły podam później.Liczę też na to, ze chociaż trochę do tego czasu zorientuję się czy jest zainteresowanie takim czerwcowym wyjazdem do Trzemeśni.Na spotkaniu już kilka osób wyraziło chęć. Ponieważ ma to być wyjazd prywatny, więc nie ma przeszkod, aby pojechały też osoby towarzyszące.Jeśli macie jakieś pytania - to w miarę możliwości odpowiem.Dodam tylko, ze we wtorek mam jeszcze zamiar negocjować ceny, choć nie jestem pewna czy coś mi się uda w tym zakresie

Gośka
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Gośka » 15 kwie 2007, 17:51

To jest propozycja kolejnego spotkania nazwijmy to edukacyjnego z Panią dr Sładek nt.: leczenia nzj , a szczególnie leczenia biologicznego.Szczegóły- jak zwykle 2 tygodnie przed spotkaniem

Gośka
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Gośka » 16 kwie 2007, 17:21

16 kwiecień. Własnie wróciłam z wycieczki do Trzemeśni.No cóz kochani - to odpada.Okolica piękna, ośrodek położony w cudownym miejscu, wśród górek i lasów.Cisza, spokój, ptaszki spiewają - jeden drobny mankament - warunki noclegowe tragiczne!.Aż żal serce ściska, ze tak pięknie połozony ośrodek moze być nie do przyjęcia.Domki w opłakanym stanie, warunki sanitarne koszmarne.Ja osobiście za taki nocleg nie dałabym nawet połowy tej ceny jaka oni wołają.
Po drodze jeszcze zwiedziłam jeden obiekt w Osieczanach - przyzwoity ,ale z kolei cena nie do przyjęcia 50 zł od osoby za łózko.Wydaje mi sie dużo, a warunki nazwijmy do przyjęcia.
Po raz kolejny przekonałam się ze nie mozna wierzyć w strony internetowe ośrodków.
No cóz pozostaje mi szukać dalej.A może ktos ma gdzieś niedaleko Krakowa jakieś sprawdzone miejsce wypadowe i mógłby polecić?

Kochani -mam! Zaklepałam 16-17 czerwiec http://www.zakrzow.caritas.pl/wyp_rek.php
Znam ten osrodek z czasów dzieciństwa - jeżdziłam tam na kolonie wielokrotnie.Jest to bardzo piekne miejsce.Zawiaduje tym ksiądz z którym dzisiaj rozmawiałam.Bardzo sympatyczny góral z pochodzenia.Myślę ze tam warto pojechać. Podał mi cenę 35 zł z wyżywieniem - śniadanie obiad kolacja , ale to mogę jeszcze ustalić.W niedzielę się do tego księdza wybieram.

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Raysha » 22 kwie 2007, 17:10

Wszystko jest piekne, nawet byłabym zainteresowana, ale czy dadza dam mi dietę bezglutenową ? :(:(

Gośka
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Gośka » 22 kwie 2007, 17:19

Jak obiecywałam, bylam dzisiaj w tym ośrodku w Zakrzowie.Dobrze pamiętałam , miejsce przeurocze w lesie.Cisza spokój.Warunki lokalowe wg mnie bardzo dobre. Pokoje 2 osobowe / dla dwóch pokoi łazienka/. Jeśli ktoś będzie chciał jeden z tych pokoi może być 3 os. bo w jednym jest łóżko piętrowe.Uzgodniłam z księdzem Andrzejem stawkę 40 zł za osobę w tym obiad w sobotę i niedzielę, kolacja w sobotę i śniadanie w niedzielę.Termin 16 -17 czerwiec /sobota, niedziela/.
W sobotę planujemy ognisko i pieczenie kiłbasek. Być może J-elita zasponsoruje.
Jeśli ktoś nie był w Kalwarii Zebrzydowskiej w Klasztorze jest to odległość 5 km - bardzo ładna trasa na spacer.Myślę, ze powinno Wam się tam spodobać, bo okolica bardzo ładna.A więc zapraszam i proszę o zgłoszenia.Jeszcze raz podaję stronę ośrodka http://www.zakrzow.caritas.pl/wyp_rek.php

Awatar użytkownika
Niki
Początkujący ✽✽

Post autor: Niki » 22 kwie 2007, 19:54

ośrodek super, a czy można jechać z całą rodzinką tzn 3 osoby dorosłe i do kiedy i gdzie można składać rezerwacje, pozdrowienia
Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi

tequilla
Początkujący ✽✽
Choroba: CU u rodzica
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: tequilla » 22 kwie 2007, 21:54

już zaczynam negocjacje z mężem :wink:

Gośka
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Gośka » 22 kwie 2007, 22:29

Oczywiście , ze można całymi rodzinkami, ale koniecznie najpóźniej do końca tyg. muszę mieć zgłoszenia i zaliczkę.Zarezerwowałam 20 miejsc a już mam trochę zgłoszeń.Ale istnieje możliwość rezerwacji większej ilości-tylko musimy to zrobić szybko.Umówmy się do końca tygodnia tj do 29 kwietnia chciałabym definitywnie dograć sprawę liczby uczestników. Zgłoszenia proszę na e-maila mtylman@wp.pl.
Zapraszamy - Szaraja ma być z całą rodzinką.Zresztą nie tylko Ona.

Zablokowany

Wróć do „małopolskie”