turnus rehabilitacyjnyNZJ.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
langusta
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

turnus rehabilitacyjnyNZJ.

Post autor: langusta » 18 sty 2010, 14:56

Kochani ,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym turnusie rehabilitacyjnym. W tym roku robimy wspólny turnus dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych nad morzem w Ośrodku Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnym Natalia w Niechorzu ul. Trzebiatowska 3 a. http://www.wybrzeze-rewalskie.pl/natalia/index.html (Ośrodek znajduje sie 400 m od morza).
Taka forma wypoczynku pozwoli zintegrować się naszej młodzieży z dziećmi a dorosłym umożliwi wymianę doświadczeń. Pierwszeństwo maja rodziny z dziećmi ale miejsc na pewno starczy dla wszystkich chętnych.
Dla dzieci zapewniamy opiekę psychologa oraz wychowawców. W ośrodku jest olbrzymi ogród przeznaczony dla nas na organizację zajęć z dziećmi.
Ośrodek posiada umowy z PCPR-em i można ubiegać się o dofinansowanie dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Termin turnusu: 20.07.2010-03.08.2010r
- doba hotelowa zaczyna się od godz. 12.00, a kończy się 10.00 ( po śniadaniu) w dniu wyjazdu,
-cena turnusu 1260 zł (14 dni),
Dzieci do lat 3-gratis (wspólny nocleg, bez wyżywienia )
Dzieci 3-10 lat 65% ceny (wspólny nocleg,1/2 wyżywienia)
Dzieci 3-10 80% ceny (osobny nocleg,1/2 wyżywienia)
- w cenie dwa zabiegi rehabilitacyjne w wannie z hydromasażem podczas całego turnusu,( ze względu na wynegocjowaną cenę zrezygnowaliśmy z zabiegów)
- wyżywienie 3 posiłki dziennie: śniadanie, kolacja w formie szwedzkiego "stołu", obiad wydawany indywidualnie. Menu będzie ustalone z naszym dietetykiem Urszula Grochowską. W przypadku specjalnej diety prosimy koniecznie o wcześniejsze zgłoszenie nam w celu powiadomienia i ustalenia diety z ośrodkiem.
- 2 grille z ogniskiem,
- 2 wycieczki autokarowe: do wioski indiańskiej i do Świnoujścia i Międzyzdroii,
- miejsc w ośrodku jest 120 dla nas jest zarezerwowanych 60
- nocleg w pokojach 2,3,4 osobowych oraz studiach 3 i4 os z pełnym sanitariatem+TV+czajnik
- dla osób dorosłych możliwość korzystania z sali fitness na umówione godziny,
- na turnusie odbywać się będą zajęcia z psychologiem z Agnieszką Stankiewicz ( obecna była również na turnusie w Jastrzębiej Górze . Jest super!)
- lekarz gastroenterolog z Kliniki Akademii Medycznej w Warszawie
- na miejscu będzie dyplomowana pielęgniarka.
W programie wycieczki i inne atrakcje dla dzieci, zabawy zorganizowane w ogrodzie ośrodka. Indywidualne konsultacje z Lekarzem. Wykład o chorobach NZJ. Zapewniamy opiekę wychowawców, którzy będą prowadzić z dziećmi zajęcia a w tym czasie rodzice maja czas dla siebie .
Istnieje możliwość porozumienia między rodzicami i jeden rodzic może być opiekunem więcej niż jednego dziecka o ile inny rodzic pisemnie wyrazi taką wolę i wskaże imiennie opiekuna swojego dziecka.
Nie mogę zagwarantować pogody ale mogę zagwarantować, że będzie super atmosfera i zabawa!
Wstępne zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy j-elita@iimcb.gov.pl lub telefonicznie (22) 59 70 782 do dnia 19 lutego.
Organizacją turnusu zajmuje się O/Mazowiecki i będzie wyglądał bardzo podobnie jak w zeszłym roku w Jastrzębiej Górze.

Serdecznie zapraszam!

Zdjęcia Ośrodka są dodane w poście przez Sylwusia2009 poniżej. Aby je zobaczyć nalezy sie zalogować.
Ostatnio zmieniony 02 lut 2010, 14:55 przez langusta, łącznie zmieniany 1 raz.
langusta
dwie córki chore na CD

Magdap
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Re: turnus rehabilitacyjnyNZJ.

Post autor: Magdap » 18 sty 2010, 15:54

Z chęcia bym pojechała, ale czy dostane urlop na 2 tyg w tym okresie ciężko to przewidziec.
Azathiopirine 100mg Asamax 3x3
ZG Klinika Zdrojowa
Stan zaostrzenie .

Magdap
Początkujący ✽✽
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: Magdap » 18 sty 2010, 17:09

Już wiem jaka bedzie odpowiedz "Nie moge ci na chwile obecna nic obiecac" zawsze tak jest.
Azathiopirine 100mg Asamax 3x3
ZG Klinika Zdrojowa
Stan zaostrzenie .

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Raysha » 18 sty 2010, 17:22

Kurczę.
Zapowiada się super.
Zwłaszcza ten stół szwedzki mnie zachęcił :hyhy:
i te wycieczki, chociaż w wiosce indiańskiej byłam :hyhy:

Narazie zobaczę, czy moja operacja dojdzie do skutku, jeśli tak i będzie ok to pomyśle.
No i zależy ile osób w mniej więcej w moim wieku pojedzie.

No i czy moje składniki do żp będą mogły sobie tak daleko zawędrować. Problem z natury technicznej, ale może jakbym jakoś brata namówiła. No nie wiem. Pomyślę.

Awatar użytkownika
nataly
Debiutant ✽
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: nataly » 25 sty 2010, 18:04

Czy ktoś z Was orientuje się w takiej kwestii: jestem obecnie na stażu, przysługuje mi tylko dwa dni wolnego na każde przepracowane 30 dni. Chciałabym pojechać na ten turnus, ale nie wiem czy mogę dostać wolne w ogóle na tak długi okres czasu?
Uśmiech to pół pocałunku :)

Awatar użytkownika
Izabelka
Początkujący ✽✽
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: Izabelka » 25 sty 2010, 22:30

hymm, z checiom bym pojechala ale zastanawiam sie czy to jest bardziej wyjazd zintegrowany cz indywidualny czy moge zabrac ze soba jaka osobe z rdziny ? wniosek w CPRjuz złozłam :mrgreen:
Po kilku letniej REMISJI, uczę się żyć na nowo z ZAOSTRZENIEM ... Człowiek tak szybko się przyzwyczaja do dobrego ...

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Raysha » 25 sty 2010, 22:32

Izabelka, możesz pojechać, rodzina też, tylko, że rodzina płaci jak za osobe bez orzeczenia niepełnosprawności.
Poprawcie mnie jak się myle.

Natalka
Weteran ✿
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Natalka » 25 sty 2010, 22:54

nataly pisze:ale nie wiem czy mogę dostać wolne w ogóle na tak długi okres czasu?
jak Ci się nazbiera już tyle dni (14) to czemu nie, ja będąc na stażu tak właśnie zrobiłam, że "nazbierałam" sobie dni i zrobiłam "urlop" w sierpniu.
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Awatar użytkownika
nataly
Debiutant ✽
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: nataly » 26 sty 2010, 18:55

Oj kurczę to się mi nie uzbiera... Mam po drodze dwa wesela na które poświęcę urlop... :smutny: oj szkoda...
Uśmiech to pół pocałunku :)

Natalka
Weteran ✿
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Natalka » 26 sty 2010, 23:12

za dużo dni policzyłam :wink:
jeśli pracujesz od poniedziałku do piątku, to wystarczy Ci 11 dni uzbieranych, bo przecież weekendy są 2 w czasie turnusu.
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Awatar użytkownika
langusta
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD u dziecka
Kontakt:

Post autor: langusta » 27 sty 2010, 13:25

Witam Wszystkich.

Słuchajcie na turnus może pojechać każdy. Jeżeli osoba chora chce pojechać z osobą towarzyszącą to jak najbardziej zapraszamy. Nasza integrcja zarówno "małych " jak i "dużych" ma polegać również na integrowaniu sie chorych ze zdrowymi osobami.
Tak jak pisałam w ogłoszeniu- miejsc wystarczy dla Wszystkich". Pozostaje jedynie Wam zgłoszenie sie na turnus.
Będzie fajnie ! Obiecuję.
langusta
dwie córki chore na CD

sylwia2009
Debiutant ✽
Choroba: osoba zainteresowana
Kontakt:

Post autor: sylwia2009 » 01 lut 2010, 18:26

A oto zdjęcia
Załączniki
3.JPG
2.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Raysha » 01 lut 2010, 20:02

żywcem mi Władysławowo przypomina sie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Izabelka
Początkujący ✽✽
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: Izabelka » 10 lut 2010, 14:41

langusta pisze:w cenie dwa zabiegi rehabilitacyjne w wannie z hydromasażem podczas całego turnusu,( ze względu na wynegocjowaną cenę zrezygnowaliśmy z zabiegów)
zastanawia mnie czy to sa 2 zabiegi podczas czalego poytu 14 diniowego czy po dawazbiegi co dzienie z góry dziekuje za odpowiedz :wink:

ulenka85
Początkujący ✽✽

Post autor: ulenka85 » 10 lut 2010, 23:31

Cudowna sprawa. Proszę Powiedzie czy możemy jechać w 3? Jak to wyglada? mamy zalecenie jechać z dzieckiem nad morze. Cena którą podano jest za jedna osobe? Jeśli głupio pytam to przepraszam.

Zablokowany

Wróć do „pomorskie”