Usunięte jelito grube - błąd lekarza?

Kiedy jelita idą pod nóż.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
youras
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Kontakt:

Re: Usunięte jelito grube - błąd lekarza?

Post autor: youras » 18 cze 2014, 10:13

tak zrozumiałem zupełnir ineczej myślałęm ze j.piuch szyje sie z j.grubego ze po operacji nic sie nie zmieni w mymm funkcjonowaniu ze bede wypóniał sie nadal stolcem o stałęm konsystencji a teraz mam bigunki itp. lekarz powinie mi uswiadomic czym jest operacja a on tylko zapytał czy wiem wszystko na ten temat myślałem ze wiem a nie wiemdzieałęm nic tak na ptawde i tu jest mojbłąd ze byłęm nieswiadomy a myslłąem ze wiem na czym to polega. teraz mysli sambójcze mnie nie opuszczaja nie mam juz sił do zycia stawy mi siadaja etc...jest zle a było cudownie przed operacja miałem komoletna remisje nic mi sie nie dziaiło. jestem komletnie załąmany zostałęm zupełnie sam na tym łęz padole ne moge juz wrócic do pracy w irlandii stałęm sie niesprawny seksualnie porzuciłą mnie ma partnerka zyciowa jest okropnie . nie wybierajcie Krkokowicza jako lekarza ktory ma was operaowac on jest rutyniarzem gdyby było inaczej nadal miał bym jelito przebadał by mne zrovbił kolonoskopie a nie ufał temu co mu przedstawiam . c o nie jest dobry lekarz a moja lekarka cóż mysłąłą ze pytam o usuniecie samej koncówki jelita a nie całosci. zanjdziecie mne na gg 8143300 zostałęm sam be miosci bez pracy z depresja i nerwica
niepogodzony z umykającym w szaleńczym pędzie smakiem życia,ten który musi zajrzeć głębiej...

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 18 cze 2014, 14:57

youras pisze:Natomiast moja p. dr , która prowadziła mnie przez 10 lat choroby - ordynator wydziału gastroenterologii szpitala uniwersyteckiego w Krakowie dr Irena Michalska skwitowała mą operację słowami „ nie mogę uwierzyć że tak dobry specjalista(prof. Krokowicz) zrobił taki błąd i zamiast usunąć panu samą końcówkę jelita(miałem hemoroidy) usunął cały ,prawie zdrowy organ(ze stanem zapalnym w końcówce jelita w fazie całkowitej remisji).
brak słów na Twoje pisanie, takich głupot by nie opowiadała i tyle.
Sa procedury leczenia,a ta dr nie jest niedouczoną początkującą lekarką.
Codziennie tam się leczy CU i CD ,łącznie z lekami biologicznymi,czyli są na bieżąco.

I tu na forum kilka osób u niej się leczy i nikt nie podważa jej znajomości leczenia,
a Ty nam wciskasz jak to nad Tobą się użalała.
Jak się ktoś decyduje na operację i to planową ,to trzeba mieć wiedzę,a jeśli się jest najmądrzejszy,to trudno,budzi się z ręką w nocniku,szukając winnych wszędzie prócz siebie.
Swoją drogą,Twoje teksty Google wyrzuca jako pierwsze,opisałeś swoje przemyślenia chyba wszędzie.Pozostaje Ci pewnie tylko oskarżyć w sądzie dr Krokowicza.
Bez sensu takie szamotanie się sam z sobą,rozpamiętywanie tego nic nie da, prócz nabijania sobie głowy i wkręcania się.
Po prostu wyluzuj i zacznij żyć :smutny:
No chyba, że takie żalenie się to Twój sposób na następne 40 lat życia.

Ja bez jelita, ze stomią żyję i rozwiązuję swoje problemy ,Tobie tez tak radzę.

Przeczytaj to
http://crohn.home.pl/forum/viewtopic.ph ... sc&start=0
może zrozumiesz,że życie i po operacji może być pozytywne.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
kalatos
Aktywny ✽✽✽
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: kalatos » 18 cze 2014, 23:57

Zamykam bo czytać się tego nie da...
Asamax, Sulfasalazin EN, Azatropine, VSL#3

Lepiej dziesięć razy ciężko chorować niż raz lekko umrzeć...

Fotografia okolicznościowa:
Obrazek.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Leczenie operacyjne”