DIAGNOZA=BRAK DIAGNOZY

Nie mam diagnozy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Misia

Re: DIAGNOZA=BRAK DIAGNOZY

Post autor: Misia » 27 cze 2008, 09:28

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

mras25

Post autor: mras25 » 27 cze 2008, 10:02

Przez prawie całe życie byłem szczupły. Już nie wiem przypadkiem czy to nie wina tego że nie trawie. Tak jak napisaliście umówiłem się na wizyte w Poznaniu a dokłądnie na kolonoskopie. MOże jeżlei inny lekarz ją wykona to tak jak radzicie bedzie inne spojrzenie na cała sprawe. a jeżeli chodzi o te inne dolegliwości: miałem gazy. Wsztytsko mnie dobija już powoli. Naprawdę cięzko mi z tym

Misia

Post autor: Misia » 27 cze 2008, 10:08

mras25

Post autor: mras25 » 07 lip 2008, 14:48

Jak można się zarejestrować, do mswiA w Warszawie. Gdzie dokładnie jest ten szpital, i jak długo oczekuje się na wizytę na kasę chorych. Jestem z Zielonej Góry.

mras25

Post autor: mras25 » 11 lip 2008, 16:13

Jutro wizyta u prof Rydzewskiej. Nie mogę się doczekać. Wezmę wszystkie dotychczasowe wyniki i spytam o poradę, moze bede się mogł leczyc u pani profesor.

Na co ma zwrócić pani profesor uwagę? Acha ostatniej kolonoskopi nie wziełem od doktora, będę musiał podać pani profesor wynik z głowy( pamietam go ),ale może ona do tego sceptycznie podejść.

A ogólnie czuje się tak sobie, ból w nadbrzuszu po posiłku, i obfite papkowate stolce.

mras25

Post autor: mras25 » 14 lip 2008, 15:32

cześć
Ja już po wizycie w Warszawie u prof Rydzewskiej. Powiedziała żebym odstawił salofalk, kiedy nie ma diagnozy, i przepisała mi Xifaxan + priobiotyk. Podczas wizyty wykonałem również badania krwi w kierunku na Yersinia IGG, IGA., oraz przeciwciała endomysialne IGG, i IGM.
Podkreśliła także że wg niej trzeba wykluczyć inne schorzenia a nie przystawać na crohna. Właśnie takiego podejścia potrzebowałem, w końcu czuję że coś się dzieje. Dzięki Uszatek za pomoc!!!.

mras25

Post autor: mras25 » 14 lip 2008, 17:20

lacidofil

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --

Post autor: CAMPARI34 » 15 lip 2008, 08:41

ja wruciłam własnie z polski robiłam sobie rutynowe badania wszystkie od a do z.wyniki wyszły rewelacyjne poszłam do lekarza rodzinnego i lekarka powiedziała że gdybym jej nie powiedziała że choruję na crona w zyciu by nie powiedziała. kurcze a moze z tym cronem to pomyłka?????? :neutral: jeszcze się łudze
:D

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃
województwo: mazowieckie

Post autor: magda281 » 17 lip 2008, 10:16

Witam,mam mały problem :wc: od 2 tyg zalatwiam sie sluzem bol brzucha itd biegunki nie ma ale ok 8 -razy :wc: bylam w szpitalu juz 2x na 1 dniowym pobycie i usg mozliwe badania krwi super i posiew wyszedl dobrze to skad ten sluz w takiej ilosci zalamka,moze macie jakies pomysly? :neutral:
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽

Post autor: CAMPARI34 » 17 lip 2008, 14:29

matko boska jak czytam te wasze posty mam wrażenie ze jestem zupełnie zdrowa nic ale to poprostu nic mi nie dolega.jem wszystko pije browara drinki nic ale to poprostu nic mi nie dolega.bardzo wam współczuje ze tak przechodzicie tę chorobe ja mam crona w kwietniu wykryli jeszcze sie łudze że to pomyłka mam wizyte 25 lipca w szpitalu mam nadzieje ze mi powiedza ze to nie crona jakis zwykły polip czy cuś?w kazym razie biore pentase w razie W.

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽

Post autor: CAMPARI34 » 26 lip 2008, 15:56

witam was wczoraj byłam w szpitalu na kontroli liczyłam na to że powiedzą mi że to była pomyłka i nie mam zadnego crona że to zwykły polip jakiś albo cuś.sam profesor mnie przyjmował.pytam jego czy aby napewno?że ja nie mam żadnych objawów crona dobrze się czuję jem wszystko piję wszystko łącznie z drinkami i browarem i nic.a ten do mnie że na 99procent mam crona ten 1 procent na który został na inne choroby wykluczyli i muszę sie pogodzic z tym że mam to wstrętne choróbsko w sobie.mam brac pentase ciągle i ciągle....do kontroli za pół roku czyli w styczniu mam przyjśc.a jednak ja wciąż myslę że to nie to ale gdzie szukac innych konsultacji?już sama niewiem :smutny:

mras25

Post autor: mras25 » 28 lip 2008, 17:26

wITAM
PO URLOPIE, PO xIFAXANIE NIE ZAUWAŻYŁEM ZBYTNIEJ POPRAWY, TERAZ TYLKO JESCZE BADANIE W KIERUNKU CELIAKI.

mras25

Post autor: mras25 » 02 sie 2008, 08:53

Witam
Właśnie dzwoniłem po badania w kier Yerisina i Celiaka wyszły negatywnie, nie mam żadnych z wyżej wymienionych. Czekam co dalej wymyśli Pani profesor Rydzewska, już nie wiem co robić.

Misia

Post autor: Misia » 02 sie 2008, 12:47

mras25

Post autor: mras25 » 04 sie 2008, 18:15

Padła decyzja ze strony pani profesor Rydzewskiej żeby wykonać diagnostykę jelita cienkiego kapsułką endoskopową. Zaczyna się jazda z kosztami, ostatnio w samej Warszawie wydałem w ciągu jednej godziny 1000 zł

ODPOWIEDZ

Wróć do „Izba Przyjęć - Nie Mam Diagnozy”