Zakrzów 4 - wiosna 2008 :)

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
TomAsh76
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: śląskie

Re: Zakrzów 4 - wiosna 2008 :)

Post autor: TomAsh76 » 19 kwie 2008, 02:32

Jest totalnie nudno,nic się nie dzieje, tylko srajtaśma się skończyła...(We Zakrzowie) :twisted:

Deniro_RS

Post autor: Deniro_RS » 19 kwie 2008, 07:27

A lisci nie ma :?: ROTFL

Deniro_RS

Post autor: Deniro_RS » 20 kwie 2008, 17:23

Spanko proponuję w nocy :wink: a teraz czekamy wszyscy na relacje :cry:

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: Shadowka » 20 kwie 2008, 17:28

Było oczywiście fajnie i dość egzotycznie tym razem :)
Dziękuje wszystkim za towarzystwo, dzięki wielkie za wykłady, wielkie dzięki dla pokoju 3 za przygarnięcie mnie, tom-asowi największe za zawiezienie , przywiezienie i w ogóle tom-as
:super:

Może powiedzieć następnym razem, że chcemy pulpety a nie jakieś wynalazki, a na śniadanie paróweczki no i oczywiście kurczaka tego lekko pieczonego który był ostatnim razem na niedzielny obiad :D
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Choroba: CD
Kontakt:

Post autor: Raysha » 20 kwie 2008, 18:34

Oh i Ah wróciłam, zasnęłam w busie i ubudziłam się w Jaworznie, gdybym zaspałam to bym musiała szukac nastepnych pieniedzy na powrót XD
Ogólnie fajowsko było ^_^
W Piątek się zebraliśmy i w ogóle ecie pecie XD pogaduchy były. W pokoju nr 6 usłyszałam "SIABADA SIABADA MYYYYYDELKO FAAAAA" - wiecie co to było ? Karaoke. Potem to już raczej na śpiew nie zakrawało XD
Dziekuje wszystkim i w ogóle, wiecej rzeczy napisze kiedys tam na blogu i tutaj :D
Dziękuje wszystkim jeszcze raz :)

Awatar użytkownika
TomAsh76
Debiutant ✽

Post autor: TomAsh76 » 20 kwie 2008, 22:09

He he teraz to ulubiona Zosia, a w nocy musiałem ją Wam z pod łóżka wyganiać :wink:

Również chcę podziękować wszystkim uczestnikom zlotu za wspólnie spędzony czas i zastrzyk energii na następne miesiące (no może tygodnie :wink: )

Natalka
Weteran ✿
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Natalka » 21 kwie 2008, 00:11

Było fajowo :mrgreen:
dzięki wszystkim za towarzystwo, to był mój pierwszy raz :wink: i mam nadzieje że nie ostatni :]
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: jaryszek » 21 kwie 2008, 09:05

No no mi tez sie podobalo :) Dzieki Wam wszystkim misie :*
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

izabela
Początkujący ✽✽
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: izabela » 21 kwie 2008, 09:08

Ja tez chciałam wszystkim podziękować za miłe towarzystwo,dawno sie tak nie uśmiałam .Nikt nie z pomniał o Patyku integracyjnym ;-)Nie był najgorszy. Dziękuje Pawelhks i Tomash1976 za transport.
Do następnego spotkania.

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Raysha » 21 kwie 2008, 09:28

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
np. paluszki w majonezie ? xD

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Raysha » 21 kwie 2008, 11:03

Sprawozdanie oczami Mikruśki. Bez zdjęć, niech ktoś inny wlepi potem ok ? XD

Szczerze obawiałam się, że nie najfajniej będzie, no bo, w sumie bałam się, że Szarci nie będzie, a inni gadać nie będą chcieli, w końcu gówniara no nie ? Ale nie ! Wcale tak nie było, ale po kolei.
Przyjechałam wraz z tolą i Owcą jako pierwsze, a przynajmniej tak nam się zdawało, bo wydawało nam się, że ktoś siedzi na huśtawce. Podeszliśmy a tu Mania ! XD Mania ponoć czekała na nas od 12 i się zastanawiała, czy dobrze trafiła ;D No ok, potem było straszenie dzieci. Siedziały sobie takie "sierotki" w naszym budynku i nie chciały wyjść. W końcu myśleliśmy, czy zrzucić ich z tej górki, czy też pobić je. Mhm zostało to na tym, że głośno do nich mówiliśmy np jeden miał koronę z papieru ( XDD ) a ja "Łooo król idzie, klękamy", albo "No to idźcie już do domu, pomóż wam ?". Albo taka grupka "no kur** wypier*****" a ja "Ahh ta młodzież" XD. W końcu wyjechali autokarem to machałam jak głupia.
Weszliśmy do budynku B jak Buty Babci Basi XD i czekamy sobie jak nam udostępnią sprzątaczki pokoje. I czekamy. Nadal Czekamy. Jeszcze czekamy. O! Już można wejść XD, do wieczora rozmawialiśmy właściwie i witaliśmy coraz to nowe osoby. Wieczorem się zaczęła impreza dla osób +18, czyli tradycja leczenia z suplementami nie koniecznie bez alkoholowymi. Potem był program "Jak Oni Śpiewają", czyli karaoke. Usłyszałam fajną wersje mydełka fa. Dlaczego fajną ? Bo to śpiewem nazwać nie mogłam XD Ojj ale nie bulwersujcie się ok ? I wcześniej Szarcia przyjechała. Dostaliśmy głupawki i śpiewaliśmy sobie tak "Ciasteczkowy dziaaadek, pam pam pam pam pam zobaczył żurawieee i byłyyy dziuuurawe pam pam pam pam pam, i zjadł sześć mikruszek ! pam pam pam pam pam " XD Wiem inteligetne. Zaraz wyjaśnie o co chodzi. Daria mi śpiewała co jej kolezanka spiewała w przedszkolu a ja mądra zrozumiałam na odwrót. Na dodatek Daria się pyta "Chcesz gruszkę ?" a ja "Co chcę ?" a ona "Gruszkę !" a ja "aha... zrozumiałam Mikruszkę" XD, a sześć no bo mieszkaliśmy w pokoju nr 6 :D
Następny dzien. Szarcia jedzie. Mikrusia wyje. Mikrusie zaczął brzuch boleć. Wszyscy sobie poszli na wykłady. A ja leżałam w łóżeczku. No i po południu również wykłady z dietetyczką były. Po południu lepiej się poczułam i poszłam do pokoju i rozmawialiśmy potem wszyscy się zebrali i impreza sie zaczęła w pokoju 6 a nie w 3 O_O szok. Oczywiście były takie różne ecie pecie jak martini z spritem, jak słynne wino za 3zł o nazwie Patyk. Prawie każdy się napił Patyka i ma z nim zdjęcie. Patrzyłam na ten Patyk jak nie wiadomo na co. Ewa chciała mi dać bodaj Lecha, ale Lecha ja nie lubieć XD Wiem wybredna Mikruśka. Oj źle źle źle. Impreza w sumie trwała dość długo, a ja oczywiście inna jestem i poszłam spać. Wyszłam na plus w niedziele byłam wyspana :D
Następny dzień. Rankiem poszliśmy piechotą do stołówki. Masakra. Nigdy więcej - błagam ! Dostałam zadyszki. Nie, nie palę XD uprzedzam pytanie. W sumie stwierdzam że było całkiem sympatycznie. Rozmawialiśmy sobie i było fajnie. Poznałam kotkę w ciąży, choć dla mnie to wyglądało jakby się spasł. Ale jedno zastrzeżenie. Z jedzeniem się zepsuli ! Nie było parówek ! Było gotowane coś i w ogóle... -,-'' Protestuje !!
Dobra dość Protestu. Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna :*

Mania
Początkujący ✽✽
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Mania » 21 kwie 2008, 15:03

Mikrusia pisze:Mania ponoć czekała na nas od 12
a nie bo 13:30 byłam na miejscu szło się całkiem nieźle :mrgreen:

a tak wogóle to dzięki za towarzystwo wszystkim było ok i wiele urozmaiceń :lol:
Szczęście to jedna rzecz jaka się mnoży gdy się ją dzieli

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Raysha » 21 kwie 2008, 16:23

Mania pisze:Mikrusia napisał/a:
Mania ponoć czekała na nas od 12

a nie bo 13:30 byłam na miejscu szło się całkiem nieźle :mrgreen:
godzina w te czy w te to jeden pies XD

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: Shadowka » 21 kwie 2008, 16:31

He he teraz to ulubiona Zosia, a w nocy musiałem ją Wam z pod łóżka wyganiać :wink:
Tak tylko jak wparowałeś do naszego pokoju o 3 nad ranem pytając czy nie mamy tutaj kota, to już się zastanawialiśmy czy ludzie nie zaczynają wariować :D
Ważne, że nie okociła Ci się na rękach, czego sie tak obawiałeś :D
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Natalka
Weteran ✿
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Natalka » 21 kwie 2008, 17:00

Mikrusia pisze:Prawie każdy się napił Patyka i ma z nim zdjęcie.
a ja ni mam :smutny:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Zablokowany

Wróć do „małopolskie”