Wzdecia

Wszystko co nie pasuje do innych merytorycznych działów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kruk
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Wzdecia

Post autor: Kruk » 05 paź 2014, 16:48

Witam ostatnio chyba nie dzieje się najlepiej rano brzuch mam normalny natomiast w ciągu dnia brzuch mi się powieksza jak u tych dzieci w afryce. kulminacja jest wieczorem próbowałem już brac tabletki na wzdecia , espumisan , herbate miętową itp ale nic nie pomaga. Ktoś coś miał podobnego? jestem chudy ale przez ten brzuch ... masakra

Awatar użytkownika
kaskaaa1502
Aktywny ✽✽✽
województwo: podkarpackie

Re: Wzdecia

Post autor: kaskaaa1502 » 05 paź 2014, 18:58

ja tak mialam w wakacje, wzdecia i gazy okrutne. i mimo ze gazy czeste to brzuch i tak wygladal jakbym miala zaraz rodzic i bolał. bralam esputicon i tez nie pomagalo. i jak pojawilo sie nie wiadomo z czego tak i przeszlo z dnia na dzien.
A jak się przewrócę, to się podniosę. A jak się nie podniosę to sobie poleżę i ...uj :P

Awatar użytkownika
Gosieńka
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: małopolskie

Post autor: Gosieńka » 06 paź 2014, 08:40

Ja miałam wzdęcia m.in. z powodu zaburzeń flory bakteryjnej, która jak wykazały u mnie badania była mocno zredukowana. Przez jakiś czas brałam probiotyki i się poprawiło. Wzdęcia mam wprawdzie, ale nie tak duże jak kiedyś.

Kruk
Debiutant ✽
województwo: dolnośląskie

Post autor: Kruk » 06 paź 2014, 18:49

dzieki za odpowiedzi , dostałem skierowanie do szpitala także mam nadzieje wszystko się wyjaśni i wyjde ze szpitala zregenerowany i znudzony

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o NZJ”