Spotkanie w Warszawie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Spotkanie w Warszawie

Post autor: Mamcia » 02 paź 2006, 16:02

Pragnę poinformować, że 26 października (czwartek) o godzinie 17.30 przy ul. Trojdena 4, odbędzie spotkanie z lek. med. Anną Bochenek, poświęcone nowym metodom leczenia nieswoistych zapaleń jelita pt. „Leki biologiczne – co to jest”
Po wykładzie planujemy wybory do władz Oddziału Mazowieckiego Towarzystwa. Będzie to nasz 5 oddział wojewódzki.
Jednocześnie zwracam się do osób z Warszawy lub okolic o pomoc w przygotowaniu spotkania i innych pracach biurowych.
Pozdrawiam
Mamcia
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
Choroba: CD
województwo: śląskie

Re: Spotkanie w Warszawie

Post autor: -Ania- » 03 paź 2006, 08:15

czy pani dr Anna Bochenek ma coś wspólnego z panią doktor z Wysowej- dr. K. Bochenek?
Czy to tylko zbieżnośc nazwisk?

dziekuje za odpowiedz
Ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 03 paź 2006, 12:06

nie
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

exa
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: łódzkie

Post autor: exa » 16 paź 2006, 19:15

znow chetnie bym pomogla, ale pewnie bede poza Wawa, bo koniec m-ca, targety :smutny: ...jesli uda mi sie cos wykombinowac to dam znac i zaoferuje pomoc...
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

Awatar użytkownika
tommy
Początkujący ✽✽
Choroba: CU

Post autor: tommy » 26 paź 2006, 08:59

Mamcia pisze:Pragnę poinformować, że 26 października (czwartek) o godzinie 17.30 przy ul. Trojdena 4, odbędzie spotkanie z lek. med. Anną Bochenek, poświęcone nowym metodom leczenia nieswoistych zapaleń jelita pt. „Leki biologiczne – co to jest”
o to ciekawe akurat będę koło stolicy to bym wpadł ... tylko nie wiem gdzie jest ta ulica bo na planie nie znalazłem :smutny: , każdy może przyjść :?:
a właśnie lekarze mnie namawiają na leczenie biologiczne to bym się chętnie dowiedział szczegółów , a może Wy już coś wiecie więcej to napiszcie
pozdrawiam

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 26 paź 2006, 11:10

Jak dojechać
http://www.iimcb.gov.pl/how_to_get_from_railway.php

Zapraszamy wszystkich.
Mamcia

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 26 paź 2006, 23:10

Spotkanie się odbyło. Prezentacja wykładu dr Anny Bochenek będzie niedługo dostępna na stronach J-elity. Dziękuję bardzo Pani Doktor za ciekawy wykład i zgodę na umieszczenie prezentacji w Internecie.

Wybrano Zarząd Oddziału Mazowieckiego Towarzystwa.
Prezesem Zarządu został dr n. med. Piotr Albrecht
Wiceprezesem dr n. med. Katarzyna Karolewska-Bochnek (zbieżność nazwisk przypadkowa), znana uczestnikom turnusu w Wysowej oraz współautor poradnika dla młodzieży i rodziców dzieci chorych.

Członkami Zarządu zostali również:
Anna Kudlińska – sekretarz - która wielokrotnie pomagała w pracach organizacyjnych
Anna Baranowska – prywatnie mama Zena
Krystyna Klonfas – skarbnik – znana z Wysowej
Elżbieta Krzyżaniak – rekordzistka w zbieraniu podpisów pod petycję do Ministra Zdrowia i niezawodny pomocnik w pracach organizacyjnych Towarzystwa.

Siedziba Oddziału Mazowieckiego mieści się tam, gdzie Zarząd Główny.

Mam nadzieję, że udział we władzach J-elity lekarzy zajmujących się na codzień chorymi na NZJ wpłynie na wzrost prestiżu naszego Stowarzyszenia oraz przełoży się na popularyzację wiedzy naszych chorobach. Pragnę nadmienić, że lekarze są we władzach wszystkich oddziałów terenowych J-elity. Smuci jednak fakt, że nie ma wśród nich lekarzy zajmujących się leczeniem dorosłych.

Dziękuję nowo wybranemu Zarządowi za chęć współpracy i wierzę, że zaktywizuje to środowisko warszawskie oraz zdejmie z Zarządu Głównego część obowiązków.
Ponieważ nie uczestniczyłam w pierwszym zabraniu Zarządu OM nie wiem wiele o planach.
To co mogę napisać, to to, że planowane są comiesięczne spotkania, o których będziemy informowali na Forum.

Jeśli ktoś z Forumowiczów chciałby podjąć działania na swoim terenie, może liczyć na pomoc.

Sami musimy walczyć o nasze prawa, dostęp do leczenia, lepszą refundacje leków itp.
Pamiętajcie, że każda budowla składa się z małych cegiełek. Jeśli będziemy razem to możemy poprawić sytuację chorych na NZJ.

[ troche popoprawial żem ;-) ]
Ostatnio zmieniony 26 paź 2006, 23:36 przez Mamcia, łącznie zmieniany 1 raz.

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 15 lis 2006, 14:07

Lepiej późno niż wcale. Wklejam wykład dr. Anny Bochenek na temat leczenia biologicznego
http://nzj.iimcb.gov.pl/LeczenieBiologiczne.ppt

Pozdrawiam
Mamcia

Zablokowany

Wróć do „mazowieckie”