Strona 1 z 1

mam Crohna i co dalej?

: 06 mar 2007, 18:26
autor: dodi
Witam wszystkich, mialam robiona dzisiaj kolonoskopie i dowiedzialam sie , ze jestem chora na lesniowskiego Crohna , choc wyniki histopatologiczne brde mie dopiero za 2 tygodnie, Pani Doktor powiedziala mi ze napewno to jest ta choroba.

Jestem z Krakowa, napiszcie mi prosze co ma teraz robic , gdzie isc i u kogo sie leczyc. Czy musze isc do szpitala i czy mam jakas szanse dostac sie na Sniadeckich.


Z gory dziekuje :roll:

Re: mam Crohna i co dalej?

: 06 mar 2007, 18:28
autor: Patryśka
dodi pisze:Jestem z Krakowa, napiszcie mi prosze co ma teraz robic
A lekarka nie powiedziala?Poszukaj na forum info o lekarzach z Krakowa znajdziesz kogos dobrego na pewno...

Re: mam Crohna i co dalej?

: 06 mar 2007, 18:28
autor: ranka
przede wszystkim przeszukaj to forum!prawdziwa skarbnica wiedzy :roll:

Re: mam Crohna i co dalej?

: 06 mar 2007, 19:56
autor: Grześ
Na tej stronie http://www.chorobacrohna.pl/index/archiwum/4 jest lista ośrodków referencyjnych min na Śniadeckich w Krakowie. Staraj się dowiedzieć jak najwięcej na temat choroby. Jak pisze Ranka na forum jest wiele ciekawych informacji. Ja zacząłem od zapoznania się z poradnikiem, który jest na stronie J-elity.

Trzymaj się ciepło.

Re: mam Crohna i co dalej?

: 06 mar 2007, 20:08
autor: Mamcia
Zwróć się do naszego odziału małopolskiego. Najaktywniejsza foruowiczka - Gośka jest chyba a szpitalu, ale mam nadzieję że ktoś Ci pomoże.
mamcia

Re: mam Crohna i co dalej?

: 08 mar 2007, 11:48
autor: Gośka
Dodi! Najważniejszy spokój, którego niestety nam wszystkim brakuje w takich momentach.Nie jesteś sama.Jest nas tylu , ze napewno znajdziesz tu pomocną dłoń.W miarę możliwości służę pomocą!Odezwij się na GG lub skypa.Pozdrawiam Głowa do góry - będzie dobrze