CU śluz razem z krwia czy to normalny objaw Cu?????????

Wszystko co nie pasuje do innych merytorycznych działów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Aguśka22
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

CU śluz razem z krwia czy to normalny objaw Cu?????????

Post autor: Aguśka22 » 31 maja 2007, 14:03

Witam Wszystkich :roll: :wink:
Mam dowas pytanie??????????????
18.05.07 wyszlam ze szpitala jak juz wczesniej pisalam mialam zaostrzenie Cu.
Jak wiecie lekarze strajkuja wypisu ze szpitala i wyniku hist-pat z kolonoskopi niedostane przedzej jak sie strajk skończy , sytuacja jest cieżka pownieważ mam cały czas bole brzucha podwyższona temperature, dziwne jest to ze zalatwiam sie śluzem z krwia to jest bardzo bolesne biegunki tez mam trzymam sie diety , obecie niebiore żadnych lekarstw.Wpadlam na pomysł aby pujśc prywatnie do gastroenterologa i zrobic wszystkie badania od nowa w tym jak bedzie konieczna kolonoskopia poniewaz czas ucieka a ja nieczuje sie dobrze , co wy otym myslicie czy możecie polecić jakiegos Dobrego Gastrologa z Katowic, Chorzowa ,Bytomia ,Bede wam bardzo wdzieczna za odpowiedz pozdrawiam wszystkich Aguska papapa

Awatar użytkownika
aleksandra12
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie

Re: CU śluz razem z krwia czy to normalny objaw Cu?????????

Post autor: aleksandra12 » 31 maja 2007, 14:28

Aguśka! Migiem do dobrego lekarza! Na początek spróbuj zadzwonić do szpitala w którym byłaś, dowiedzieć się czegoś, pomęczyć ich o wynik, o leki. To bardzo ważne, bo się wyniszczysz dziewczyno.
Pozdrawiam, Aleksandra

Aguśka22
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Cu krew ze śluzem !!!

Post autor: Aguśka22 » 31 maja 2007, 15:55

Posłuchajcie ja leżalam w szpitalu w Bytomiu , dzwonioe tam juz od 2 tygodni a oni powtazaja ze wynioku niema i niebedzie puski strajki sie nieskoncza to co ja mam w takim razie robic pozostaje mi isc prywatnie mnie szlak trafia z tymi lekarzami w Bytomiu ja wiecje juz tam niepujde , co Myslicie Dr. Cholewka czy to dobry lekarz

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 31 maja 2007, 20:04

Wielu z moich wspólpracowników lekarzy strajkuje, ale nie pozostawiają bez opieki osób, które jej naprawde potrzebują. laboratoria z tego co wiem nie strajkują, więc wyniki powinny być. Ja jestem za załatwianiem sraw na piśmie. Pojechała bym do szpitala z pismem, że żądam wydania wyników (pismo na dziennik), a w razie odmowy (też na piśmie) obciązę ich kosztami prywatnej wizyty, ewentualnych badań. powikłań, utraty zdrowia itp.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Alishia
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: opolskie
Kontakt:

Post autor: Alishia » 02 cze 2007, 19:03

Aguska...biegiem chocby prywatnie!Jesli chodzi o zdrowko nie ma co oszczedzac.A nawet gdyby lekarze nie strajkowali i tak bys dlugo czekala na takie badania czy wyniki tak wiec prywatnie lepiej by bylo Ci isc.A Twoj stan zdrowka powazny jest,wiec pedem do lekarza!!!!
I 3mam kciuki bys szybciutko wrocila do zdrowka.Pozdrawiam serdecznie.

justynka:))
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: justynka:)) » 02 cze 2007, 21:21

dokładnie :!: zgadzam sie z Przedmówcami!!! jak najszybciej do lekarza! nieważne czy to cu czy cd. najważniejsze żeby jak najszybciej wziąć leki! żadnego lekarza Ci nie polecę bo ja kiedyś mieszkałam w mazowieckim i leczyłam się u dr Romanowskiego a teraz w Wielkopolsce i leczę sie u dr Grzywińskiej.
trzymam kciuki, napisz co i jak!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o NZJ”