Kongres Gastrologiczny w Rzeszowie 29-30.09

Powiadomienia i informacje o takich wydarzeniach jak:
Dni Edukacji NZJ i Światowe Dni NZJ oraz inne akcje i spotkania.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Kongres Gastrologiczny w Rzeszowie 29-30.09

Post autor: Szaraja » 06 wrz 2006, 23:03

Zwracam sie z prośba o pomoc przy obsłudze stoiska, które udostępniono nieodpłatnie Stowarzyszeniu J-elita w trakcie trwania XII spotkań gastrologicznych w Rzeszowie w terminie 29-30.09
Bedzie to okazja do rozprowadzenia nowych poradników dla chorych na nzj oraz plakatów stowarzyszenia. Dzięki temu może następne osoby będą miały możliwość dowiedzenia sie o nas i problemach jakie niesie za sobą ta choroba.
Co prawda prośba jest skierowana do osób z Rzeszowa i okolic, ale jesli ktoś zechce przyjechać to będzie mile widziany, zaś nocleg i wikt zapewniam.
Pozdrawiam
Szaraja
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2006, 23:04 przez Szaraja, łącznie zmieniany 1 raz.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
Piotr
Początkujący ✽✽
Choroba: CU u rodzica
Kontakt:

Re: Kongres Gastrologiczny w Rzeszowie 29-30.09

Post autor: Piotr » 07 wrz 2006, 08:30

Jak nie będzie chętnych którzy mieszkają bliżej, to przyjadę i pomogę.

Piotr
"Każdy kto broni wolności wypowiedzi broni tego co najważniejsze"

Maciek
Aktywny ✽✽✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Maciek » 07 wrz 2006, 09:02

My też możemy przyjechać i pomagać. Kochani ! Jesteśmyw "Polityce", "Fakcie" i "Życiu na gorąco". Mocna rzecz! Pozdrawiam wszystkich.
Maciek
czasowa kolostomia - 22.12.06-29.03.07, 8.05.07-23.01.08

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 07 wrz 2006, 10:55

Już lecę kupować gazety, a co do gości z chęcią wszystkich przyjmę. Nie zmienia to faktu, że czekam na ludzi z podkarapacia, może razem w końcu coś zrobimy i na miejscu.
Pozdrawiam
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 07 wrz 2006, 11:41

Jak Maciek się zgłosił to możę kopniemy się razem i odbierzemy z drukarni poradniki. Muszą go tylko wypuścić ze szpitala do którego idzie jutro.
Mamcia
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Misia

Post autor: Misia » 07 wrz 2006, 14:02

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 07 wrz 2006, 20:44

Bedziesz w doborowym gronie miłych " najazdowiczów". Dalej jednak czekam na podkarpacie- czyzby cisza przed burzą- mam nadzieję, że tak.
pozdrawiam
Szaraja

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 10 wrz 2006, 13:49

Masz rację Zenobius. Mnie równiez chodziło o to , aby nawiązać kontakt z ludzmi z podkarpacia. Znam kilka osób z mojej miejscowości i będę ich prosić o pomoc, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale przeciez na forum jest przynajmniej jedna osoba z Sanoka, również Rzeszów jest reprezentowany ( pozwoliłam sobie przeglądnąć użytkowników pod tym kątem ) i cisza, a podejrzewam , że i inni zaglądają. Problem w tym , że jeśli ktos nie jest członkiem stowarzyszenia, to uważa, że jego to nie dotyczy, bo przeciez nie ma z tego zadnych korzyści. Obym nie miała racji i zgłosili się chętni do pracy. Przeciez stowarzyszenie nie jest kółkiem wzajemnej adoracji tylko składa sie z ludzi którzy chcą coś zrobić - zarówno dla siebie jak i dla innych.
Pozdrawiam i zapraszam do Rzeszowa każdego kto zechce poświęcić kilka godzin lub ( w przypadku przyjezdnych z daleka ) dni swojego cennego czasu.
Szaraja

Misia

Post autor: Misia » 13 wrz 2006, 17:36

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 17 wrz 2006, 22:34

No jest już w miarę , choć do doskonałości daleko, powoli " tsunami " opada i emocje też. Jeszcze raz za to dziękuję. Jestem optymistką, apiwo dla wszystkich zainteresownaych do pogadania w temacie mogę zafundować - beczka ( 30l) wystarczy?. Zapraszam do Łańcuta na pogaduszki po kolei Zeno, Feniksa, magdalene,tomasa, Spectra, Anie,Mamcie, Misię i każdą osobę która jest zainteresowan byciem razem na forum i pomaganiem sobie wzajemnie ( Tomieigo też). Spanie pokotem na podłodze dla osób poniżej 30 roku życia.
pozdrawiam
Szaraja
Ps. ja poważnie- termin proponuję na 27-30.09, upiekę 2 pieczenie na jednym ogniu, ktoś pomoże na kongresie

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 18 wrz 2006, 07:59

Zeno już wcześniej zadeklarował swój przyjazd w podanym wcześniej terminie i pomoc na Kongresie, teraz to potwierdził. ja ze swej strony dalej zapraszam wszystkich zainteresowanych ( było ich dużo więcej niż ci ktorzy sie wypowiadali ). Beczkę piwa jestem skłonna powiększyć do 60l, pod warunkiem, ze będzie miał kto pić.
Jeszcze jedno, jesli kogoś wczesniej nie wymieniłam, to przepraszam i podkreślam zaparaszam wszystkich którzy chcą rozwiązywać problemy poprzez konstruktywną dyskusję, jak równiez tylko degustatorów piwa- termin głównej degustacji zostanie ustalony i podany.
O potwierdzenie przyjazdu proszę na pw, ponieważ rozumiem, że dzisiaj temat znika, ewentualnie w temacie kongres w Rzeszowie, może wtedy więcej chętnych sie zbierze.
Pozdrawiam
Szaraja

Misia

Post autor: Misia » 18 wrz 2006, 09:11

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 21 wrz 2006, 10:51

Czekam , na dalsze zgłoszenia, miejsca będzie dosyć , bo okazało się , ze będzie dodatkowe mieszkanie do dyspozycji.
Pozdrawiam
Szaraja

pyziółka
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

Post autor: pyziółka » 21 wrz 2006, 14:11

Hej szaraja!
nie myśl, że nikt z Rzeszowa nie chce Ci pomóc, bo to nie prawda. Ja po prostu nie mam na codzień komputera i pojawiam sie tak od przypadku. Chętnie pomogę 29 września, bo 30 jadę z moimi studentami na wycieczkę.
Zadzoń do mnie, proszę

Maciek
Aktywny ✽✽✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
Kontakt:

Post autor: Maciek » 21 wrz 2006, 14:26

Wyjeżdżamy z W-wy 28go o 15.00. Będziemy u Was wieczorem.
Maciek, Mamcia, Zeno, Szatka

Zablokowany

Wróć do „Inne Wydarzenia”