Weekend majowy w Krynicy-Zdroju (Górskiej)

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Barbara_Nik
Debiutant ✽
Choroba: CD u dziecka
województwo: śląskie
Kontakt:

Weekend majowy w Krynicy-Zdroju (Górskiej)

Post autor: Barbara_Nik » 04 maja 2009, 13:57

Serdeczne dzięki wszystkim organizatorom i współorganizatorom za tak udane przedsięwziecie. Miła atmosfera, wspaniali ludzie (o trochę innych jelitach niż reszta populacji), ciekawe zajecia, udana wycieczka sprawiły, że wyjazd ten pozostanie dluuuugo w naszej pamięci. Było po prostu CUDownie. Do następnego spotkania :))

Awatar użytkownika
LaStella81
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Re: Weekend majowy w Krynicy-Zdroju (Górskiej)

Post autor: LaStella81 » 04 maja 2009, 16:56

Króciutka relacja z fantastycznego weekendu z CUD-akami.
To był mój kolejny wyjazd pod patronatem j-elity i jestem zadowolona że ten majowy weekend spędziłam z osobami które mają CU i CD :roll:
Dziękuję Pawłowi i Owcy za siły i chęci włożone w zorganizowanie tego wypadu i wszelkie inne starania by było nam tam dobrze.
Miałam okazję poznać nowych ludzi znanych mi tylko z forum i miło spędzić z nimi czas :razz:
Dziękuję Mikrusi :* za prześliczny rysunek, który już zawisł w moim pokoju i robi furorę wśród znajomych.
Co do pokojów to widoki z balkonu( jak ktoś go posiadał) były cudowne :wink:
Lekki chłodek w pokoju i dziwne hałasy w momencie spuszczania wody w WC?
Co do pierwszego to chyba jeszcze nikt nie umarł od nadmiaru świeżego górskiego powietrza :spoko:
Dzwięki ze spuszczania wody w WC? Woda to woda...musi szumeć :lol:
Jedzenie było dobre a posiłki były zakończone pysznym deserem który chyba nikomu nie zaszkodził( tu ukłon dla pana Gienka z kuchni :lol: )
Wypad kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką był bombowym pomysłem gdyż pomimo lekkich chmur zobaczyliśmy Tatry:)
Wycieczka doliną Popradu była super, w momencie jazdy na wielu telefonach wyskoczył sms: Witamy na Słowacji :)
Ale najważniejszą rzeczą jaką nam dano na tym spotkaniu to wspólna integracja chorych na NZJ ( ach te wieczorki karaoke i ognisko) i możliwość konsultacji z panią doktor, panią psycholog i panią dietetyczką.

Dziękuję koleżankom i kolegom za wspólny pobyt i czekam na kolejny wyjazd :brawo:
Ostatnio zmieniony 04 maja 2009, 18:21 przez LaStella81, łącznie zmieniany 1 raz.
Ból fizyczny ma w sobie to że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija.
Ból psychiczny ma w sobie to że zabija nas codziennie od nowa-my jednak ciągle żyjemy.

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Choroba: CD

Post autor: tom-as » 04 maja 2009, 17:16

a ja tak na szybko sie usprawiedliwiam... relacja na chipsach i coli polegla z powodu zwolnienia L4 sprawozdawców.

ogolnei bylo cool. nei marudźcie na jedzenie bo bylo takie jak wszedzie gdzie bylismy do tej pory.

wszystkim wielkie dzieki. w szczegolnosci mojej 'pielegniarce' majce12 za opiekę. a gryzonosowi dzięki wielkie ze mnie nie wyniosl z wyrkiem na korytarz w nocy z powodu mojego kaszlu :-)

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie

Post autor: ewkunia » 04 maja 2009, 18:31

Pazyfae:
....- sobotnia wycieczka, dobry plan i organizacja oraz wyrozumiały na nasze schorzenia przewodnik....

no mam nadzieję,że następnym razem docenicie moj bieg do autokaru i nie odjedziecie w ostatniej sekundzie ;) prawie się zabiłam :P :)
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

Awatar użytkownika
klaudiab87
Debiutant ✽
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: klaudiab87 » 04 maja 2009, 18:34

Wyjazd uważam za udany. Osoby, u których w tym roku zima nie dopisała miały okazję poczuć się jak w środku stycznia, ze względu na "dosyć" niską temperaturę panującą w pokojach (kostnicach). Na uwagę zasługują tak pomysłowe rozwiązania jak gumowe węże założone na krany i szyby zastąpione pleksiglasem (pokój 403) oraz spłuczki z funkcją budzika.
Ogólnie obiekt przeniósł nas w cudowne czasy socjalizmu, który jak widać wciąż istnieje i ma się dobrze. Wszystkie ewentualne niedogodności rekompensowało "cudowne" i momentami jakże dietetyczne jedzenie (kapusta kiszona) oraz suto zastawione stoły uginające się pod ciężarem jedzenia.
Ale tak juz całkiem serio. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w kolejnym spotkaniu i poznać nowe osoby.

Warunki jakie zastaliśmy w obiekcie sprawiły, że wyjazd ten na pewno będzie niezapomniany, a na samo wspomnienie wydarzeń związanych z pobytem uśmiech sam pojawia się na twarzy.

Dziękuje Pawłowi i Magdzie za zorganizowanie tego wyjazdu, ja bawiłam się naprawdę super!
"Tragedie zdarzają się wszędzie. Możemy doszukiwać się przyczyn, winić innych, wyobrażać sobie jak odmienne byłoby bez nich nasze życie. Ale wszystko to nie ma znaczenia, zdarzyły się i koniec. Musimy zapomnieć o strachu, jaki wywołały, i rozpocząć odbudowę." - Paulo Coelho

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 04 maja 2009, 20:00

Z waszych relacji widzę udany wyjazd i jakby reminiscencje Wysowej. Brak tylko wirtualnego basenu.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Miska Ryżu
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: Miska Ryżu » 04 maja 2009, 22:43

Zgadzam się w pełni, wyjazd super! Bardzo się cieszę, iż poznałam kolejne osoby z forum i było mi dane tak mile spędzić czas.

Ogromne 'dziękuję' dla Magdy i Pawła za świetną organizację, wszystkich wykładowców za bardzo interesujące wykłady a w szczególności dla p. Niny za możliwość znalezienia się już na początku maja w lesie nadmorskim. :D

Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie! :-)
Smutno Ci? A może budyń? :)

Marynia
Debiutant ✽
Choroba: CU
Kontakt:

Post autor: Marynia » 05 maja 2009, 09:22

Witam wszystkich dopiero dopchałem sie do internetu i już piszę ja również jak niektórzy byłem pierwszy raz na takim wyjeździe i niczego nie żałuję, chociaż jechałem 7 godzin to i tak warto było poznać innych ludzi porozmawiać i wogóle. Czasami nie wiedziałem jak się zachować gdzyż jestem nieśmiały no i to pierwszy wyjazd ale wziełem ze sobą rodzinkę i myślę iż było ok.
Oczywiście lokal nas przywitał wczesnym "Gierkiem" ale za to spotakania z Panią Niną rozgrzewały nas do czerwoności. :wink:
Dziękuje organizatorom za organizację wyjazdu i czekam na następne.

Awatar użytkownika
gryzonos
Początkujący ✽✽
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: gryzonos » 05 maja 2009, 18:13

Cieszę się, że zdecydowałem się na wypad do Krynicy. To był strzał w dziesiątkę. Poznałem osoby z forum(i nie tylko), które są fantastyczne. W końcu odpocząłem i zrelaksowałem się( 30 godzin spędzonych w pociągu :wink: ).
Chciałem podziękować Magdzie i Pawłowi za organizację.
Jeżeli co drugi twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Michu

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 05 maja 2009, 19:52

A ja proszę o relację do kwartalnika i zdjęcie. Jak Wam zazdroszczę.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
majka12
Początkujący ✽✽
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: majka12 » 08 maja 2009, 21:17

a ja jeszcze powrócę do wypadu krynickiego było bardzo miło i sympatycznie. Wykłady bardzo udane i dodatkowe atrakcje też. Dzięki Magdalene i Paweł za organizacje tego wypadu, bo nadzwoniliście się i nabiegali i namyslili... dobrze wiem ile to pracy i zaangażowania wymaga.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie bardzo się cieszę, że mogłam się z WAMI spotkać i spedzic wspólnie ten majówkowy czas. :razz:

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie

Post autor: ewkunia » 10 maja 2009, 14:17

ja pozwolę sobie napisac,że od wykładu o E Pani Dietetyczki nie jem wędlin ;/ mam wstręt. Od trzech dni wcinam pieczone mięcho do chleba :P
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

Zablokowany

Wróć do „małopolskie”