Strona 1 z 5

2-4 październik

: 29 sie 2009, 10:51
autor: Mamcia
Zapraszamy na weekend do ośrodka Maraton http://www.maraton.biz/ . Program integracyjno szkoleniowy. Dofinansowanie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów oraz członków Towarzystwa J-elita. Sprawdzona kadra, wykłady, warsztaty, indywidualne konsultacje. Ognisko, wycieczka do Łańcuta, hala sportowa. Zapisy jak zwykle j-elita@iimcb.gov.pl lub telefonicznie.

Re: 2-4 październik

: 01 wrz 2009, 21:51
autor: Szaraja
PROGRAM SPOTKANIA:
piatek - przyjazd od 16, kolacja, wykłąd i spotkanie integracyjne
sobota - śniadanie, wyjazd do Zamku w Łańcucie - (odpłatnośc indywidualna uczestników), obiad, wykłady, kolacja, wykład, ognisko
niedziela - śniadanie, wykład, dyskusja, obiad i pożegnanie

Ośrodek fajny, pokoje wygodne, łazienki ok. Wszystko obejrzałam. Nawet hala jest do siatki i kosza. Miejsce na grila w całości zadaszone, z ławami, tak, że nawet deszcz nie straszny.
Pierwsze zgłoszenia już są , ale im więcej zainteresowanych tym lepiej.
Konkretne tematy wykładów oraz prelegenci zostaną podane w ciągu tygodnia.

[ Dodano: 03-09-2009 ]
Na dzień dzisiejszy mamy potwierdzony przyjazd dr Piotra Albrechta - gastrologa ze szpitala na Dziłdowskiej w Warszawie, p. Urszuli Grochowskiej - dietetyczki, p. Niny Opic- psychologa. Ponadto prawdopodobnie będzie dośwaidczona kosmetyczka- wizażystka, co docenią zwłaszcza dziewczyny biorące sterydy, a i chłopcom przyda się trochę wiedzy na temat pielęgnacji twarzy. :wink:
Spotkanie rozpoczniemy od ciepłej kolacji o 18, następnego dnia wykłady, wieczorem ognisko. Spotkanie zakończymy obiadem w niedzielę. Ponieważ tym razem Zamek w Łańcucie będzie czynny, planujemy wycieczkę, na której będzie można zwiedzić zamek i powozownię. Tutaj musimy zdecydować, czy jedziemy na wycieczkę w sobotę do południa, czy w niedzeilę rano. Wtedy wykłady są planowane na sobotę od 15 do wieczora oraz piątek wieczorem. Z niedzielą zobaczymy, ale chyba poświęcilibyśmy ją na rozmowy i konsultacje.
Na razie tyle, czekam na zgłoszenia do p.Sylwii, na adres j-elita@iimcb.gov.pl

Re: 2-4 październik

: 04 wrz 2009, 13:23
autor: Natalka
Zapowiada się świetnie, niestety ja mam wesele 3 października ;/

Re: 2-4 październik

: 04 wrz 2009, 16:24
autor: Artur rodzic
Ja niestety jak zwykle na spotkanie które jest dłuższe niż 1 dzień raczej nie będę mógł przyjechać, jednak chętnie spotkałbym się z wami przynajmniej na kilka godzin, może podjechał bym na ciekawe wykłady.

Re: 2-4 październik

: 04 wrz 2009, 20:38
autor: LaStella81
Wstępnie się też zapisuję, moja obecnośc uzależniona od tego czy będzie zjazd na uczelni czy nie.

Re: 2-4 październik

: 05 wrz 2009, 15:03
autor: cordo
ja rowniez zapisuje sie z mama

Re: 2-4 październik

: 05 wrz 2009, 20:38
autor: Shadowka
znamy juz kwoty?

Re: 2-4 październik

: 08 wrz 2009, 08:08
autor: Szaraja
Odpłatnośc jak zwykle- darowizna na J-elitę, aby być pewnym przyjazdu zgłaszających się.
Artur, przyjedzcie w sobotę, wykłądy chyba będą po południu, wieczorem ognisko. Zapraszamy na obiad. Rano chyba zwiedzanie zamku w Łańcucie. La Stella, Ty na pewno wpadniesz do nas, grzechem by było, gdyby nie. Mam nazdieję, że w końcu ukostytuuje się zarząd oddziału, bo go oficjalnie do tej pory nie wybrano.

Re: 2-4 październik

: 08 wrz 2009, 08:34
autor: Shadowka
Szaraja pisze:Odpłatnośc jak zwykle- darowizna na J-elitę, aby być pewnym przyjazdu zgłaszających się
Szaraja fajnie, ale powiedz mi jakie są ceny :) ja może ślepa jestem ale nie widzę ile to ma kosztować interesuje mnie kasa za członka jelity i być może za męża tegoż członka :)

Re: 2-4 październik

: 10 wrz 2009, 09:46
autor: sylwia2009
Jeśli chce się ktoś zapisać to proszę piszczcie do mnie na j-elita@iimcb.gov.pl

Pozdrawiam

Re: 2-4 październik

: 11 wrz 2009, 12:17
autor: Pieter
Witam
jestem tu nowy ; ( , niedawno zdiagnozowano u mnie chorobę crohna.
Jestem bardzo zainteresowany tym spotkaniem, już pisałem na e-mail o zapis a także dołączyłem do członkostwa j-elity ,
proszę o więcej informacji ceny zakwaterowania, wyżywienia itp.
z góry dziękuję

Re: 2-4 październik

: 11 wrz 2009, 21:29
autor: Szaraja
Pieter, gdzie się leczysz? jesli Rzeszów dostaniesz zaproszenie. W moim pierwszym poscie jest napisane co będzie. Jesli się zgłosiłeś to wystarczy. Od Sylwii dostaniesz wiadomośc jakie są zasady. Ważne dla nas jest czy masz orzeczenie o niepełnosparwności. Jeśli nie , złóż dokumenty do Powiatowego Centrum pomocy rodzinie, tam orzeczenie dostanieszz. Wniosek od lekarza rodzinnego plus dokumentacja ze szpitala wystarczy.
Do zobaczenia

Re: 2-4 październik

: 12 wrz 2009, 17:19
autor: Pieter
dopiero co wypościli mnie ze szpitala w Przeworsku, badali mnie usg, kolonoskopia (+ biopsja wycinkowa), bad hist-pat., krew, mocz , leżałem ponad tydzień mam skierowanie do poradni gastroenterologicznej w P-sku. i tam będę "leczony" :-p, ogólny stan zdrowia na dzień dzisiejszy dobry ale czuje co jakiś czas lekkie bule (może jestem teraz na to bardziej wyczulony) a jak zjem coś ciężko strawnego lub to co mi nie służy nasila się bul i w skrajnych okolicznościach biegunka, leki które biorę to: encorton, azatiopryna i polprazol, orzeczenia nie mam ale zrobię według wskazówek,
Bardzo Dziękuję.
Pozdrawiam

Re: 2-4 październik

: 13 wrz 2009, 10:29
autor: Szaraja
pogadamy w Lubenii, ja jednak jak i wiele innych osób na forum polecam ośrodki referencyjne- czyli wskazane przez Min. zdr. jako specjalistyczne.

Re: 2-4 październik

: 13 wrz 2009, 20:37
autor: Mamcia
Pogadamy, bo AZA nie daje się na dzień dobry. Na powitanie jest 5-ASA i ew budesonid lub steryd ogólny w zależności od ciężkości rzutu i umiejscowienia choroby.