gdzie może boleć przy cu a gdzie przy cd?

Nie mam diagnozy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
bobek2
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie

gdzie może boleć przy cu a gdzie przy cd?

Post autor: bobek2 » 17 cze 2015, 15:03

Witajcie! Mam niepotwierdzone cu! (tzn. hist. nie potwierdziło cu.) (nie wiem czy to z nerwów albo niepotrzebnie wymyślam, ale wolę tu zapytać). Mam dolegliwości bólowe 1, 2 góra 3 sekundowe leciutko boli czasem piecze, brzuch boli: lewa strona dół, lewa strona pod żebrem, środek, prawa strona pod żebrem okolice pęka góra dół boki lekki bóle, ale są kiedyś ich nie było w skali od 1-10 to 1! Co to może być czy przy cu może boleć też z prawej strony? Zażywam Asamax 500 3x1 stolec 1-4 przeważnie 1, krew i śluz sporadycznie się zdarzają na papierze raz na tydzień dwa! Usg robiłem wszytko ok. Czy w remisji boli brzuch w ogóle? Zauważyłem ze od ok. 3 tygodni z przerwami boli mnie lewy łokieć i czasami palce obu rąk również lekki bóle i krótkie i chyba zrobiła mi się afta albo coś podobnego nad zębem!
Dziękuję wszystkim za podpowiedzi
Ostatnio zmieniony 17 cze 2015, 20:16 przez bobek2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Re: gdzie może boleć przy cu a gdzie przy cd?

Post autor: chrzanovy » 17 cze 2015, 18:51

bobek2, daj na luz, nie szukaj jakiegoś schematu, bo go nie ma, czasem boli i w remisji a czasem nie boli jak jest ostro,
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 17 cze 2015, 21:42

Gdybym miała moment, że nic mnie nie boli, bo pomyślałabym, że nie żyję. I nie mówię o bólu o natężeniu 1. Wystarczy, że ma się gazy i u osób o niższym progu bólowym może to dawać objawy. Natomiast łokieć i afta jako dodatek do objawów jelitowych jest niepokojący.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

bobek2
Debiutant ✽

Post autor: bobek2 » 18 cze 2015, 08:35

Natomiast łokieć i afta jako dodatek do objawów jelitowych jest niepokojący. ?? co to znaczy?
Ostatnio zmieniony 18 cze 2015, 12:27 przez bobek2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Filifionka
Początkujący ✽✽
województwo: małopolskie

Post autor: Filifionka » 18 cze 2015, 09:01

bobek2 pisze:Natomiast łokieć i afta jako dodatek do objawów jelitowych jest niepokojący. ?? CO TO ZNACZY?
Spokojnie!
Nie chcę odpowiadać, za Mamcie, ale wyczuwam u Ciebie panikę.
Podejrzewam, że to znaczy tyle, że nie należy tego bagatelizować, tzn powiedzieć o tym lekarzowi, bo to raczej objawy, które nie biorą się z nerwów.
Co nie oznacza, że dzieję się coś bardzo złego. Jeszcze raz powtórzę: spokojnie :wink:

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 18 cze 2015, 09:19

bobek2 pisze: CO TO ZNACZY?
to znaczy, że może to pomóc w diagnostyce,pomóc w sensie ukierunkować.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

bobek2
Debiutant ✽

Post autor: bobek2 » 18 cze 2015, 12:34

A więc na co mogą kierunkować te bóle?

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 18 cze 2015, 16:45

bobek2, wyluzuj, net Ci nie powie, od tego jest lekarz.!
Ostatnio zmieniony 19 cze 2015, 12:12 przez obyty.z.cu, łącznie zmieniany 1 raz.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

bobek2
Debiutant ✽

Post autor: bobek2 » 19 cze 2015, 10:30

Do lekarza w listopadzie mam termin dopiero! A tak wogóle to jak często chodzicie do lekarza?
Ostatnio zmieniony 19 cze 2015, 12:11 przez bobek2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 19 cze 2015, 13:41

bobek2 pisze:A tak wogóle to jak często chodzicie do lekarza?
do gastroenterologa na NFZ 2 x w roku,bo takie są terminy...ale ja dodatkowo chodzę jeszcze do drugiego,,,też ze 2 x w roku.Resztę załatwia rodzinny na podstawie "oceny specjalisty".
Inna sprawa,że ja tych specjalistów różnych dziedzin mam sporo,ale tak trzeba.Każdy leczy swoje,ale wie o innych chorobach zdiagnozowanych.

bobek2
Debiutant ✽

Post autor: bobek2 » 25 cze 2015, 08:54

Dodam może że jeszcze nie wiem czy z nerwów stresu porobiły mi się jakieś dziadostwo pod językiem jakieś kropki czerwone i niektóre dość mocno bolą ale myslę ze to przejdzie chyba nie są to afty bo nie mają tego białego czegoś w środku. Może to są te nadżerki ale nie wiem bo nie znalazłem nigdzie zdjęcia jak to wygląda!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Izba Przyjęć - Nie Mam Diagnozy”