Dwa dni krwawienia,,,,

Nie mam diagnozy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Basia 444
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
województwo: lubelskie

Dwa dni krwawienia,,,,

Post autor: Basia 444 » 23 lip 2008, 18:06

:roll: Witam ,nie wiem gdzie mam sie doczepic wiec postanowilam napisac nowy temat .......
Pisałam juz troszke o sobie ,mój problem to powracajace krwawienia ,
Juz sie cieszyłam ze bedzie ok ,
ale jak widac nie mam szczescia ,,niedawno odebrałam wynik z kalu ,,nawet sie pochwaliłam ,,nie było ani pasozytów ani krwi utajonej !!
W marcu miałam kolonoskopie ///nie udała sie do konca ///,,zniszczono polip ,ale nie pobrano wycinków ??? :mrgreen:
Czyli nic nie wiem ,od marca= w marcu krwawiłam
w Maju ,,,i teraz 18 -19 lipca .
Wymyslcie cos skad te krwawienia ,,teraz juz miałam nadzieje ze bedzie OK
Przed krwawieniem zle sie czuje kilka godzin ,jakby zatrucie jest mi niedobrze ,,
potem nagle musze do łazienki ,,,i jest kał i spora ilosc krwi ciemnej zywo czerwonej i tak przez 2 dni potem samo przechodzi co to moze oznaczac ????
:oops:
pozdrawiam Basia :wink:
usmiech dla wszystkich !!!

Awatar użytkownika
Linda123
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: Dwa dni krwawienia,,,,

Post autor: Linda123 » 23 lip 2008, 19:08

Krwawienia, żywo czerwone które same przechodzą. Hmmm, ja tak mam. Kilka dni i koniec. Grunt, że samo przechodzi :razz:
A tak na poważnie to ja myślę, że w moim przypadku to hemoroidy.
biore: pentasa 2x2, sulfasalazyna 1x2
IBS u dziecka

Basia 444
Początkujący ✽✽

Post autor: Basia 444 » 23 lip 2008, 20:10

Witam :roll: Przed kolonko ,,tez ,,tak myslałam ..Ale podobno nie ma sladu hemoroidów.!!
Jak do licha moze sie wydobywac spora ilosc krwi ,,nie zmieszanej z kałem a np.sama tamowac : :?: i dlaczego mam objawy jakby od żołądka ....dodatkowo przed krwawieniem pojawił mi sie przy wezle w pachwinie dosc duzy 3cm ..guzek ///myslałam ze to czyrak //ale to chyba nie to ,,,,,,,,,,teraz chyba robi sie kolejny ,,,
pozdrawiam Basia .
Linda napisz jeszcze prosze jak czesto ,masz te krwawienia !!

Awatar użytkownika
lady-d
Debiutant ✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: lady-d » 23 lip 2008, 23:36

Linda123 pisze:Krwawienia, żywo czerwone które same przechodzą.
A ja np. mam krwawienia przy załatwianiu sie non stop. Na jakiś czas zniknęły, ale to była zasługa wlewek Pentasy. Nie wiem czy Wasze krwawienia polegają na tym samym. Na początku wciskano mi , że to hemoroidy, ale w końcu nawet ja zauważyłam, że jest na to za dużo krwi. Według mojego lekarza tak się u mnie ujawnia CU. Włąściwie tylko tak...bo mało co mi szkodzi.

Co do zanikania i powracania...miałam to samo 3 lata temu, ale po pół roku samo przeszło..teraz wróciło i krwawie już znowu jakieś pół roku.

Wiesz Basia 444, lekarzem nie jestem, ale skoro czujesz sie źle rpzed samymi krwawieniami, to może coś Ci poprostu bardziej szkodzi? Nie zauważyłaś, żeby to się działo po zjedzeniu czegoś konkretnego?
"...Yeah you bleed just to know your alive..."
--------------------------------------------------
planowana kolonoskopia 16 września 2008 szpital MSWiA Olsztyn

Basia 444
Początkujący ✽✽

Post autor: Basia 444 » 24 lip 2008, 08:28

Witam , :roll:
Nie umiem odpowiedziec na to pytanie ,chyba nie dociera do mnie mysl ze na powaznie moge miec chore jelita -musze jakos to przyjac do wiadomosci ..............
Nie zdaje sobie sprawy ze jedzenie moze spowodowac krwawienie ??? :cry:
Siedze i zachodze w głowe co mogłam zjesc ,nie wiem nic specjalnego //mleko odstawiłam //jadłam bober u bratowej -ale w marcu - maju ..go nie było ?
Odpowiedz brzmi nie wiem ,mialam tyle na głowie ,jak zobaczyłam ze wyniki z badania kału jest OK .to instynktownie uznałam ze juz bedzie dobrze- nie zwróciłam uwagi co jadłam .
Chyba pójde jutro do rodzinnej i wezme skierowanie do gastrologa ,poprosze moze da mi drugie :idea:/do tamtego nie pójde / i zapisze sie tam gdzie mi radziliscie na forum ...........
Nie macie pojecia jak ja mam dosc lekarzy :mrgreen: ,,,,ja wiem ze bez nich nie moglibysmy nawet zyc.. ale chyba mam jakiegos doła na to chodzenie ????
KIedys chodziłam do lekarza z nadzieja ,kupywałam leki i było ok !!!
teraz na wszystko uczulenia ,,a leczenie bardziej mi szkodzi jak pomaga . :oops:
Leczenie Cu i innych chorób -opiera sie na sterydach ,,,a mnie nawet wziewne szkodzą !
Chyba nie mam wyjscia ,powinnam jednak do lekarz -bo sie moge gorzej wpakowac ,,,,,,,
tym bardziej ze musze brac lek na rozrzedzenie krwi !
Dzieki za odpowiedzi pozdrawiam Basia :wink:

Misia

Post autor: Misia » 24 lip 2008, 13:39

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: doelli » 24 lip 2008, 14:03

Popieram Misia, !
Basia 444, powinnaś, jak najszybciej iść do dobrego lekarza!
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

Natalka
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Natalka » 24 lip 2008, 15:08

Basia 444 pisze:Chyba nie mam wyjscia ,powinnam jednak do lekarz -bo sie moge gorzej wpakowac
brawo :wink:
nie ma co się bać diagnozy, ona nic nie pogorszy, tylko może polepszyć sprawę :smile:
albo wykluczy chorobę i wtedy będziesz pewna że jest o.k. i nie będzie czym się zamartwiać albo w końcu dowiesz się co Ci dolega, dobiorą Ci odpowiednie leki i zaleczysz się i też będzie spokój :]
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Awatar użytkownika
Linda123
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: Linda123 » 24 lip 2008, 15:10

Basia 444 pisze:Linda napisz jeszcze prosze jak czesto ,masz te krwawienia
Tak średnio co 6 miesięcy, ale jak same przechodzą to je zwyczajowo olewam. Boli mnie przy tym brzuch. Za to częściej zdażaja mi się sama biegunka bez krwi po kilkanaście stolców dziennie ze skórczowimi bólami brzucha. Ale to ostatnie to napewno od żarcia :smutny: .
IBS u dziecka

Basia 444
Początkujący ✽✽

Post autor: Basia 444 » 24 lip 2008, 15:47

Dzieki :wink:
Misia nie zgadzam sie uwazam ze temat ,,był w dobrym forum ,,,nie mam diagnozy
wiec nie pcham sie pod Temat ,,,CU lub CD
Inna sprawa ,wez pod uwage ze jak ktos ma kłopot ,to znaczy ze chce z kims porozmawiac ,,,
,a jak nie wie co i jak= moze woli załozyc swój ,,MIsz -masz ,,, :?:
To nie koniec swiata ze w powikłaniach o tym napisałam ,krwawienie moge miec z powodu sarkoidozy,,,leków ,,,niezdiagnozowanych polipów ,,,
Nie krzycz na prowadzacego ,,ciekawe gdzie bys ty mnie umiesciła!!!
Jestem jednym wielkim powikłaniem ,,i jakos mi sie zrobiło przykro ,,,,,

Pozdrawiam Basia :wink:

Misia

Post autor: Misia » 24 lip 2008, 19:09

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Basia 444
Początkujący ✽✽

Post autor: Basia 444 » 24 lip 2008, 19:52

Usmiech ,,,Misia jestes tu cenioną osobą ,,nie bede sie wypowiadała ,,,,,,,,,,,,na temat porzadków na forum ..
.Dla mnie dzis najmniejsze znaczenie ma fakt ,czy to bedzie na tej stronie czy innej ,,,,,,,,,,,,,,,Poprostu nie potrafie sobie poradzic i potrzebowalam wsparcia ,,i takie dostałam -napisały do mnie osoby które maja podobne problemy i wiem ze jakos bedzie .. :arrow:
Napisałas ,,,,,Czy moj post krzyczy w którymś miejscu? Proszę mi wskazać, jeśli tak. Jakies emotki, wykrzykniki, wielkie litery? ,,,,,,,,,,,,, :roll:
Usmiech Misiu emotki -nas parodiują ,,wykrzykniki -wskazuja ,,wielkie litery -pokazuja .......A krzycza ludzie !!!
:oops:
Pozdrawiam Basia :wink:

Awatar użytkownika
Bona
Początkujący ✽✽
województwo: -- poza Polską --

Post autor: Bona » 02 sie 2008, 20:18

Basia 444 pisze:Witam ,nie wiem gdzie mam sie doczepic wiec postanowilam napisac nowy temat .......
Pisałam juz troszke o sobie ,mój problem to powracajace krwawienia ,
hej, ja tu nowa wiec tez nie bardzo sie lapie gdzie jakie rzeczy umiescic.. ale tu mialo byc o krwawieniach wiec ja w tej sprawie...
Mam crohna od 3 lat. zaczelo sie od biegunek, rozwolnienia i ciemnej, czarnawej miesistej krwi i tak raz bylo lepiej raz gorzej az sie ustabilizowalo. jak jest atak to wiem co robic...
tylko ze teraz chyba siadly mi nerki...
czekam na badanai w przyszlym tygodniu ale ja nie o tym...
Skonczyl mi sie okres w czwartek, w piatek juz o nim zapomnialam za dzis mam krwawienia... Jak ide do lazienki to przy zalatwianiu mam krew. Sporo na papierze toaletowym. Ale ta jest taka czerwona jak przy skaleczeniu glebokim. Nie jest taka ciemne i nie ma zadnych "farfocli" ani innych miesnych dodatkow...
Nie bardzo wiem co to za rodzaj krwawienia bo nigdy takiego nie mialam.
Czy Wy macie rozne krwawienia?

Pozdrawiam
Cheers :-)

Awatar użytkownika
Linda123
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: Linda123 » 02 sie 2008, 22:04

Takie, żywe krwawienia, i skrzepy żywej krwi miałam wtedy jak zmiany były przy odbycie (nadrzerki). Zgłoś się do lekarza.
IBS u dziecka

Basia 444
Początkujący ✽✽

Post autor: Basia 444 » 07 sie 2008, 21:51

Hej witam wszystkich , :roll:
Wybacz Bona ale ja nie potrafie ci pomóc ,moja krew jest tak jakby ,,żywa ,,
ale nie mam podobno zadnych zmian przy odbycie .
Nie rozumiem skad te krwawienia ..czytam posty innych i musze powiedziec ze nigdy krew nie była czarna lub smolista ,,jak myslami cofam sie wstecz czyli dobre 15 lat ,musze powiedziec ze były to bardzo silne krwawienia ,teraz sa mniejsze :cry:
Dzieki Natalce zapisałam sie do gastrologa ,,, :oops:
zawstydziła mnie ,,,,,,,,,usmiech ,jestem zapisana na 12 wrzesnia i pójde
Zobaczymy co powie :mrgreen:
Napisze wam co i jak ??? dzieki za odzew ,duzo dla mnie znaczą posty które piszecie ,w tej chwili mam ciezki stosunek do leczenia , :?: czuje sie jakby ktoś przyłożył na mnie wiecej niż potrafie podnieść hahahhaha
wiec złoszcze sie i nawet nie próbuje dzwignąć tego świnstwa ---a moze wystarczy mały pomysł i da sie wydostac spod ciezaru i boczkiem ,,,boczkiem zyc sobie nadal :wink:
dziekuje ,,,,Basia .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Izba Przyjęć - Nie Mam Diagnozy”