A może spotkanko nieformalne w Warszawie, przed Walnym

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Kontakt:

A może spotkanko nieformalne w Warszawie, przed Walnym

Post autor: Szaraja » 12 maja 2006, 23:29

Tak sobie myślę, za sprawą Misi, czy nie było by dobrze, przed Walnym sprawdzic jak reagujecie na te rózne rzeczy opisywane na forum. Ponieważ wiem, ze kilka osób przyjedzie dzień wcześniej, może udało by się gdzies spotkać. Warszawiacy wykażcie się gościnnością i znajomością terenu i wskażcie miejsce :lol:
Pozdrawiam
Szaraja
Ps. bardzo łatwo zwala się na kogos odpowiedzialnośc - może jednak ktos będzie chętny - czy mam najpierw wysłać zdjęcie?
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Misia

Re: A może spotkanko nieformalne w Warszawie, przed Walnym

Post autor: Misia » 13 maja 2006, 13:31

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 14 maja 2006, 00:16

Nie wszyscy są chorzy, więc ilośc toalet może byc troche mniejsza, miło, że się odezwałeś.
Pozdrawiam :wink:
szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: ranka » 14 maja 2006, 00:25

a moze by tak w Gdansku cos takiego ?zorganizowac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 14 maja 2006, 06:52

Czyli następne walne w Gdańsku. Ale ty przecię studiujesz w Bydgoszczy, więc daleko do W- wki nie masz. Myslę, że dla każdego miejsce się znajdzie.
:lol: Ale chyba trzeba pomyślec równiez o jakimś nieformalnym spotkaniu w Krakowie :wink: . Na ostatnim spotkaniu 'J- elity" oddz. małopolskiego było chyba dobrze ponad 30osób, a niektórzy chyba znajomi z forum. Może tak spotkanie forumowiczów? oczywiście może byc nie tylko. :lol:
pozdrawiam
Szaraja

Misia

Post autor: Misia » 14 maja 2006, 11:33

Misia

Post autor: Misia » 14 maja 2006, 17:30

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: ranka » 14 maja 2006, 17:52

zobacz jak daleko ze Szczecina do Warszawy:/a jak pojedziesz ze Szczecina na godzinke to na caly dzien :wink:
ja jade do warszawy ok. 5 h..troche daleko...zwlaszcza ze ostatnio jechalam 15 godzin i troche sie zniechecilam :|
Obrazek

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 14 maja 2006, 19:13

Napisałam długi post i mi zniknął z ekranu. Postaram się jeszcze raz.
W Warszawie przed walnym (26 maja) będzie Papież, więc umówić się można gdzieś poza centrum. Do 15 osób mogę gościć u siebie. Dwa pokoje udostępniam członkom J-elity na nocowanie. Misia z koleżanką, w drugim Gdańsk. Może jeszcze ktoś z Forumowiczów udostępni swoje lokum. O hotelu w tym okresie chyba nie ma co marzyć.
Co do Szczecina – to spotkaliśmy się tyko we trójkę. W Gdańsku do pomocy w obsłudze naszego stoiska na zgłosiły się tylko dwie osoby. Dotarła tylko Szatka. – druga niestety zachorzała i większość była na głowie Piotra, któremu pomagał brat. Ja łaziłam po ewentualnych sponsorach i na sesje. Szkoda Ranak, że nie było cię znami. Mam nadzieję, że był to bardzo owocny wyjazd. Wielu lekarzy wzięło nasze plakaty. Inni prosili o przesłanie. Zebraliśmy także zamówienia na poradnik, który jest już sprawdzony przez prof. Ryżko. Muszę odebrać płytkę, wprowadzić poprawki i wrzucę go w PDFie na strony J-elity jak zaczną działać. Jutro pogonię chłopców, żeby coś zrobili.
Co do Poznania to jest tam Wielkopolskie Towarzystwo i organizuje regularne spotkania. Nie zniechęcam forumowiczów do spotkania w mniejszym gronie. Chcę tylko zaznaczyć, że forum jest niezależne od J-elity. Nie prowadzimy również żadnej akcji na terenie Wielkopolski. Jeśli ktoś z tego terenu chce być naszym członkiem to przyjmujemy z otwartymi ramionami, ale wszystkich informuję o istnieniu lokalnego Towarzystwa. Inaczej na terenie woj. Pomorskiego. Mamy tam bardzo prężny oddział, który zrobił prze niecały rok więcej niż starsze towarzystwo w Gdańsku. W czerwcu organizują piknik w Łebie, le o tym napisze już Piotr.
Mamcia

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 14 maja 2006, 19:28

Dzięki za oferte spania. może ktoś się zgłosi.
Co do stron to mnie nie było (Szczecin,Gdańsk) i chłopcy coś zaniedbali. Niedługo będę miała swój służbowy serwer i tam to przeniesiemy. Od pewnego czsu nie działal adres colitis-crohn.org. Czy trzeba zapłacić?? To Tyzałatwiłeś więc dowiedz się proszę.
Mamcia

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 14 maja 2006, 19:29

Mamciu, dzięki za post i informacje. masz wielkie serce jeszce większe pokoje ( albo odwrotnie ). Ponieważ po 2 spotkania oddz. małopolskiego zauwazyłam, że tak naprawdę brakowało czasu na nieformalne rozmowy( takie o sobie ), a na dodatek nie wszyscy forumowicze są członkami stowarzyszenia, stąd pomyslałam sobie, ze miło byłoby się spotkać. Sądzę, że Zenobiu znajdzie 26.05 jakiś miły lokal, tym bardziej, że o 15 tego dnia papiez ma juz byc w Częstochowie. Więc po południu i wieczorem w warszawie mozna bedzie swobodnie się poruszać.
Zenobius, jesteś fantastycznym optymistą- myslę, że sali nie trzeba, wystarczy wskazać miejsce, gdzie moglibysmy się spotkać i w zalezności od upodobań, napić się herbaty, ew. innych napoi.
A do 26, jeszcze kilka dni i może chociaż kilku - kilkunastoosobowa grupka chętnych się znajdzie- chociażby z Gdańska. na marginesie, mozna by było przy okazji wymienić się informacjami jak działać , aby przynosiło to korzyści wszystkim zainteresowanym.
Rozpisałam się, ale może bedzie z tego jakaś korzyść.
Pozdrawiam
Szaraja

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 14 maja 2006, 19:47

Chętnie się spotkam, ale blisko domu, bo nie wiem jak ludziska się będa zjeżdrzać. Propozycje to Flik, hotel Reytan, nowy barek Narbutta 1 róg Puławskiej. Propozycja spotkania u mnie aktualna.
Mamcia.
ps. serce nie jest wielkie. na szczęscie nie mam przerostu żadnego przedsionak ani komory, a "pokójki" takie sobie. Ile osób będzie z Gdańska nie wiem, bo w sumie nie mieliśmy czasu z Piotrem pogadać.
Mamcia

Misia

Post autor: Misia » 14 maja 2006, 21:28

Misia

Post autor: Misia » 14 maja 2006, 22:00

Awatar użytkownika
inkaska
Aktywny ✽✽✽
województwo: łódzkie

Post autor: inkaska » 14 maja 2006, 22:17

Mamciu, a ja sie spytam, bo z tego co pamietam, zdaje sie w czerwcu bedziesz goscic w Lodzi???
cos byc musi do cholery za zakretem;)

Zablokowany

Wróć do „mazowieckie”