Strona 1 z 1

Jak wybrać kredyt?

: 17 mar 2018, 17:25
autor: podlaski
Witam wszystkich bardzo serdecznie...
Czy wiecie może jaki kredyt warto wybrać? Przede wszystkim interesuje mnie to, czym się kierować przy wyborze kredytu... Czy Waszym zdaniem np. coś z tego rankingu byłoby dobrym i sensownym wyborem https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe ? Co na ten temat myślicie?

Re: Jak wybrać kredyt?

: 18 mar 2018, 12:00
autor: Tubisia
RRSo - rzeczywista stopa oprocentowania kredytu, czy musisz dodatkowo założyć konto z wpływami pensji na nie, czy jest prowizja dla banku, ile możesz miesięcznie spłacać, na jak długo wziąć kredyt, Twoja historia wcześniejszych spłat kredytów/ albo czy jest to Twój 1 kredyt - sporo tego, wszystko zależy od Twojej zdolności kredytowej.

Re: Jak wybrać kredyt?

: 22 lip 2018, 15:31
autor: kira
A mieszkaliście kiedyś w większym mieście? Ja póki co większość życia spędziłem w niespełna stutysięcznym Kaliszu. Perspektyw nie ma praktycznie żadnych, w mieście w większości mieszkają starsze osoby, kultura dla młodzieży nie istnieje. Tragedia, nie wspominając o pracy. Teraz marzy mi się przeprowadzka do stolicy. Na stronie http://www.ventana.pl/ są fajne wille Warszawa. Polecam zerknąć.

Temat przeniesiony i zablokowany.
Do reklam służy dział Reklamy.
Noelia