Kalendarze

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
ita71
Doświadczony ❃
Posty: 1885
Rejestracja: 28 sty 2009, 22:45
Choroba: CD u dziecka
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Trójmiasto

Kalendarze

Post autor: ita71 » 01 gru 2014, 14:17

Kochani!!

Chcielibyśmy Was zapoznać z całkiem nowym projektem, który narodził się w naszych głowach już jakiś czas temu, ale z przyczyn czysto techniczno - organizacyjnych (już teraz wiemy, że dobrze, że „się zadziały i nastąpiły” ;)) musiał zaczekać by dojrzeć do zrealizowania.

Pomorski Oddział J-elita, przy współpracy z ACfotografia-Andrzej Chrapek, Żłobek Stryluś, J&L Iga Lewandowska, Nadimar – Mariola Hiller - stworzył KALENDARZ na rok 2015r!!
Początkowo miał to być zwykły kalendarz Stowarzyszenia, jednak efekt finalny zaskoczył nawet nas samych pomysłodawców i twórców zarazem.

Kalendarz przedstawia nasze problemy, nasze radości, zabawę w różnych akcjach i zawiłych sytuacjach. Odnajdą w nim Państwo (mamy nadzieję, że już znanych doskonale) przedstawicieli J-elita O/Pomorskiego, spotkają się Państwo i poznają nasze hobby, indywidualne pasje, zainteresowania, przeniesiemy się do czasów szkoły, miłego odpoczynku oraz czasu świątecznego. Tło kalendarza, to obrazy z życia codziennego, zaplecza, czyli „back stage’a” naszej codzienności - sytuacje nieraz wstydliwe, znane tylko nam i naszym bliskim, ból, cierpienie leki….

Jako Oddział i ogólnopolskie Stowarzyszenie chcemy edukować społeczeństwo, by postrzegano nas jako zwykłych sąsiadów, uczniów, studentów, pracowników, obywateli…

Postanowiliśmy iż kalendarz sprzedawany będzie jako cegiełka, dzięki której chcemy pozyskać fundusze na dalszą działalność statutową, spotkania, edukację społeczną. Pod poniższym linkiem można zobaczyć wersję elektroniczną, mamy nadzieję iż to co Państwo tam zobaczą przyczyni się do podjęcia decyzji o udzieleniu wsparciu dla nas poprzez zakup tego właśnie CUDownego Kalendarza

http://www.acfotografia.pl/jelita/kalen ... 202015.jpg

Jeśli chcą Państwo zatem wziąć udział w CUDownej przygodzie, zostać ambasadorami dobrego uczynku i pozytywnych emocji - zachęcamy do zakupu naszego Kalendarza i jednoczesnego śledzenia wszystkich wydarzeń zarówno z kraju jak i województwa pomorskiego na naszej stronie internetowej http://j-elita.org.pl/ oraz profilu facebookowym https://www.facebook.com/jelitapomorskie?fref=ts

Kalendarz = min. 15,00 zł (piętnaście złotych 00/100) Płatności przyjmujemy w każdej walucie
Zamówienia i wszelkie pytania prosimy kierować na adres oddzial.pomorski@j-elita.org.pl, lub poprzez Facebook w wiadomości kierowanej do Admina, a także na adres biura J-elity w Warszawie:
biuro@j-elita.org.pl
Nigdy nie mów nigdy...

Zablokowany

Wróć do „pomorskie”