blokada jelit?

Mam diagnozę, opisuję mój przypadek.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: blokada jelit?

Post autor: Mamcia » 30 cze 2009, 22:07

Naszej Pannie to pomogło. Jak wyglądała operacja to widać po liczbie szwów, bo przeglądają całe jelita. Panna miała i ropień i przetokę, ale teraz to sami widzieliście. Pączek w maśle.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Szatkowska
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: Szatkowska » 14 paź 2009, 15:27

Mam znajomą ,która jest po operacji jelita grubego i ma zwężenie.Ma kłopot z wypróżnianiem się,nie należy do żadnego gastrokoga,bo niechcą dać skierowania.Co ma zrobić ,gdyż nic nie pomaga.Wszystko wypróbowała.Namówiłam ją by próbowała lub prywatnie szła do gastrologa.DietęTRZYMA.
Jania

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 15 paź 2009, 21:46

Mam znajomą ,która jest po operacji jelita grubego i ma zwężenie.
Jakiej opreacji całkowitej resekcji, częściowej??? ma zwężenie gdzie???? Skąd wie, żę ma zwężenie??
nie należy do żadnego gastrokoga,bo niechcą dać skierowania.
Jak ktoś po operacji jelita, z kłopotami może nie dostać skierowania. Jest na to bardzo prosty sposób - poprosić na piśmie o odmowę dania skierowania z uzasadnieniem. Ręczę, że dostanie od natychmiast.
Nie potrafię skomentować wypowiedzi, że nic nie pomaga, bo nie wiem co to jest to to nic.[/quote]
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Szatkowska
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: Szatkowska » 24 paź 2009, 12:22

Stosując się dopoprzedniej wypowiedzi ,moja znajoma dalej nie może dostać skierowania do gastrologa, gdyż jak tłumaczy się lekarz pierwszego kontaktu nie musi tam byc leczona i nadal nie chce jej wystawić. Tak mi się wydaje z jej rozmowy ,że jest po resekcji jelita.
Jania

Mamcia
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 24 paź 2009, 16:15

Czy ona ma zwężenie czy zatwardzenie???

Szatkowska
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: Szatkowska » 24 paź 2009, 16:21

Zwężenie i ma problemy załatwieniem się,bierze wszystko co możliwe, ale oświadczyła mi ,że udało się bez szpitala
Jania

Awatar użytkownika
Rush
Początkujący ✽✽
województwo: łódzkie

Post autor: Rush » 20 sty 2012, 19:52

Napiszę w tym temacie żeby nie robić nowych

Od 3 dni nie mogę się wypróżnić dzisiaj miałem robione usg i wyszło że jest wolny płyn 2 cm pod pępkiem. Mam wzdęte podbrzusze i czuję jakby wypychające jelita. gazy odchodzą normalnie nie mam gorączki ani wymiotów Dodam że mam problemy z zaparciami czy może to oznaczać niedrożność? jeżeli tak czy często kończy sie na stomi? Biorę pod uwagę też przepuklinę bo jestem 2 tyg po operacji leże jeszcze na chirurgi i nie ukrywam że mam obawy przed kolejną operacją

lila
Początkujący ✽✽

Post autor: lila » 21 sty 2012, 00:11

Ja miałam niedrożność kilka razy. Raz konieczna była operacja a kilka razy na kroplówkach się skończyło. Stomii z tego powodu nigdy nie miałam. Tyle, że u mnie to były takie skręty, że było zaparcie, wzdęty, twardy brzuch, brak gazów i wymioty...
Wszyscy maja bloga....mam i ja www.matkawariatka.blogspot.pl

Mercaptopurinum 75mg, metypred 32mg, salofalk 500mg 2x3, wapno

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni...

ODPOWIEDZ

Wróć do „CuDaczny Oddział - Mam Diagnozę”