Zakrzów 4 - wiosna 2008 :)

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: śląskie
Kontakt:

Re: Zakrzów 4 - wiosna 2008 :)

Post autor: Raysha » 22 kwie 2008, 13:21

tola pisze:Żabusia napisał/a:
A może czas ułożyć sobie jakiś własny, J-elitowy hymn lub piosenkę....
pomyślimy,ale jakby co to "boskie trio" chętne jest ją zaśpiewać :razz:
Nie wiem czy pamiętacie ale my z _Emi_ kiedyś stwierdziłyśmy że powinno to być
"Po Twojej pysznej zupie" XD :lol:

Awatar użytkownika
misiek1
Aktywny ✽✽✽
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: misiek1 » 22 kwie 2008, 18:54

Będą jeszcze jakieś fotki ? Chciałbym zobaczyć wszystkich :razz:
Krzycho o co chodzi z tym hymnem ZSRR ? :D
Martwisz się chorobą ? ale z Ciebie egoista, na tej samej ziemi umiera codziennie tysiące dzieci z głodu, to jest prawdziwa choroba.

Zaglądam tu raz na jakiś czas ale nie są to godziny ani dni a nawet tygodnie :)

Krzycho
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Krzycho » 22 kwie 2008, 23:40

Ja jakoś mam trochę inne spojrzenie na wydarzenia w Zakrzowie. Zastanawiałem się zawsze po co żyję, czego tak naprawdę chcę w życiu i co tak naprawdę sprawia, że życie ma treść. Szukałem odpowiedzi w różny sposób – pytałem sam siebie, czytałem różnych autorów, ale ani Kant, ani Hegel, ani tym bardziej Freud mi na to pytanie nie odpowiedzieli. Dzisiaj już znam odpowiedź – to drugi człowiek sprawia, że ma się jeszcze ochotę borykać z problemami dnia codziennego, znosić chorobę i mieć nadzieje na lepsze jutro. Nie wiem co dalej będzie, ale jak spojrzę wstecz, to widzę wyraźnie, że były chwile, dla których było warto. Najważniejsze to spotkać odpowiednich ludzi, a w takim miejscu jak Zakrzów aż się od nich roi.
To niesamowite uczucie widzieć jak ktoś zupełnie obcy (mam na myśli - w sensie genetycznym) autentycznie się cieszy z tego, że po prostu jestem. Coś takiego niezwykłego się czuje i jakoś tak chce się żyć. Poznałem ten smak kiedy jest niby tłum ludzi, ale tak naprawdę jest pusto. Tutaj wystarczy czasami jedna osoba żeby wypełnić wszystkie wolne miejsca wokoło.
Nie chcę powiedzieć, że było idealnie, bo były pewne niedociągnięcia, ale trzeba nad tym popracować. Np. miałem nadzieję, że taka pewna koleżanka przyjedzie z prostymi włosami, ale to nic, następnym razem wezmę prostownicę do włosów ze sobą. Także pani kucharka za bardzo się przejęła, że jesteśmy na diecie. No i oczywiście woda w moim przekonaniu troszkę za bardzo mineralizowana ( jeżeli tak to można nazwać). Najgorsze było to, że tak to krótko trwało. Acha, jeszcze miałem takie wrażenie, że wszędzie jest pod górkę.
Z hymnem CCCP full wersion jest taka historia, że każdemu, komu go puszczałem, bardzo się podobał. Miałem nadzieję, że Wam także się spodoba i nie pomyliłem się. Spontaniczna reakcja dowiodła, że nasze gusta nie różnią się tak bardzo. Będzie to także jakiś punkt odniesienia. Jak np. magdalene z tolą spotkają się w wieku 90 lat i zbierze im się na wspomnienia i jedna powie: - A pamiętasz ten Zakrzów, ten jeszcze przed globalnym ociepleniem? - Nie. - No wtedy co Krzycho grał hymn. - Aaaa.... Będzie sobie te wydarzenia łatwiej przypomnieć.
Dobra, kończę, bo znowu się rozpędziłem z piśmiennictwem. Nie wiem tylko jak to zakończenie napisać. Powiedzieć dziękuję, to za mało, powiedzieć kocham Was, to sobie Bóg wie co pomyślicie, więc chyba najlepiej powiem: do następnego razu.
Pozdrawiam.
Boże spraw żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 23 kwie 2008, 08:23

Ja równiez przyłązcam się do podziękowań. Krzycho- bardzo ładne zakończenie. podpisuję sie rękami i nogami.
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
TomAsh76
Debiutant ✽
województwo: śląskie

Post autor: TomAsh76 » 23 kwie 2008, 10:25

Jedyne, czego mi brakowało, to wspólnej imprezy integracyjnej, gdzie poznalibyśmy te osoby, które przyjechały po raz pierwszy.
Nie martw się Żabusia, pewnie będzie jeszcze niejedna okazja na "imprezę integracyjną". Choć myślę, że większość "pierwszaków" integrowała się na własną rękę jak mogła :lol:

Krzycho, świetnie napisane :razz:

Gośka
Początkujący ✽✽
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: Gośka » 23 kwie 2008, 15:43

Cieszę się bardzo, ze Zakrzów /poza wyjątkami/,był udany., ze jestescie zadowoleni , ze poznaliście nowych CUDaków, że chyba spełnił -tak jak poprzednie pobyty- swoje zadanie.
Ze swej strony chciałabym podziękować i pogratulować magdalene , ze organizacja przebiegła tak sprawnie .Nieśmiało "proszę o jeszcze" . Twoja pomoc i zaangażowanie jest naprawdę godne naśladowania.
A Krzycha relacja na 6 z plusem - piękna - az się wzruszyłam.Myślę, ze jeśli się zgodzi - to powinna być tym razem w kolejnym numerze Kwartalnika - oczywiście po dodaniu informacji na temat wykładów. Co o tym myślicie?

Krzycho
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Krzycho » 23 kwie 2008, 19:12

Tak sobie pomyślałem, że jakbyśmy chcieli ułożyć nasz własny hymn, czy piosenkę, to znam fajną melodię :lol: :lol: :lol:
Boże spraw żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce.

Awatar użytkownika
misiek1
Aktywny ✽✽✽
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: misiek1 » 23 kwie 2008, 20:00

Krzycho pisze:Tak sobie pomyślałem, że jakbyśmy chcieli ułożyć nasz własny hymn, czy piosenkę, to znam fajną melodię :lol: :lol: :lol:
Niech zgadnę, to hymn ZSRR ? :D
Martwisz się chorobą ? ale z Ciebie egoista, na tej samej ziemi umiera codziennie tysiące dzieci z głodu, to jest prawdziwa choroba.

Zaglądam tu raz na jakiś czas ale nie są to godziny ani dni a nawet tygodnie :)

Awatar użytkownika
greeg
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: greeg » 24 kwie 2008, 02:05

Dziś dopiero zaczynam normalnie funkcjonować co prawda z bólem gardła ale to nic.Mój transport do domu we wtorek został odwołany i dotarłem z opóżnieniem,Dojazd Krzychu z tobą to była czysta przyjemność.Jako będący po raz pierwszy również wszystkim za wszystko dzękuje nawet za takie rady..wracaj do nas do Polski co tam będziesz siedział,chwilami atmosfera była bardzo rodzinna i to było miłe.Ale ja ciągle gdzieś tam szukam tej integracji Europejskiej i jak jej nieznajdę to wtedy może wrócę kto wie może nawet razem z papugą,zresztą to chyba nieważne.

Zablokowany

Wróć do „małopolskie”