operacja?

Kiedy jelita idą pod nóż.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Gość

operacja?

Post autor: Gość » 04 lis 2005, 20:39

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia zwraca się z serdeczną prośbą o pomoc w gromadzeniu środków na leczenie 29-letniej Moniki Grądalskiej chorej na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Monika wymaga bardzo drogiego leczenia w Klinice Chirurgii Ogólnej w Munster. Koszt operacji wynosi okoo 15.000 euro. Monika przeszła już wiele operacji w kraju i jedną operację w klinice w Munster. Proszą o pomoc finansową , dzięki której można będzie uratować zdrowie Moniki. Dotychczasowy przebieg choroby spowodował wyczerpanie środków finansowych całej rodziny Moniki. Ogłoszenie z Gazety Wyborczej ,co o tym myśleć prawda czy fałsz?????

Awatar użytkownika
Izunia
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Re: operacja?

Post autor: Izunia » 05 lis 2005, 00:10

Drogi Gościu.
Ja również przeczytałam to ogłoszenie, chociaż w innej gazecie, ale treścią było podobne. Ale w przeciwieństwie do Ciebie zainteresowałam się jej przypadkiem, chociaż nie od strony finansowej. Skontaktowałam się z redakcją gazety i otrzymałam dokładne namiary na Monikę, bo to właśnie o niej mowa.
Pozwolę sobie zaprosić wszystkich zainteresowanych do przeczytania przejmującej historii Moniki, którą umieściłam na stronie:
http://republika.pl/iza_cu/Historia%20Moniki.html
Teraz chyba każdy może sobie odpowiedzieć czy to fałsz czy prawda.

Gość

Re: operacja?

Post autor: Gość » 05 lis 2005, 08:50

Teraz też już wiem ,że to prawda i dziękuje.

Zablokowany

Wróć do „Leczenie operacyjne”