7 czerwca w Krakowie - przeniesione na poczatek września

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: śląskie
Kontakt:

Re: 7 czerwca w Krakowie - przeniesione na poczatek września

Post autor: Shadowka » 02 cze 2009, 21:24

na wrzesień to mnie piszcie :)
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Awatar użytkownika
Miska Ryżu
Doświadczony ❃
Choroba: CD
Kontakt:

Post autor: Miska Ryżu » 02 cze 2009, 23:15

Szaraja pisze:Prosze o przesłanie widomości na pw do forumowiczów o spotkaniu. Myśle, że małopolska, śląśk, podkarpacie, opolszczyzna, świętokrzyskie, zreszta jak będzie więcej to lepiej.
Mi się wydaje, że powodem małego odzewu ze strony forumowiczów, było właśnie niedostateczne poinformowanie o wydarzeniu. Osobiście żadnego PW z informacją o wykładzie 7 czerwca nie otrzymałam, a nie ukrywam, że temat naprawdę ciekawy. Możliwe, że było więcej osób takich jak ja, które w ostatnim okresie nie miały czasu by zajrzeć na forum i o wydarzeniu dowiedziały się jak już było za późno.

Niemniej bardzo się cieszę, iż wykład został mimo wszystko przeniesiony na inny termin a nie odwołany. Na tą chwilę się nie deklaruję na wrzesień bo to jest zbyt długi horyzont czasowy ale będę na bieżąco monitorować temat i się postaram dostosować by być :-)
Smutno Ci? A może budyń? :)

Artur rodzic
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD u dziecka
województwo: świętokrzyskie

Post autor: Artur rodzic » 03 cze 2009, 06:56

Jeśli nic się nie wydarzy to tak jak deklarowałem swój przyjazd w czerwcu, tak samo deklaruję we wrześniu.
Witam wszystkich i dziękuję za miłe przyjęcie na Forum.

Adam 18 lat, 63 kg, 176 cm, CD zdiagnozowane w 2005 roku Bierze Pentasa 1*2. Leczony w MSWiA kolejny rok z "Biologią".

Barbara_Nik
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: Barbara_Nik » 03 cze 2009, 22:24

Witam! Trochę się zmartwiłam, że 7 czerwca do spotkania nie dojdzie. Ale na szczęście będzie to możliwe na początku września i już zapisuję 2 osoby. Domyślam się, że temat ten sam.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 05 cze 2009, 08:56

Postaram się jak najszybciej ustalić termin spotkania i ponownie wyślemy informację, aby dowiedziało się więcej osób, mam nadzieję, że w poradniach i na oddziałach gstrologicznych pojawią się informacje w formie plakatów o spotkaniu. Teraz z uwagi na krótki czas od Krynicy do czerwca, trudno było to wszystko ogarnąć.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Danusia
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: małopolskie

Post autor: Danusia » 07 cze 2009, 01:04

Rzeczywiście, czasem rzadko monitorujemy forum. Ja - gdyby nie mail od Pawła - o spotkaniu bym nie wiedziała. Całe szczęście, że mi właśnie przed chwilą przyszło do głowy zaglądnąć jeszcze na forum - chciałam sprawdzić czy na pewno dobrze pamiętam, że połączenia na jutro mam szukać na Prokocim ;)... haha. No to bym się jutro zdziwiła.

No ale nie ma tego złego. Wprawdzie różne plany trochę poprzestawiałam żeby móc jutro w spotkaniu uczestniczyć, ale w takim razie się wyśpię ;). Choć na spotkanie z Wami (i na wykład) miałam nadzieję :smutny: .

Pozdrawiam wszystkich i do kolejnego zobaczenia :mrgreen: .
Due to the present economic climate
the light at the end of the tunnel

has been switched off ;-)

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 03 wrz 2009, 21:57

Pewnie zawiodę wszystkich, którzy liczyli na spotkanie we wrześniu. Jednak postanowiliśmy, że z uwagi na pokrycie terminów- planowane spotkanie w Krakowie było na 3 .10, z wyjazdowym spotkaniem na Podkarapciu ( 2-4.10), odwołąć spotkanie. Ponieważ po raz kolejny planujemy caodniowe spotkanie pod nazwą Dzień Edukacji w NZJ na 28 listopada, mam nadzieję, że zrekompensuje to Wam ten wykład i spotkanie.
Dzień wcześniej planujemy koncert, na który każdy zainteresowany będzie mógł przyjść. Tym razem chcemy zmienić troszkę konwencję.
Mam nadzieję, że szczególy będę mogła podać początkiem października.
Prosiłąbym o pomoc w oragnizacji czasu dla dzieci w tym terminie. Może ktoś ma jakieś pomysły i propozycje? Oczywiście możemy w tym czasie zapewnić im spotkanie z psychologiem, ale nie chciałabym, aby spędzili cały dzień czekając na rodziców.
Jeśli ktoś coś moze zaproponować- pomoc przy zbieraniu świątecznych drobiazgów na kiermasz, kartki, ozdoby choinkowe, pierniczki, c wymyślicie będzie mile widziane. Będziemy chcieli też przygotować prezenty dla dzieci od Mikołąja. Jeśli ktoś ma w tym zakresie jakieś mozliwości odezwijcie się proszę.
Rozpisałam się, ale jak zwykle potzreba tutaj pomocy i zaangażowania wielu osób, aby cały pomysł i impreza mogły wypalić.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Zablokowany

Wróć do „małopolskie”