Wiosenny zjazd CuCrohnowcow - fakty :-P

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: Wiosenny zjazd CuCrohnowcow - fakty :-P

Post autor: Mamcia » 25 maja 2007, 21:30

Maciek napalony coraz bardziej. ja też chętnie się pojawię, ale pp bedę w piątek i w sobotę w Krakowie - sprawy rodzinne i konferencja gastro. Zobaczymy jak to będzie.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 26 maja 2007, 15:57

ojoj,a ja w siate to cienka strasznie jestem.....bede wasza chearLEDERKA :razz:
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃
województwo: małopolskie

Post autor: Patryśka » 26 maja 2007, 16:00

Cinimini pisze:ojoj,a ja w siate to cienka strasznie jestem.....bede wasza chearLEDERKA :razz:
Nikt z nas nie jest zawodowcem warto sprobowac przynajmnije dla zabawy :P

exa
Doświadczony ❃
Choroba: CU

Post autor: exa » 26 maja 2007, 18:34

zapomniałabym na śmierc...!

jeżeli ktoś z okolic Bydgoszczy czy Torunia czy z okolic drogi z Torunia do Wawy, czyli 80, lub może byc i po drodze Inowrocław i Włocławek i Płock...to w jedna strone służę transportem, na zlot w dniu 31.05, może byc po południu....mogę zabrac 4 osoby...musze wiedziec najpóźniej do środy rano!

podaje tel, bo w tygodniu nie czuwam przy kompie:
605562043
albo
509102383

sylwia

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 26 maja 2007, 18:44

Kurcze wychodzi na to,ze impreza sie rozkreci jak ja bede musiala sie do domku zawijac...
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

exa
Doświadczony ❃

Post autor: exa » 26 maja 2007, 18:49

eeeee...i tak zdążymy ci urzadzic porządną psychoanalizę podpartą najlepszej jakości suplementami :mrgreen:
wyjedziesz jak nowo narodzona :wink:
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
województwo: śląskie

Post autor: tom-as » 26 maja 2007, 18:51

Patryśka pisze:
Cinimini pisze:ojoj,a ja w siate to cienka strasznie jestem.....bede wasza chearLEDERKA :razz:
Nikt z nas nie jest zawodowcem warto sprobowac przynajmnije dla zabawy :P
nie martw si etym Lede.. Cinimini... tam będą grać również osoby niepełnosprawne więc poziom będzie też niepełnosprawny ;]

taka paraolimpiada

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 26 maja 2007, 19:40

exa pisze:eeeee...i tak zdążymy ci urzadzic porządną psychoanalizę podpartą najlepszej jakości suplementami :mrgreen:
Tego wlasnie sie spodziewam....
Gdy mowie moim znajomym,ze jade to kazdy sie dziwi,ze jestem odwazna,bo jade sama do ludzi,ktorych nie znam.Nie rozumieja wiezi,ktora nas łączy,ktora przelamuje wszelkie obawy. Nie bylam pewna co moja mamuska powie na ten pomysl,ale o dziwo nie miala zastrzezen :roll: .

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

tequilla
Początkujący ✽✽
Choroba: CU u rodzica
Kontakt:

Post autor: tequilla » 26 maja 2007, 21:20

sama nie wiem kiedy mam przyjechać, może Pitera zmolestuje na codzienne wojaże...

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃

Post autor: Patryśka » 27 maja 2007, 00:08

tom-as pisze:nie martw si etym Lede.. Cinimini... tam będą grać również osoby niepełnosprawne więc poziom będzie też niepełnosprawny ;]

taka paraolimpiada
Ekhm ja nic nie mowie..

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: jaryszek » 27 maja 2007, 10:29

Cinimini pisze:
exa pisze:eeeee...i tak zdążymy ci urzadzic porządną psychoanalizę podpartą najlepszej jakości suplementami :mrgreen:
Tego wlasnie sie spodziewam....
Gdy mowie moim znajomym,ze jade to kazdy sie dziwi,ze jestem odwazna,bo jade sama do ludzi,ktorych nie znam.Nie rozumieja wiezi,ktora nas łączy,ktora przelamuje wszelkie obawy. Nie bylam pewna co moja mamuska powie na ten pomysl,ale o dziwo nie miala zastrzezen :roll: .
No ja tez tak robie i mysle, taka mam nadzieje ze sie szybko z Wami zgram i jakos bedzie oki. Moja mama miala watpliwosci tylko takie : "a co wy tam bedziecie robic ? Najwyzej jak bedzie nudno to szybciej wrocisz :razz: ". No normalnie znajac moich znajomych to bym powiedzial ze jade chlac ( :razz: )a Was nie znam jeszcze dobrze tak na zywo wiec nie wiem czego sie spodziewac ale dobra ja zawsze mam jakies obawy ;p
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
województwo: śląskie

Post autor: tom-as » 27 maja 2007, 10:40

ja wam powiem (napisze) taki coś... rozumiałbym wasze obawy jakby to był jakiś pierwszy zjazd i naprawdę nikt by nikogo nie znał. Jednak jak możecie poczytać (i nawet zobaczyć na fotkach) to takie coś juz bylo wczesniej organizowany i co najwazniejsze zawsze bylo fajnie.

czy napisal tu ktos po jakims spotkaniu ze nie bylo warto, bylo kiepsko i juz nigdy wiecej?

:)

karina27
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: karina27 » 27 maja 2007, 12:18

ja w siate to trochę trenowalam,więc jeśli się zjawię to chętnie zagram.Tylko,że przyjadę na dwie, trzy godzinki tzn.postaram się przyjechać. Pozdrawiam was gorąco
biorę: Pentasa 500mg 3x 2 tabletki, żelazo+magnez+witaminy (plush)+kwas foliowy
ważę:60 kg
mierzę: 182cm
stan:remisja od maja 2007

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃

Post autor: Patryśka » 27 maja 2007, 13:03

jaryszek pisze:No ja tez tak robie i mysle, taka mam nadzieje ze sie szybko z Wami zgram i jakos bedzie oki. Moja mama miala watpliwosci tylko takie : "a co wy tam bedziecie robic ? Najwyzej jak bedzie nudno to szybciej wrocisz :razz: ". No normalnie znajac moich znajomych to bym powiedzial ze jade chlac ( :razz: )a Was nie znam jeszcze dobrze tak na zywo wiec nie wiem czego sie spodziewac ale dobra ja zawsze mam jakies obawy ;p
jaryszek bedziesz sie jeszcze smial z tych Twoich obaw...My sie juz o to postaramy :P

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 27 maja 2007, 14:31

Zenobius pisze:Cini a Ty do kiedy planujesz zostac? Bo wyglada na to ze wiekszosc sie zjawi 31wieczorkiem i beda w weekend :)
No wlasnie,niestety 1-go z rańca będe musiała się zawijać,bo o 16 mam zaliczenia :smutny: szkooodaaaa...Ale 31-go jak bedzie wielka powitalna fiesta to jeszcze będe!
A kto bedzie od środy?-z tego co sie orientuje to ja i dwóch mezczyzn... :aniolek:

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „mazowieckie”