Ostry, czasowy ból po prawej stronie jelit

Wszystko co nie pasuje do innych merytorycznych działów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ganon
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie

Ostry, czasowy ból po prawej stronie jelit

Post autor: ganon » 25 paź 2012, 13:50

Witam.

Swoje przypadłości opisywałem w tym temacie. Od tamtego czasu biegunka ani rozwolnienie nie pojawiły się ani razy, stolec normalny, lekkie bóle po lewej stronie a potem po prawej nadal są.

Ale od przedwczoraj dzieje się coś niepokojącego - wieczorem zaczął mnie ostro boleć brzuch po prawej stronie, trochę niżej od pępka, minutę, dwie bolało, potem przestało i tak kilka razy na zmianę. Wypróżniłem się i ból ustał. Wczoraj w nocy obudził mnie ból, ale szybko przestało. Natomiast od wczoraj i dzisiaj czuję lekki ból w tym miejscu i coś jakby tam spuchło. Czuć to przy ruszaniu. Natomiast jak pojawia się ból - jest on ostry i dość dokuczliwy.

Co z tym zrobić? Na 8.11 jestem zapisany na pierwszą wizytę do gastrologa, w poniedziałek będę miał USG jamy brzusznej. Ostatnie wyniki krwi z początku października bardzo dobre, OB niskie, wskaźniki zapaleń prawie zerowe.

Tak jak wcześniej lekkie bóle pojawiały się po obu stronach i nie przeszkadzały zbytnio, tak teraz ciągle czuję coś po prawej stronie. Co robić?

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie

Re: Ostry, czasowy ból po prawej stronie jelit

Post autor: ewkunia » 05 gru 2012, 22:00

Właśnie- o co chodzi z tą prawą stroną brzucha? Boli mnie coś tam ciągle-od ok pół roku. Czasami trochę przestaje, potem znów... USG coś znajdzie? Wyrostek to raczej nie jest-pewnie bolałby mnie bardziej. Ginekolog to olał, do lekarza I kontaktu wstyd mi iść;p Mam wrażenie, że coś sobie uroiłam;p
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o NZJ”