DIAGNOZA=BRAK DIAGNOZY

Nie mam diagnozy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Basia 444
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
województwo: lubelskie

Re: DIAGNOZA=BRAK DIAGNOZY

Post autor: Basia 444 » 15 cze 2008, 09:37

Hej Mras witaj ,,chce napisac do ciebie ,,obserwuje twój temat ja równiez nie mam diagnozy -z ta róznica ze jestem wsciekła na lekarza i narazie nie moge patrzec na innych lekarzy ! ale minie mnie ta złosc!! :oops:
Ale nie chce abys ty rezygnował ,byles udr.G.ale jezeli tam nic nie wyszło to nie znaczy ze ci nic nie jest .Lekarz jest tylko człowiekiem moze nie poszedł w dobrym kierunku ,,lub nie zbyt dokładnie cie diagnozował ,,mógł przeoczyć jakis szczegół ,czytałam tylko troszke ale wiem ze jelita to bardzo trudny temat ,,sama kwestia pasożytów nie jest dokładnie zbadana ,,
MOze dawno temu jako dziecko chorowałeś i teraz masz kłopot=te choroby ciagną sie latami a pasozyty moga w nas zyc i zyc i nic ich nie rusza ,,,,Rób te badania i nie odpuszczaj bo i tak /tak jak u mnie/kłopot powróci ..
Kiedys ogladałam jakis film ..facet tak zaczął krwawic ze zemdlał ,,lała sie krew a nie było nigdzie widac zródła zmian ,,zrobiono mu badanie kapsułką ,,i okazało sie ze ma malusie plameczki na jelicie w jakimś odległym miejscu ,,przypalono je i wrócił do zdrowia !!!
To moze glupi przykład ale tam obejrzałam droge tej kapsułki //super sprawa //
Stać cie na to badanie :wink:
,to po co sie zastanawiasz , :!: ,widze ze choroba doprowadza cie depresij ,,nie masz co sie stresowac ,,mnie np.nie byłoby stac nawet na badanie za 500zł ,,ale ty jak poswiecisz jedna wyplate to nie koniec świata ,,zrób to raz a dobrze ,, :razz:
Zrób dla siebie ,,na tym polega rozwoj techniki ,,
I przyjemność posiadania pieniążków hahahhaa
Trzymaj sie i pisz,,a siły musisz znalezc ,,Zycie to nie bajka ,,nie sztuka siasc na sedesie i siedzieć !!! :wc:
usmiech dla ciebie ,wiem ze dasz rade :wink: pozdrawiam Basia
usmiech dla wszystkich !!!

mras25

Post autor: mras25 » 15 cze 2008, 09:47

Dzięki Basia
Może i wlaśnie takiego kopa potrzebowałem. W sumie to idę we Wtorek do dr Giezowskiego, wiem że on taką kapsułkę ma i spróbuje wykonać to badanie. Naprawdę dzięki

mras25

Post autor: mras25 » 15 cze 2008, 10:10

Wiecie co ostatnio zauważyłem, takie malutkie glizdki białe, nigdy w zyciu ich nie widziałem kale. Pozniej zasiegnełem porady w google i okazalo sie ze to owsiki. Dziwna sprawa nigdy tego nie mialem.

Basia 444
Początkujący ✽✽

Post autor: Basia 444 » 15 cze 2008, 11:22

Hej to moze wiele wyjaśniać ,,i nie bedzie ci potrzebna kapsulka ,,moze wystarczy przeleczyć pasożyty ,,,widzisz niekiedy sprawy same sie układają ,,,,
Napewno potrzebujesz lekarza a on zdecyduje co dalej :wink:
,,,Adam chce napisac ze ja nie zlecam,, Mars,, badania :neutral: poprostu chce mu powiedziec ze jezeli ma kase niech nie załuje ,,,,,,
A o badaniu zdecyduje prawdziwy lekarz w gabinecie ,,,,
Moja rada dotyczyła tylko tego ze nie warto załować kasy ///szczególnie jak sie ja ma//
Zdrowie jest najwazniejsze ,,
Uśmiech dla was ,,pozdrawiam Basia :roll:

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 15 cze 2008, 20:49

Daj kał do badania na pasożyty. To dziwne, że taki specjalista nie zlecił badania ogólnego kału oraz badania na pasożyty bakterie i grzyby. kapsułka i enteroskopia to badania wysokospecjalistyczne, które wykonuje się gdy inne nic nie wykazały. Nie widziałam też wtwoich wyników badań krwi.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

mras25

Post autor: mras25 » 17 cze 2008, 14:33

Badanie kału w kierunku pasożytów nic nie wykazało. Nie wiem co mam dalej juz robić, to jest bez sensu

Awatar użytkownika
montan
Początkujący ✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: montan » 17 cze 2008, 14:39

badanie aparatem mora na jelita....
Dolina . . .

Awatar użytkownika
misiek1
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: misiek1 » 17 cze 2008, 14:45

mras25,

Wrzuć wyniki krwi, dokładne dane.
pozdrawiam
Martwisz się chorobą ? ale z Ciebie egoista, na tej samej ziemi umiera codziennie tysiące dzieci z głodu, to jest prawdziwa choroba.

Zaglądam tu raz na jakiś czas ale nie są to godziny ani dni a nawet tygodnie :)

Basia 444
Początkujący ✽✽

Post autor: Basia 444 » 17 cze 2008, 20:36

Hej witam ,,Mras nie rozumiem jezeli widzisz pasozyty one tam sa :razz:
A wynik jest ujemny =nie rozumiem i ja :neutral:
,,zmien laboratorium!!! ,a moze zle dostarczasz materiał do badania ,ja nie madrze sie poniewaz w zyciu nie robiłam tego typu badan i własciwie chce zapytac jak sie to robi :lol: ile tego kału trzeba oddać :twisted: hahahha spokojnie wiem ze trzeba cos kupić w aptece :?: :lol: pojemniczki hahaha
Obiecałam sobie ze w przyszlym tygodniu ,ponieważ ide na urlop., to zrobie w pierwszy dzien Badania ,,,tz na utajona krew i pasozyty ,,,i morfologie ,,
Ps ..bede wdzieczna za wskazówki jakie badania powinnam zrobić ??? :wink:
Widze ze Zabusia pisze o eozynofilach ,,,z krwi !!
Mi własnie zrobiono to badanie ze śliny ,,ale nie znam wyniku bede go miała w lipcu ???
Do czego słuzy to badanie i czy wynik moze wskazywać na chorobe jelit :oops:
pozdrawiam basia :wink:

mras25

Post autor: mras25 » 18 cze 2008, 12:34

Witam
Wczoraj byłem u dr Giezowskiego, umówiłem się na sierpień na wykonanie badania. Koszt badania 4 tyś. mam nadzieje że mi odpowie na moje nekające mnie pytania dotyczące diagnozy. Pytałem się doktora o pasożyty, ale on nie bierze ich pod uwagę, z jednej strony też nie brałbym ich gdybym miał pacjenta na tak drogie badanie. ale cóż tylko to mi pozostaje zaufać doktorowi.

Awatar użytkownika
Linda123
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: Linda123 » 18 cze 2008, 14:25

Jeżeli jest to badanie z kapsułką, to plotki mnie doszły, że w Warszawie w MSWiA kosztkuje ok 2,5 tys. złotych, czyli połowe taniej by wychodziło.
biore: pentasa 2x2, sulfasalazyna 1x2
IBS u dziecka

Awatar użytkownika
montan
Początkujący ✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: montan » 18 cze 2008, 15:44

no fakt 2,5 bo ja po kolonoskopi dostałem namiar na to badanie aby wkońcu wyjaśnić te przewężenai tyle tylko że ta suma mnie przeraża i nie wiem co robić... :neutral:
Dolina . . .

Awatar użytkownika
misiek1
Aktywny ✽✽✽
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: misiek1 » 18 cze 2008, 15:54

mras25 pisze:Wczoraj byłem u dr Giezowskiego, umówiłem się na sierpień na wykonanie badania. Koszt badania 4 tyś. mam nadzieje że mi odpowie na moje nekające mnie pytania dotyczące diagnozy.
mras25
Giezowski sam zaproponował kapsułkę ? jest to dla mnie trochę podejrzane, nie wiadomo czy kiedykolwiek je wykonywał, mało kto decyduje się na taki koszt, poza tym kapsułka jest o połowe tańsza tak jak napisała Linda.
Napisz może jak prosiła Ciebie Mamcia i ja i kilka osób dokładne wyniki badań, a nie to mam za niskie a to podwyższone.....potrzebne są dokładne dane, tak samo z wynikiem badania histopatologicznego, pomijam już to że wycinki dobrze wysłać w inne miejsce, mi w Zielonej Górze też inaczej zobrazowali wycinek.
Możesz też umówić się na prywatną wizytę u profesor Rydzewskiej, koszt z podróżą 10x mniejszy od kapsułki...
Zaoszczędzone pieniążki przeznaczysz na wakacje :wink:

EDIT: Może być jeszcze tak że masz gdzieś przewężenie i kapsułka utknie..
Martwisz się chorobą ? ale z Ciebie egoista, na tej samej ziemi umiera codziennie tysiące dzieci z głodu, to jest prawdziwa choroba.

Zaglądam tu raz na jakiś czas ale nie są to godziny ani dni a nawet tygodnie :)

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 18 cze 2008, 23:00

To co piszesz to jakiś misz-masz. Podejrzenie przewężeń jest absolutnym przeciwskazaniem do kapsułki, bo może utknąć i wtedy ląduje się na stole.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
województwo: -- poza Polską --

Post autor: CAMPARI34 » 19 cze 2008, 08:36

ja pytałam o kapsułkę.na zapisy tylko sa terminy koszt 350zł już tak zeszli z ceny ale mówił mi lekarz że to nie zastapi prawdziwej gastroskopi ani kolonoskpi.i tak lepiej jest wykonac badanie nie za POMOCA KAPSUłKI
:D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Izba Przyjęć - Nie Mam Diagnozy”