STUDENT II

Dyskusje dotyczące programów pomocowych instytucji takich jak PCPR, PFRON dla osób uznanych za niepełnosprawne.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Garek
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: śląskie

Re: STUDENT II

Post autor: Garek » 18 lis 2010, 18:44

Tak jesli chodzi o mnie to Firma mnei rozliczała a jesli chodzi o ojca to ma emeryture i ma PIT 11A oraz z umowy o dzieło PIT 11 a ja nie składalem zadnego zeznianai bo jak mówie mnei firma rozliczała a rodzice PIT 37 nie maja ksero bo maja tylko karteczke ze oddali pit !!

[ Dodano: 18-11-2010 ]
Przytaczam Pismo :
PFRON oddział ślaski informuje że wniosek zożony w ramach ww. programu jest niekompletny i wymaga uzupełnienia o :
1.Dowody potwierdzające prawidłowość sporządzenia oświadczenia o wysokości dochodów (np : kserokopie PIT- ów złożonych w Urzędzie Skarbowym zawierające pieczęc wpływu do US lub zaswiadczenia z US a w przypadku gdy dana osoba nie jest zobowiązana do składania PIT - inne dokumenty potwierdzające wysokośc uzyskiwanych dochodzów)

To jets żałosne ja jutro jade do PRFON jesli mi tego nie przyjmą PIT 11 itp to jesli mi odrzucą wniosek to złoże skarge do sądu na drogę cywilna !!
Grzegorz

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 18 lis 2010, 18:58

Garek, to nie jest zalosne, bo takie sa procedury. Mogles w odpowiednim czasie zlozyc w US prosbe o zaswiadczeniu o dochodach z roku 2009. Zrob to jutro i na poniedzialek bedziesz mial.

Garek
Początkujący ✽✽

Post autor: Garek » 18 lis 2010, 18:59

DZwoniłem do Centrali w Warszawie i mi powiedziano ze PIT 11 itp starczy :) bo to są moje dochody :)
Grzegorz

Misia

Post autor: Misia » 18 lis 2010, 20:11

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Garek
Początkujący ✽✽

Post autor: Garek » 18 lis 2010, 21:34

jutroidę do US złozyc podanie o zaswiadczeni i mam podanai o zaswiadczenei dla ojca i mamy któa nie pracuje a tez musze miec zaswiadczenie o dochodach :) i znowu zapłacic 17 złotych za kazdy papier

[ Dodano: 18-11-2010 ]
A po Drugie moja kochana koleżanko czytałem i po trzecie nie mam obowiązku składac PIT 37 komus kto jest obcy nikt nie musi wiedziec ile co ma w picie a od zakłądu PIT 11 11A itp sa wpisane informacja o uzyskanych dochodach przez organ rentowy
Grzegorz

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 18 lis 2010, 21:44

Garek, nie placisz. 17 zl. za nic, nie wiem skad to przypuszczenie.

Garek
Początkujący ✽✽

Post autor: Garek » 20 lis 2010, 17:07

JA nigdy nie brałem drugiego PIT 37 jesli rodzice sie rozliczali tylko karteczka ze oddali do rozliczeia i tyle
A własnie ja mam za leki tylko 340 złotych to tylko moge odiczyc 200 złotych

[ Dodano: 20-11-2010 ]
Żabusia mam sprawe bo niestety mój zakład nie załatwia dofinansowania do wyagrodzenia bo kśiegowa powiedziałą ze w orzeczeniu w stopniu umiarkowanym mam praca w zakłądzie chronionym no i twierdzi nasza wspaniala księgowa że to a duzo załatwiania itp trzeba dostosowac stanowisko pracy itp Powiedz no mi w rzecziwistości jak to wygląda
Grzegorz

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 21 lis 2010, 12:23

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
Obilo mi sie o uszy, ze maja byc dopiero na poczatku grudnia, ale pewnie co oddzial to inaczej. Ja na razie nic nie dostalam, ale musze jutro dzwonic to podpytam.

Misia

Post autor: Misia » 21 lis 2010, 12:27

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Garek
Początkujący ✽✽

Post autor: Garek » 21 lis 2010, 14:28

Żabusia dzięki za nfo w orzeczeniu mam własnie napisane tak jak ty pisałaś no i masz Racje ksiegowej niechce się ruszyć Dupy... a własnie powiedz mi Zabusia tzn bo u nas pracuej 17 osób ja tylko mam stopień coś to znaczy ??
Grzegorz

Garek
Początkujący ✽✽

Post autor: Garek » 21 lis 2010, 17:15

bo chodzi mi o procentowo bo kiedys wyczytałem w PFRONIe jakis odsetek zatrudnionych musi byc niepełnosprawnych czy cos takiego

[ Dodano: 21-11-2010 ]
A jestem ciekawy ile dostawaliscie tak Kasy od PFRONU mnie to ciekawii.. ??
Grzegorz

Garek
Początkujący ✽✽

Post autor: Garek » 24 lis 2010, 14:02

Witam !!

Czy ktoś już otrzymał jakaś transzę pieniedzy z PROGRAMU STUDENT II ??
Grzegorz

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 24 lis 2010, 15:54

Garek pisze:Czy ktoś już otrzymał jakaś transzę pieniedzy z PROGRAMU STUDENT II ??
Jak mogl ktos dostac jak umowy podpisywane sa w grudniu? :roll:

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 24 lis 2010, 18:35

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
Przede wszystkim to ludzie czekaja na decyzje najpierw, czy w ogole cos dostana :razz:

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 24 lis 2010, 20:45

PFRON w tej formie należało by rozpędzić, bo kisi się we własnym sosie, i czasami coś wypluje. Nic nie załatwiają w terminie, bo ich terminy nie obwiązują.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dofinansowania”