Co to moze byc?? :-(

Nie mam diagnozy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Re: Co to moze byc?? :-(

Post autor: Szaraja » 05 sty 2010, 22:27

Fazimat, witaj. Jestem pełna podziwu dla twojej wiedzy i mam nadzieję, ze zagościsz na forum. Specyfika jego jest jednak taka, że każdy ma różne doświadczenia, lepsze czy gorsze i tak naprawdę znamy działanie służby zdrowia od podszewki. Nikt nie chce obrażać lekarzy- a z Twoich wypowiedzi wynika, ze po prostu obracasz sie w tym srodowisku, Ciekawośc ludzka rzecz, a jesli trafia się fachowiec to miło, ze chce dzielić sie wiedzą z innymi. Dlatego prosze nie obrażaj się za ciekawość, tylko pisz co sądzisz o dolegliwościach forumowiczów. Znajomośc tematu masz dużą. faktem jednak jest uzbrój się w cierpliwość. Przecież każdy z nas jest inny i dzieki temu powstają ciekawe i fantastyczne rzezcy, między innymi takie forum. A co do przedstawiania się nie ma obowiązku.
Martita wybacz, nie mogłam się powstarzymać. Wydzielać wątku nie ma sensu.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
kasiia_p
Początkujący ✽✽
Choroba: CU u dziecka
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: kasiia_p » 05 sty 2010, 23:08

dokladnie, nikt nie ma koniecznosci przedstawiania sie, czy wpisywania historii zycia w profilu, bo chyba nie o to chodzi prawda?
czemu, jesli pojawia sie ktos, kto sensownie i wyczerpujaco stara sie odpowiedziec,zamiast podziekowac i skorzystac z porad, trzeba sie czegos doszukiwac (tu akurat nie przedstawienie sie :/ ? czasem, jak poczytam niektore watki (te z banami i bez nich) naprawde odechciewa sie udzielac na forum, prosic o rade, kiedy faktycznie jest sie zdezorientowanym i nie bardzo wie sie, co robic w nowej, zaistnialej sytuacji, jaka jest choroba
Takze, Fazimat witaj i mam nadzieje, ze juz sie nie zraziles!
alea iacta est.....

Imuran 1x 25mg, Salofalk 4x 500 mg, dicoflor

Iceman
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --

Post autor: Iceman » 06 sty 2010, 01:36

łatwo krytykowac nie oferujac nic w zamian.mysle iz osoby takie jak Fazimat sa na forum jak najbardziej potrzebne.
Live fast, die young !

fazimat
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: małopolskie

Post autor: fazimat » 06 sty 2010, 14:32

Dziękuję wielu osobom za miłe słowa i ciepłe powitanie na forum.

easy
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie

Post autor: easy » 11 sty 2010, 05:31

Iceman pisze:łatwo krytykowac nie oferujac nic w zamian.mysle iz osoby takie jak Fazimat sa na forum jak najbardziej potrzebne.
zgadzam się z tym

malwisul
Debiutant ✽
województwo: kujawsko-pomorskie

Post autor: malwisul » 21 sty 2010, 11:33

juz mam wyniki panelu pediatrycznego z krwi i jest tam skala do 6, malej wyszlo ze jest uczulona na psa (prawie 3) w opisie pisze ze uczulenie, czeste objawy kliniczne i jest jeszcze uczulona na kota (prawie 2) w opisie pisze ze niskie miano przeciwcial; czesto bez klinicznych objawow uczulenia. Jak myslicie, te wszystkie objawy co wymienialam mogly byc tego powodem? Dodam, ze mamy w domu kota ale on siedzi caly czas w innym pokoju, do nas nie wchodzi.

easy
Początkujący ✽✽
województwo: wielkopolskie

Post autor: easy » 25 sty 2010, 02:19

ciężko tak stwierdzić każdy z nas jest indywidualna jednostką i będzie reagował inaczej

bemik
Debiutant ✽
Choroba: CD

Post autor: bemik » 02 wrz 2010, 20:27

malwisul pisze:juz mam wyniki panelu pediatrycznego z krwi i jest tam skala do 6, malej wyszlo ze jest uczulona na psa (prawie 3) w opisie pisze ze uczulenie, czeste objawy kliniczne i jest jeszcze uczulona na kota (prawie 2) w opisie pisze ze niskie miano przeciwcial; czesto bez klinicznych objawow uczulenia. Jak myslicie, te wszystkie objawy co wymienialam mogly byc tego powodem? Dodam, ze mamy w domu kota ale on siedzi caly czas w innym pokoju, do nas nie wchodzi.
Wiesz, moja przyszywana ciotka jest alergologiem dziecięcym, i mówiła, ze kot przy słabej alergii to taka trochę autoszczepionka. To znaczy nie należy brać, jak się go nie miało, ale jak jest, to nie należy wyrzucać, bo raczej się nie pogorszy, tylko będzie "odczulać".
Poza tym ona tego kota nie je, co najwyżej by mogła mieć jakąś sapkę, kaszel, w najgorszym wypadku astmę, albo alergię kontaktową.
To co innego jest... Ja bym jednak stawiała na jakieś nieswoiste zapalenie jelit.
A jakoś się sprawa diagnostyki posunęła?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Izba Przyjęć - Nie Mam Diagnozy”