Pytanie

Wszystko co nie pasuje do innych merytorycznych działów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lucjan21

Pytanie

Post autor: lucjan21 » 20 maja 2004, 22:18

Jestem chory na CU od kilku miesiecy! czy moge zrezygnowac z WF na studiach? czy bede mial jakies poparcie podczas komisji lekarskiej? czy warto sie o to starac? bo chodze na smieszne Aikido i nie zabardzo dobrze sie czuje po tych zajeciach :)

Pozdrawiam

Jari
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono

Re: Pytanie

Post autor: Jari » 20 maja 2004, 23:08

Je?li z tob? rzeczywi?cie 1le to zrezygnuj, ale je?li mo?esz awiczya i nie biegasz wtedy do wucetu to lepiej awicz puki mo?esz. Komisja lekaeska czy chodzi o wojskow? komisje lekarsk??
- Czy mo?e bya gorzej.
- Nie, bo gdyby mog3o to by ju? by3o.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 21 maja 2004, 11:04

Ja mam w szkole zalatwion? sprawe tak, mam za?wiadczenie i Panna awiczy kiedy i ile mo?e. Nie podlega normalnej ocenie, bo ?adnych norm nie wype3nia, ale awiczy.
Lepsza od aikido by3aby joga lub inne techninki relaksacyjne, ale w klasycznym aikido te? to jest. Ko?ystaj z tego, ale nie daj sie zameczya
Mamcia

lucjan21

Post autor: lucjan21 » 21 maja 2004, 13:19

Wlasnie zamierzam zapisac sie na joge i zrezygnowac z Aikido! bo po tych wszystkich przewrotach, padach i rzutach, pompkach japonskich i jeszcze innych zmyslniejszych rzeczach boli mnie brzuch jak cholera! a po drugie nie mam na tyle sil, bo jeszcze nie zregenerowalem sie po chorobie!
JAri chodzi o komisje lekarska od WF, na studiach jest taka jak ktos nie chce cwiczyc :) po prostu nie bylo mnie juz 2 miesiace na wf i nie chce aby mi zawalil semestr gosciu!
mamcia ta joga to na pewno niezly pomysl, sprobuje na 100%, bo na tym aikido nie mamy nic z relaksacji!

pozdrawiam

zuza
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: mazowieckie

Post autor: zuza » 21 maja 2004, 14:52

Polecam tai-chi (nie wiem czy dobrze napisa3am, choa awiczy3am). Jednak to mo?e cz3owieka troche zmeczya choa w troche inny sposób, bo psyche po czym? takim szczytuje pozytywnie.

Jari
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono

Post autor: Jari » 21 maja 2004, 23:25

Dzieki lucjan za jasno?a z t? komisj? u mnie na studiach wf-u nie ma.
A co do Aikido to sam mam spora ochote sie zapisaa ale przez d3ugi czas to by3o nierealne przez mój stan zdrowia. I dlatego te? my?le o tai chi.
- Czy mo?e bya gorzej.
- Nie, bo gdyby mog3o to by ju? by3o.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o NZJ”