Strona 1 z 1

sklep z zabawkami KRAKÓW

: 25 lis 2012, 22:13
autor: kasinp
Hej krakowiacy ,
proszę o pomoc chce zakupić na allegro stół bilardowy Tajfun Lux z bilami do snookera dla mojego syna . Sklep mieści się w Krakowie , Leomark Zabawki . Zechciałby ktoś sprawdzić przy okazji czy stół jest wart swojej ceny ?|? chodzi mi konkretnie o jakość , czy nie rozwali się w ciągu 1 tygodnia , bo nie kosztuje mało.

Re: sklep z zabawkami KRAKÓW

: 25 lis 2012, 22:29
autor: tom-as
No wiem czy to dla Ciebie ważne (i obstawiam, że nie jest), ale to nie są snookerowe bile :-) To tak dla jasności tylko :-)

Re: sklep z zabawkami KRAKÓW

: 25 lis 2012, 22:37
autor: kasinp
byłabym wdzieczna WrednaTubisia, , wiem ze oryginał to nie jest , ale syn ma 7 lat tom-as, , przez ostatnie pare lat Ronnie O'Sulivan był jego idolem i stąd snooker

Re: sklep z zabawkami KRAKÓW

: 25 lis 2012, 22:43
autor: kasinp
tom-as, jeśłi patrzyłeś na allegro na zdjęcie to fakt na zdjeciu są bilardowe , ale gość dodaje w opisie ze bile do snookera plus trojkąt grats. :razz:

Re: sklep z zabawkami KRAKÓW

: 25 lis 2012, 22:44
autor: tom-as
kasinp, nie chodzi czy org czy nie. Tylko czy syn nie będzie nieco "rozczarowany" jak zobaczy, że to są inne bile niż te które "puka" Ronnie. Ja nie, że chce zniechęcać czy coś. Bardziej probuję pomóc (ale skutek chyba słaby). No nic, już nic nie piszę a dla 'młodego' wydaje się stół być spoko (przynajmniej na foto) :-)

Re: sklep z zabawkami KRAKÓW

: 26 lis 2012, 08:11
autor: kasinp
tom-as, bardzo pomagasz , dzieki. Mój syn nie grał jeszcze na prawdziwym stole w snookera , grał w bilard . Ale chce miejszy stół bo w sali bilardowej oczywiście była ekscytacja za każdym razem ale stół jest wysoki , a ten który jest do kupienia obmierzony i myślę ze młody będzie w siódmym niebie. :wink: