21 maja Warszawa

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

21 maja Warszawa

Post autor: Mamcia » 04 maja 2009, 20:18

Zapraszamy na wykład dr. Piotra Albrechta „Najczęstsze powikłania
choroby Leśniowskiego-Crohna i wrzodziejącego zapalenia jelita grubego”
który odbędzie się 21 maja (czwartek) o godzinie 17.30 w siedzibie stowarzyszenia
przy ul. Ks. Trojdena 4 w Warszawie sala 012.
Po wykładzie odbędzie się walne Oddziału mazowieckiego, o czym członkowie zostaną powiadomieni oddzielną pocztą.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Kontakt:

Re: 21 maja Warszawa

Post autor: Mamcia » 21 maja 2009, 22:43

Jak to w Warszawie przybyło tylko 26 członków na 106 zarejestrowanych. To nie jest źle na tle zaangażowania obywatelskiego naszego społeczeństwa.
Osób na wykładzie było więcej, ale niewiele. Wykład dr Albrechta jak zwykle świetny - merytoryczny, przystępny i z humorem. prezentacja będzie zamieszczona na stronach J-elity.
Walne Oddziału Mazowieckiego dokonało podsumowania działań oddziału oraz po złożeniu rezygnacji prze 2 członków Zarządu powołało dwóch nowych członków.
mam nadzieję, że ta zmiana spowoduje ożywienie działalności oddziału. Nowe Członkinie Zarządu Oddziału to wspaniałe dziewczyny znane z forum.
Mam nadzieję, że same się ujawnią.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
langusta
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: langusta » 22 maja 2009, 16:46

Witam i ujawniam sie.
Wykład bardzo Ciekawy. Mam nadzieje że wspólnie z całym Zarządem Oddziału Mazowieckiego uda nam sie zorganizować wiele bardzo ciekawych spotkań i imprez dla duzych jak i małych.
langusta
dwie córki chore na CD

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 26 maja 2009, 22:22

Langusta trzyama kciuki, już wiem , że zrobiłaś masę dobrej roboty przy turnusie, oby tak dalej
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Zablokowany

Wróć do „mazowieckie”