A może lepiej jelito wyciąć, choć niekoniecznie całe?

Kiedy jelita idą pod nóż.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: lubelskie

Re: A może lepiej jelito wyciąć, choć niekoniecznie całe?

Post autor: malapkasia » 16 lis 2012, 21:44

Natuśka pisze:Ja nie wiem jak ja się zachowam w stosunku do tych lekarzy, no może scen żadnych nie będę robiła, ale będę ich bardzo, bardzo prosiła, żeby w jakiś sposób poprawili moją jakość życia... :cry: albo żebym tylko była w stanie dotrwać do końca roku- po licencjacie niech się dzieje wszystko... :oops:
też tak mówiłam, byle dało skończyć licencjat... i przed samą obroną na 3 roku w maju, miesięczny pobyt w szpitalu... to może lepiej teraz com ? bo ja co prawda problemów większych nie miałam z powodu opuszczania zajęć, ale z nauką ciężko było, bo nadrobić trzeba było przed samym końcem, sesją, latem! i obroną... ale obroniłam się w 1 terminie w swoje urodziny-30czerwca ;)
bidula nooo... nie wiem co Ci poradzić, ale mogę przytulić :friends: :*
trzymam kciuki :*
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

kasinp
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Kontakt:

Re: A może lepiej jelito wyciąć, choć niekoniecznie całe?

Post autor: kasinp » 19 lis 2012, 13:38

Natuśka , wyciąć zawsze zdążysz , poczekaj z tym , proszę . Skoro natura dała nam ileś tam metrów tego jelita , to znaczy ze tyle ile dała jest nam potrzebne , a nasze choroby nie lubią skalpela.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Leczenie operacyjne”