Nowa diagnoza

Mam diagnozę, opisuję mój przypadek.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Linda123
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: Nowa diagnoza

Post autor: Linda123 » 21 gru 2007, 07:54

magda281, może to coś pomoże, ale mnie po sulfasalazynie bolały strasznie z tyłu plecy. Ból był zlokalizowany na dole przy pośladkach. Długo nie wiedziałam od czego te plery mnie tak łupią. Traf chciał, że dostałam leukopemii polekowej i zostosowano u mnie inne leczenie. Ból pleców odszedł w zapomnienie. Wnioskuje zatem, że to było po sulfie. Tak też może być w Twoim przypadku (ale nie musi). Jeżeli ból jak piszesz "miednicy" pojawił się po tym jak zaczęłaś brać ten lek a w cześniej go nie było to prawdopodobna może być moja teza. Najlepiej powiedz o tym lekarzowi.
biore: pentasa 2x2, sulfasalazyna 1x2
IBS u dziecka

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃

Post autor: magda281 » 21 gru 2007, 10:52

Linda123 pisze:magda281, może to coś pomoże, ale mnie po sulfasalazynie bolały strasznie z tyłu plecy. Ból był zlokalizowany na dole przy pośladkach. Długo nie wiedziałam od czego te plery mnie tak łupią. Traf chciał, że dostałam leukopemii polekowej i zostosowano u mnie inne leczenie. Ból pleców odszedł w zapomnienie. Wnioskuje zatem, że to było po sulfie. Tak też może być w Twoim przypadku (ale nie musi). Jeżeli ból jak piszesz "miednicy" pojawił się po tym jak zaczęłaś brać ten lek a w cześniej go nie było to prawdopodobna może być moja teza. Najlepiej powiedz o tym lekarzowi.
Juz wczesniej tak mialam.Boli wtedy i brzuch ale takie mam wrazenie ze mi jelita rozpiera.
:?:

-edit-
ps Wizyte mam gdzies w lutym po kolonoskopi. Oczywiscie jak uda mi sie ten termin wywalczyc na badanie,bo chcialam szybko miec te badanie ale sie nie da :!: niestety :smutny:

Torvik -edit-
Nie pisz posta pod postem w odstępie kilku minut. Użyj opcji EDYTUJ, znajdującej się w prawym górnym rogu każdego napisane przez Ciebie posta.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2007, 11:30 przez magda281, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃

Post autor: magda281 » 21 gru 2007, 16:53

trzeci dzien nie mam stolcow i nie wiem ale chyba to nie dobrze?Dzwonilam do przychodni gdzie sie lecze,a tam mi powiedzieli zebym sobie czopek wlozyla :oops: co o tym myslicie? moze to od lekow? :smutny:
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃

Post autor: magda281 » 21 gru 2007, 17:49

magdalene pisze:Nie bierzesz nic poza Metypredem? Żadnej sulfy ani mesalazyny? No i ile tego metypredu łykasz? Jaki czopek kazali Ci sobie zastosować?
biore tak:metypred 16mg.1xdziennie,sulfasalazin 4xpo2 tabletki,tribux 3x1,metronidazol 2x500mg/i controloc 1x na czczo.

a czopek glicerynowy lub lewatywke :oops:

scaliłam dwa posty
Ostatnio zmieniony 21 gru 2007, 18:35 przez magda281, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „CuDaczny Oddział - Mam Diagnozę”