WAZNE! Dyżur w Oddziale Małopolskim J-elity

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Marky
Specjalista ds. Żywienia
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Re: WAZNE! Dyżur w Oddziale Małopolskim J-elity

Post autor: Marky » 06 lis 2007, 22:09

Ja potwierdzam swoją obecność :wink: Będzie mi miło jeśli jeszcze ktoś się zdecyduje i dotrzyma mi towarzystwa :roll:
W słowach jest magia, w czynach jest prawda.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 06 lis 2007, 23:03

A Rodzinka wie?
Ja chyba bedę kilka dni w Krakowie w przyszłym tygodniu- z Darią coś nie bardzo i musi iść na jakąś diagnostykę. Może uda sie zrobić jakieś spotkanie wcześniej i znajda sie chętni na dyżur.
Pozdarwim serdecznie
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

matchew
Debiutant ✽
Choroba: CU
Kontakt:

Post autor: matchew » 06 lis 2007, 23:12

No i po dyżurku. Potwierdzam było miło wesoło i sympatycznie.
magdalene pisze:dzięki ogromnemu zaangażowaniu

no nie przesadzaj :wink: takie małe zwiedzanie prawie całego szpitala w poszukiwaniu klucza poznanie chyba wszystkich sprzątaczek to znów nie takie wielkie zaangażowanie :razz:

Mam nadzieje ze mamie Piotrka przydały sie nasze porady i uda im sie szybko skontaktować z lekarzem.

Awatar użytkownika
Marky
Specjalista ds. Żywienia
Kontakt:

Post autor: Marky » 07 lis 2007, 21:29

Jeszcze nie :lol:

Jula jakoś wytrzyma jak Tatuś wróci troszkę później bo i tak w domku jestem zwykle po 18.
A Mama przez ten czas na pewno doskonale poradzi sobie sama :wink:

Awatar użytkownika
Marky
Specjalista ds. Żywienia
Kontakt:

Post autor: Marky » 04 gru 2007, 23:49

Kolejny dyżur dobiegł końca :)

Miałem przyjemność rozmawiać z czterema osobami. :wink:
Mam nadzieję, że udało mi się przekazać jakieś wartościowe informacje nt. naszej choroby i udzielić kilku wskazówek z nią związanych.
W końcu mogłem wykorzystać własne doświadczenia i wiedzę zdobytą podczas spotkań z lekarzami :roll:

Frekwencja podczas spotkania i blisko dwie godzinki jakie spędziłem w tak miłym gronie utwierdził mnie w przekonaniu że nasze dyżury mają jak najgłębszy sens i dlatego zachęcam wszystkich do uczestnictwa w kolejnych dyżurach :prosze:

Pozdrawiam serdecznie wszystkie osoby obecne na spotkaniu i mam nadzieję, że wkrótce zagoszczą na naszym forum :razz:

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 05 gru 2007, 08:49

Dzięki dla Ciebie i Twojej Rodziniki Marky.
Wiem ile pracujesz, więc pewnie nie widziałeś uśmiechniętej córy jak wróciłeś z dyżuru, bo spała.
Mam nadzieję, ze zgłosza się kolejne osoby na dyżur w styczniu, 8.01, ponieważ 1.01, wszyscy bedziemy jeszce odpoczywać po sylwestrowym szaleństwie. Marky sparwozdanie jest bardzo zachęcające- jesteśmy potrzebni, ludzie przychodzą porozmawiać, wyżalić, poczuć, ze nie są sami w tym co spotkało ich lub ich dzieci.
Nie mam pomysłu na jedno, jak zorganizować z kluczem do sali. Mimo mojego wcześniejszego telefonui rezerwacji sali oraz zapenień, ze sala będzie otwarta, ciągle jest problem i trzeba szukać klucza. Postaram sie docisnąc , aby lepiej to wygladało.
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

KaSiA;)
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: KaSiA;) » 05 gru 2007, 10:05

Czy dyżury muszą się odbywać tylko we wtorki? Bo ja np. chętnie bym poszła na dyżur, ale niestety we wtorki jestem długo na uczelni natomiast w inny dzień bym mogła :)

Awatar użytkownika
Marky
Specjalista ds. Żywienia
Kontakt:

Post autor: Marky » 05 gru 2007, 14:26

Udało mi się moją Dzidzię jeszcze wykąpać, także zobaczyła Tatusia przed spaniem :wink:
A osobiście mam satysfakcję z tego, że mogłem komuś pomóc (przynajmniej taką mam nadzieję) :szczesliwy:

Jeśli chodzi o kluczyk do sali to Pani portierka była dobrze zorientowana i osoba odpowiedzialna za otwieranie sali przeprosiła mnie za to, że była zamknięta. Stwierdziła, że sprzątaczki musiały przypadkowo zamknąć salę i dlatego nie miała na to wpływu.

Na przyszłość przed wejściem można zapytać Pani portierki czy sala jest otwarta i problem się rozwiąże :razz:

Kasiu jak na razie mamy wyznaczone tylko wtorki na dyżury i takie informacje widnieją na plakatach i stronach internetowych. Może w kolejnym semestrze zmieni Ci się plan na uczelni i będziesz mogła spotkać się z zainteresowanymi osobami na którymś z dyżurów. :wink:

Zachęcam wszystkich do przybycia na kolejne dyżury, naprawdę fajnie jest podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami. :roll:

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 13 gru 2007, 13:12

Bardzo prosze o zgłoszenie sie 2 osób na dyżur w styczniu. nie mamy spotkania, stąd nie ustalone zostało, kto przyjdzie. Te dyżury są bardzo potrzebne, co potwierdzają wszycy , którzy na nich byli.
Czekamy na chętnych do poświęcenia jednego wtorkowego popołudnia w styczniu.
Szaraja

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 18 gru 2007, 21:09

Fajnie niezastąpinone jesteście. Mam nadzieję, ze po następnym spotkaniu obsadzimy dyżury na dłużej. Na pw napisze o naszych planach oddziałowych, będzie co proponować ludziom.
Pozdrawiam serdecznie
Szaraja

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 08 sty 2008, 08:04

Zapraszam dzisiaj ( 8.01 ) na dyżur w siedzibie oddz. Małopolskiego w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu- sala B328. w godz. od 17 do 18.
Szaraja

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Shadowka » 08 sty 2008, 20:20

Mam nadzieję, żę jak skończę te okrutną licencjacką męczarnię będę mogła przyjechać na dyżur może pierwszy raz jako obserwator :D żeby zrozumieć co jak i dlaczego :)
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Artur rodzic
Aktywny ✽✽✽
województwo: świętokrzyskie

Post autor: Artur rodzic » 08 sty 2008, 23:22

Byłem dzisiaj po południu z Adasiem na wizycie kontrolnej i mawet myślałem o tym aby wstąpić na spotkanie, jednak nie udało mi się - wizyta skończyła się późno.
Witam wszystkich i dziękuję za miłe przyjęcie na Forum.

Adam 18 lat, 63 kg, 176 cm, CD zdiagnozowane w 2005 roku Bierze Pentasa 1*2. Leczony w MSWiA kolejny rok z "Biologią".

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 28 sty 2008, 21:04

No i trochę " zawaliłąm " na spotkaniu w sobotę. Zapomniałam spytać o chętnych na dyżur 5,02 w Prokocimiu. Stąd ponawiam apel o zgłaszanie się osób , które mogłyby się zjawić i poświęcić trochę czasu dla innych. mam nadzieję, ze tym razem będą zainteresowani sportakniem rodzice i nie tylko.
Szaraja

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 04 mar 2008, 22:33

Tola, to moja wina, z tego wszystkiego co na nas spadlo nie przypomniałam na oddziale o dyżurze, zawsze robię to dzień wcześniej.
Wybaczcie.
Szaraja

Zablokowany

Wróć do „małopolskie”