Strona 1 z 1

Reklama probiotyku

: 12 mar 2019, 09:02
autor: annaso
Witam serdecznie

Weszłam tu dziś po kilku dobrych latach , ponieważ chorowałam na WZJ . Miałam ciężkie i lżejsze momenty . Nawroty , górki i dolinki . Ze względu na to , że jestem lekarzem weterynarii ,bardzo dużo czasu spędzałam lecząc się sama. Przechodziłam również przez fazę asamaxu czy pentasy , które to już od dawna nie goszczą w mojej apteczce. Znajomi mikrobiolodzy zaproponowali mi ,abym przetestowała ich nowy probiotyk . Dziś, jestem zdrowa. A oni produkują już ten preparat i sprzedają . Jeśli mogę komuś pomóc , proszę o kontakt annaso@o2.pl
Więcej do poczytania o preparacie tej firmy na https://naturescience.eu/

Chętnie udzielę wielu informacji . Mam dostęp do badań potwierdzających skuteczność PANu. Od kilku lat obserwuje osoby testujące produkt i jestem przekonana ,że działa. Nie jesteśmy w stanie ustabilizować flory bakteryjnej bez odpowiedniej ilości bakterii w probiotyku . Również mogę pokazać badania porównywalne z innymi preparatami dostępnymi na rynku . Produkt jest młody , dlatego jeszcze niedoceniony . Ale to jak działa i jak mocno jest naturalny wygrywa ze wszystkimi na rynku .
Niepodważalne i najbardziej przekonujące są wyniki , potwierdzające że produkt w ciągu 48H bije Candidę! ( nie wiem czy nie jedyny na świecie).
Mam nadzieję , że komuś pomogę.
Pozdrawiam

Re: Reklama probiotyku

: 12 mar 2019, 09:33
autor: Noelia
Edytowałam tytuł i przeniosłam do działu Reklamy.
annaso pisze:
12 mar 2019, 09:02
Dziś, jestem zdrowa.
Jeśli miałaś kiedyś zdiagnozowane CU (czy jakiekolwiek inne NZJ), to zdrowa na pewno nie jesteś, co najwyżej masz remisję - gratulacje ;)
annaso pisze:
12 mar 2019, 09:02
Mam dostęp do badań potwierdzających skuteczność PANu.
annaso pisze:
12 mar 2019, 09:02
Również mogę pokazać badania porównywalne z innymi preparatami dostępnymi na rynku .
Gdyby to były prawdziwe i niezależne badania kliniczne, to KAŻDY by miał do nich dostęp.

Fakt, że odpowiednie probiotyki są w stanie wprowadzić w remisję CU, a potem ją podtrzymać, jest znany od dawna.
Z niezależnych badań wynika, że w przypadku CU jest to szczep Escherichia coli Nissle 1917 (np. preparat Mutaflor) oraz VSL#3 (np. preparat Vivomixx firmy Pharmabest czy VSL#3 firmy Ferring).

Ten temat jest zwyczajną reklamą, także zamykam.

Re: Reklama probiotyku

: 15 mar 2019, 10:35
autor: Noelia
A tak dla pełnego wyjaśnienia dodam jeszcze tutaj moją odpowiedź na PW, które otrzymałam po zamknięciu tego tematu:
Wszystko byłoby ok, gdyby nie zdanie "Dziś jestem zdrowa".
NZJ to nieuleczalne choroby przewlekłe, także takie zdanie jest jawnym wprowadzaniem ludzi w błąd, co może skutkować np. odstawieniem przez nich leków na rzecz tego właśnie reklamowanego probiotyku.

Oraz zdanie "Przechodziłam również przez fazę asamaxu czy pentasy , które to już od dawna nie goszczą w mojej apteczce." - te leki zapewniają chemoprewencję w CU, czyli chronią przed RJG, a akurat ten probiotyk tego nie zapewni, więc nie można tego błędnie sugerować nowo zdiagnozowanym osobom, które nie mają wystarczającej wiedzy o tych chorobach, by od razu mieć pewność, że to tylko reklama, a nie prawdziwe informacje.

Wystarczyło napisać np. "ten probiotyk bardzo mi pomógł, złagodził objawy i przyspieszył osiągnięcie remisji w moim CU".

Na Forum dbamy o to, by wszelkie informacje były poprawne merytorycznie.
Stąd takie potraktowanie tego tematu.

Pozdrawiam,
Noelia